Jump to content

Snovi


SAROTH

Recommended Posts

p.s. lady_draken, ajde kad budes sanjala neku utakmicu obavezno mi se javni, pa da odem do kladze.

 

Мени, такође, ако је могуће. Тачан резултат, па да ставим веће паре.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jao kako mene nervira sto sanjam gluposti... I to najcesce sanjam da butcherujem nekog od profesora, i onda se probudim pa se nerviram sto nije istina, i sto sam sujeverna pa sam ubedjena da sam im time produzila zivot...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Каква сте ви данашња деца, сви сањате да касапите професоре. Ц ц ц

Ja sam skoro svako vee u 4. razredu srednje sano da karam jednu sexy profesorku.

Nego da se vratim na najnoviji san.

Sanjao sam da Helloween dosao u Beograd na Stadion Partizan i to u postavi:

Vocal, Guitars....Kai Hansen

Guitars..............Michael Weikath

Bass..................Markus Grosskopf ,

Bubnjeve je svirao neki meni nepoznat cova.

Set lista se sastojala od svih pesma koje je Kai pevao+ 3 pesme sa Keerprsa.

Veoma lep sam koji se nazlost nece ostvariti.

Edited by Wild_Tigar

Share this post


Link to post
Share on other sites

Boshko, sine, pa ovakvu temu od tebe nisam ochekivala :) . Te udario grom il neshto il ti slava pomutila mozak? :)

 

Sanjam inache vechito gluposti. A bash cu u inat da napishem onu jednu u kojoj si ti (od skoro, mislim od pre p[ar dana)

 

Sedim si ja na kej kod Nishave (za zivo chudo sama) i prilazi jedn lik za koga je poznato da je gej. Seda i pita: "pa gde je ovaj?" ja ga pogledam "sace dodje, sas motor". kad ono chuje se brundanje i vidimo dolazi Boshko na TOMOSU onom malom skapanom. Taman ovaj htede neshto da se razdere i probudim se. JBG. Stvarno mi bilo zao shto sam morala da se dizem u 8 :):udri:

Share this post


Link to post
Share on other sites

sanjala sam pre mesec dana kolokvijum koji se desio u ponedeljak do najsitnijih detalja je bilo tacno, samo da se ne zavrsi ko u snu, kraj je bio uzasavajuci

Edited by anelej

Share this post


Link to post
Share on other sites

Нове две глупости.

 

1) Има овде код мене код "Максија" лепо степениште које силази у увалу између зграда. Е, ја сам сањао да то степеништа води на плажу и да је ту доле море и да се ја лепо брчкам у њему. Онда, кад је пала ноћ, неки лик ме ухватио и хоће да ме убије. Одвуче ме у воду, сагне ми главу, дохвати пиштољ и каже: "Реци један." Ја кажем, а он испали у празно и тако 4 пута, а онда ми загшури главу у воду и каже да роним што даље.

 

2) Синоћњи бисер је да сањам концерт неког death метал бенда (Suffocation би требао да буде, али нису личили на њих) у некој малој сали са гомилом столица. Кренуо концерт, они изашли на биницу високу 5 цм, сви у публиц (њих 100 увр' главе) седе, седе и сви музичари и почињу да цепају само тако, али нико не мрда. Тек после прве песме људи поустајаше, али и даље као да су прикуцани за под.

Share this post


Link to post
Share on other sites

sanjala sam da su me za kaznu sto nisam ocistila cipele roditelji odveli kod ginekologa. I tamo su trebali pod anestezijom da mi skinu nevinost. E i ledbim ja (valjda zbog anestezije) i sve mi se prividjaju neki ruzicasti medvedici...Kad dolazi doktor i kaze mi " Sve je uredu, sad se cuvajte nekoliko dana, i ni slucajno nemojte da svirate skale, necete par dana znati da svirate!"

 

-Istog trena sam skocila iz kreveta (6:00) i pocela da drndam skale, jer mi je tog dana bio ispit na kom sam trebala da ih sviram. toliko sam se istripovala da sam zaboravila kako idu . . .da sam na ispitu zaboravila odakle da pocnem...uzas

 

Edited by krofnica

Share this post


Link to post
Share on other sites

boze, Krofnico...

 

Evo mog od jutros:

 

Sanjam kako su mi neki reperi koji idu na cert Busta Rhymes-a poklonili digitalni foto-aparat, koji ima opciju za gledanje u solju... :)

 

A onda se nalazim na nekom tapaciranom crvenom krevetu i gledam mikrotalasnu (koja je TV), na kojoj se pustaju moji omiljeni forenzicari. Posle toga odlazim u park, gde vidjam bljesteci zuti orb velicine pesnice koji furiozno leti i ostavlja zvezdani trag. Dolazi moja najbolja ortakinja i kaze kako je to duh Markiz De Sada koji trazi telo koje ce zaposednuti i mi ga jurimo da ga zarobimo u bocu i pogodno iskoristimo. Dolaze policijska kola i optuzuju me za bespravno branje ruza...

I govore prisutnima kako moraju da odu, jer je to sad mesto zlocina... tu se stvara i moja baba koja se u ocajanju hvata za glavu... :wacko:

Share this post


Link to post
Share on other sites

boze, Krofnico...

 

Evo mog od jutros:

 

Sanjam kako su mi neki reperi koji idu na cert Busta Rhymes-a poklonili digitalni foto-aparat, koji ima opciju za gledanje u solju... :)

 

A onda se nalazim na nekom tapaciranom crvenom krevetu i gledam mikrotalasnu (koja je TV), na kojoj se pustaju moji omiljeni forenzicari. Posle toga odlazim u park, gde vidjam bljesteci zuti orb velicine pesnice koji furiozno leti i ostavlja zvezdani trag. Dolazi moja najbolja ortakinja i kaze kako je to duh Markiz De Sada koji trazi telo koje ce zaposednuti i mi ga jurimo da ga zarobimo u bocu i pogodno iskoristimo. Dolaze policijska kola i optuzuju me za bespravno branje ruza...

I govore prisutnima kako moraju da odu, jer je to sad mesto zlocina... tu se stvara i moja baba koja se u ocajanju hvata za glavu... :wacko:

 

kako jebeno fantastican san!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Њој је било глупо да га јавно исприча, а хтела би, па ћу ја то урадити (није да ми не прија... ;) )

 

Miloše, sinoć sam te sanjala i sve vreme mi se vrte neke slike u glavi.

Iako ćeš se sada možda smejati, ali kada su dvoje u krevetu, ne mora da bude povezano sa samim činom i željom za isti. Očigledno imam neki problem u glavi, a što i jes' tako, pa eto... San je samo poslužio da se zapitam... Malo sam bila zbunjena kada sam se probudila (a i sad sam, vidi se po mom pisanju). Malo više zapravo, jer si u jednom trenutku bio žena s kojom sam spavala, vrlo privlačna i mistična žena. Nismo spavali zapravo, krenuli smo. Bili smo u jednom uskom krevetu, a oko nas su bila nepoznata deca. Soba mi nije bila poznata, niti čitavo okruženje. Mislim da nije bilo ni tebi, ali ti je zato bilo sasvim prirodno da imamo seks tu, pred svima. Bili smo goli. Ima tu još nekih detalja, malo mi je neprijatno da ti pišem o njima, pa ću preskočiti. Eto. Imala sam osećaj da ti moram ovo ispričati, tako da nemoj pogrešno protumačiti, pliz. Ionako sam već :redface:

 

Јесам ли се поново трансформисао у мушкарца или не?

 

Sve mi je sada pomešano, ali mislim da jesi. U stvari, sada sam se setila, na kraju si ti bio taj koji nije hteo da imamo seks. Rekao si mi neka vrlo logična objašnjenja i onda me ostavio tako zbunjenu. Imala sam crvenu trenerku (koju sam nosila neposredno pre spavanja- pa objašnjava ), a gore ništa. Sve mi je u snu nekako izgledalo čudno. Kako to ja s tobom? U tuđem krevetu, a nije tvoj? I dok sanjam svesna sam da sam zbunjena (znaš ono, gledam sebe u snu)... Kako sam imala menstruaciju ovih dana, a juče mi se završilo, u snu ti govorim da ne bi možda trebali da spavamo, jer mi se tek završilo. Tebi to ne smeta, i kada smo krenuli, i ti mi skinuo trenerku, nešto ti je "kvrcnulo" u glavi, i ti si odlučio da ne bi trebalo da se išta desi. E da, i ljubili smo se. Imam utisak da je oko nas sve bilo plavo.

Kasnije se pretvaraš u ženu, kada smo se obukli. Žena u crnom, duga, tamna kosa, mnogo lepo izgleda. Ona mi objašnjava da treba da idem negde, i prati me opet negde, a meni je i dalje sve nejasno. Čak se i njena tj, tvoja sestra ili drugarica pojavljuje u snu. To su već ljudi koji meni uopšte nisu poznati. Nisi mi ni ti, ako ćemo realno, ali u snu tebe jedino "znam"

Share this post


Link to post
Share on other sites

boze, Krofnico...

 

Evo mog od jutros:

 

Sanjam kako su mi neki reperi koji idu na cert Busta Rhymes-a poklonili digitalni foto-aparat, koji ima opciju za gledanje u solju... :)

 

A onda se nalazim na nekom tapaciranom crvenom krevetu i gledam mikrotalasnu (koja je TV), na kojoj se pustaju moji omiljeni forenzicari. Posle toga odlazim u park, gde vidjam bljesteci zuti orb velicine pesnice koji furiozno leti i ostavlja zvezdani trag. Dolazi moja najbolja ortakinja i kaze kako je to duh Markiz De Sada koji trazi telo koje ce zaposednuti i mi ga jurimo da ga zarobimo u bocu i pogodno iskoristimo. Dolaze policijska kola i optuzuju me za bespravno branje ruza...

I govore prisutnima kako moraju da odu, jer je to sad mesto zlocina... tu se stvara i moja baba koja se u ocajanju hvata za glavu... :wacko:

 

Pozajmi mi tvoj mozak na par dana..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sanjala sam kako je Smorock htela da me zgazi kolima na putu :) :) :) Errm da ne ulazimo u analizu tog sna :ph34r::)

Sve cesce sanjam kako sa par drugara prozivljavam neku igricu (pucacinu) i mnogo mi se svidja :cool:

Redovno mi se piski u snu i onda sanjam kako na faxu ulazim u wc kad ono vrata od kabina pocinju tek negde od struka na gore :)

zanimljivo..

E da bio je i jedan gde me je neka mafija jurila da me ubije i kad sam konacno dosla do milicije i oni su hteli da me ubiju i tu skontam da su svi umesani :) :)

Edited by Double Fire

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ Akceoносилас

 

mozda bi trebalo da uradite rekonstrukciju tog sna? vise puta... :bigblue:

 

Мислиш да јој свучем тренерку па да јој објасним зашто не бих, опет јој обучем, па опет свучем и објасним зашто не бих... :);)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vama se makar ne desava da vas u snu kidnapuju 2 zene i par likova koji rade za njih a vrlo su glupi koji zele da vas seksualno zlostavljaju u svojoj tamnici :) i sve zajedno lici na onaj ubrzani deo iz Beni Hila kad ide smesna muzika :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vama se makar ne desava da vas u snu kidnapuju 2 zene i par likova koji rade za njih a vrlo su glupi koji zele da vas seksualno zlostavljaju u svojoj tamnici :) i sve zajedno lici na onaj ubrzani deo iz Beni Hila kad ide smesna muzika :)

Ниси се изјаснила, је ли то кошмар или предиван сан? ;)

Edited by Аксеаносилас

Share this post


Link to post
Share on other sites

Smesan san koji je poceo kao predivan :) uvek nadjem sebi nacin da se zeznem...

Pre neko vece sanjam kako trazim profesora da se prijavim za lab vezbe po faxu i kazu mi kako je on u sobi toj i toj a ta soba se nalazi u posebnom delu faxa u koji kad sam usla kao da sam se nasla u onoj skoli iz Hari Poter Harija :) :) ko paralelna dimenzija. Ko zna, mozda zaista postoji na ETFu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...