Jump to content

Potražnja muzičara


Recommended Posts

Ne vidim ni jednog smajlija u poslednjem pasusu tvoga posta?!?! Ali to je sigurno neka shala, zar ne?! Pa 100.000 ljudi ovde vec pravi CoB Tribute!!! Jos jedan?!?! Uhh...

 

'ajd nek je sa srecom...! :gitarista:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako bi neko od ljubaznih moderatora mogao da skine ovaj moj post dva reda iznad gde trazim klavijaturistu i dobavljaca alkohola. Javio se momak za klavijature i baba neka (!?) da se druzi sa mladim momcima i dobavlja im alkohol. za dzabe stoji post. jel nije problem da se skine?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne vidim ni jednog smajlija u poslednjem pasusu tvoga posta?!?! Ali to je sigurno neka shala, zar ne?! Pa 100.000 ljudi ovde vec pravi CoB Tribute!!! Jos jedan?!?! Uhh...

 

'ajd nek je sa srecom...! :gitarista:

wallbash.gif

 

Evo ga smajli icon_wink.gificon_rolleyes.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Potreban ozbiljan pevac iz novog sada ili okoline ili vrbas i okolina, trenutno se obradjuje pantera,slayer,sepultura,... ali uskoro autorski rad...

Imamo kompletnu opremu i bubanj sa duplom...

Informacije na 063 723 58 27,nikako pp !!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Potreban solo gitarista za bend In Human Form. U pitanje je tribute to death, imali smo svirku skoro u skcu, bilo je dobro, ali stari gitarista nije vise u mogucnosti da svira zbog obaveza. Sviraju se i druge grupe kao sto su sodom, carcass ,kreator,morbid angel... Znaci ima i thrasha ali uglavnom death metal. Pa javite se.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tako je. Meni na um pada i nesto jace od gore navedenog, ali Bata je ok izneo, s tim sto bih jos dodao da ne ubacujemo vise Death, to polako smanjujemo i ubacujemo druge grupe, ali vise naginjemo ka tome da uskoro pravimo svoje pesme.Ideje su tu, samo treba sesti i uobliciti ih. icon_da.gif

 

Cheers

Share this post


Link to post
Share on other sites

E, Bato idem sutra kod Bojana na slavu, sta ces - covek je vernik icon_smile.gif. Ima da ga napusavam malo sto mu je faks preci od benda, pa smo za sad morali da ga prijateljski shutnemo iz istog icon_smile.gif

 

Inace, meni dobro krenulo, popravih jedan kolokvijum icon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima li neko ko hoće nešto da SVIRA jebeno... no.gif Ko je za nekakav jam session? Ništa ozbiljno i ništa poznato da se ne svira nego samo iz glave. Svi instrumenti su dozvoljeni (osim, ne znam, koncertnih orgulja ili klavičembala laugh.gif ) i sve bi eventualno snimali na kasetofon. icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest tsepesh
Dakle, zvucace neverovatno ali...

trazi se klavijaturista za tribute to Children of Bodom...

pesme su skoro spremne samo se klavijatura ceka.

svi zainteresovani neka se HITNO jave na

011/5336-001 ili

064/198-43-56

Milos

Ja sam klavijaturista iz CoB tribute-a koji trazi bubnjara! icon_smile.gif

 

Aj da uradimo neku trampu icon_wink.gif

 

Koje stvari svirate, posto sam zainteresovan?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima li neko ko hoće nešto da SVIRA jebeno... no.gif Ko je za nekakav jam session? Ništa ozbiljno i ništa poznato da se ne svira nego samo iz glave. Svi instrumenti su dozvoljeni (osim, ne znam, koncertnih orgulja ili klavičembala laugh.gif ) i sve bi eventualno snimali na kasetofon. icon_smile.gif

Ja sam uvek za neki jam. Samo sto bi se na takav pojavilo 20 gitarista i jedan klavijaturista.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...