Jump to content

Snovi


SAROTH

Recommended Posts

Guest Ace Of Spades

Ja sam jednom imao cudan trip.Sanjao sam da izlazim iz svog tela i letim kroz prozor.Cudno je to sto sam bio na neki nacin svestan toga.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ноћас сам имао три различита сна...Један везан за море, један за некакву школу и трећи у коме сам видео другарицу коју одааавно ( значи више од месец дана ) нисам видео и одавно нисам чуо, и много сам се обрадовао ... Питање је сад да ли би се она мени у стварности радовала да ме види?

 

Глупо што сам написао, не...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Један од најбизарнијих снова које сам имао - био сам други основне и сањао сам како са још 4 ортака улећемо у стан једном од њих и затичемо његове родитеље како се крешу на кухињском столу. Отац дотичног ортака нас отера из стана, али ми настављамо да улећемо унутра све док он не почне да нас јури... Остатка се не сећам.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zanimljiva tema. Mogla bih ovde redovno da ostavljam postove (da me ne mrzi :lol: )

Snovi su mi uglavnom uzasno realni, tako da kad su u pitanju nocne more jedva prezivim noc :)

A cesto imam nocne more naravno...

Kad smognem vremena pocecu ovde da ih prepricavam ispasce to ok horor serijal :mhihi:

A nocas sam sanjala da sam na koncertu Dream theater sa Symphony x kao supprort bendom :)

Moram li da pisem da sam lebdela u oblacima citam dan... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

imala sam sjajne tripove posle peshachenja u subotu (od jutra do jutra). kako smo chekali voz dugo dugo, kuntala sam po pet minuta i sanjala, sanjala, i prichala u snu... onda se probudim, ali bukvalno je proshlo pet minuta (sat bio ispred mene na voznoj stanici) i bleja po sata i opet zakuntam :)

 

sanjala sam barbike i pozorishte i konje.. :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam jednom sanjao da se svadjam sa mojom(bivsom)najboljom drugaricom :)

Sto je najgore posle nekog vremena samo se zaista pokacili i to opasno,i to verovali ili ne,zato sto sam se zaljubio u nju i rekao da je volim :rolleyes:

Sranje znam...

Nikad vise od tada pa do danas nismo govorili,a tako ce biti i dalje-prekinuli samo svaki kontakt :cry:

Bedak....

Edited by Full_Metal_Yakuza

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Ace Of Spades

Uh sinoc sam imao strasan san.

Sanjao sam da sam da sam u krevetu sa pet strasnih riba koje je mi je satana licno poslao.:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...