Jump to content

Snovi


SAROTH

Recommended Posts

Је л зна неко неку причу о оној води која остане кад окупају мртваца? Мислим да би продуковала лепе снове. Мене би лично било страх...

Share this post


Link to post
Share on other sites

[БатеријскаЛампаУперенаУБраду]Не, како сам ја чуо то је врсни и врло цењени артефакт код оних безумника који нешто чарају и барају. То се нешто мућка и даје се да попије муж који вара жену (и много пије), а такође га и прскају том водом док спава... [/БатеријскаЛампаУперенаУБраду]

 

Буааааааахахааааааа :red:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Не, него неко злонамеран узме па неком скува супу са том водом, па тог човека крене да једе нешто изнутра, почиње да се губи, памет му се мути док не ... умре и неко други њега окупа или ... некако схвати да је мађија оно што га мучи и оде код врачарице или у манастир и тако то...

 

 

@Аксеаносилас

То је та страшна прича ...

Edited by Alvaro Recoba

Share this post


Link to post
Share on other sites

Не, него неко злонамеран узме па неком скува супу са том водом, па тог човека крене да једе нешто изнутра, почиње да се губи, памет му се мути док не ... умре и неко други њега окупа или ... некако схвати да је мађија оно што га мучи и оде код врачарице или у манастир и тако то...

@Аксеаносилас

То је та страшна прича ...

 

aaaaa...ima tu medicinsko objasnjenje...tu su bakterije koje se razvijaju samo na mrtvom tkivu...pa kada se prenesu na zivo---ne znam bas sta se desava, ali desava se neko sranje u svakom slucaju...:):):)

a to za bakterije sam procitala u novinama...kada su lovili nekog nekrofila u BG-u, a nisu ga uhapsili jer je sin nekog diplomate.....spavao sa nekom devojkom, ovoj izasla neka sranja po genitalijama i ustima, otisla kod lekara, oni joj nadju te bakterije i zovu policiju, ona kaze sa kim je spavala, oni upadnu kod njega i nadju 2 lesa...koja je on 'iznajmio' u mrtvacnici...i tog momka iz mrtvacnice uhapse...nekrofila ne uhapse, zbog tate...(samo da mi je znati ko mu je tata) a devojka zavrsi na psihijatriji... odvratno...eee, a momak nije imao problema sa bakterijama jer je vec pio neke lekove, ali je zato bio prenosilac...

Edited by Cookie

Share this post


Link to post
Share on other sites

alvaro, ajd reci nesto o tim secanjima....ajd...sad me zanima...

Ма сећам се кад сам то гледао на телевизији, нисам могао да заспим, а и пре неко време дубоко у ноћ, кад смо пили, причали смо о тој црној води, и ја нисам знао како ћу да одем до стана... уууф

Share this post


Link to post
Share on other sites

Мени се то једном десило, а онда сам кроз пар месеци стварно отишао на одмор и фантастично се провео... ;)

 

Pa vazno je da nesto jako zelis i to se i ostvari zar ne?

:):):)

 

Aaaaaaaaaaaaaa............... Godisnji odmor...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Наравно, овај човек из емисије се излечио тек у Острогу, ееее...

 

То због мене говориш или стварно? Знам ја за неколико тих примера, а управо је и мени спао осмех са лица (кад се сетих тих прича)

 

Pa vazno je da nesto jako zelis i to se i ostvari zar ne?

:):):)

Управо ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...