Jump to content

Potražnja muzičara


Recommended Posts

Potreban klavijaturista,klavijaturistkinja svejedno za melo death,folk bend.

znaci ovako obrade su u pitanju Ensiferum,Amon Amarth,Cildren of Bodom,Fintrol,Korpiklani......

znaci ne treba neki posebno da bude tehnicar ali mora da zna da opici neku solazu :)

i da ima klavijaturu

 

kontakt:meni posaljite privatnu poruku ili komentar

Share this post


Link to post
Share on other sites

A jel mora lepo da izgleda?

 

 

hahha ako ne mora lepo da izgleda, evo dead man ce da svira klavijaturu hahahahha :pivopije:

 

hm pa to je nebitno samo da je dobar covek i da zna da napravi atmosferu i da rokne koju solazicu :):):)

Share this post


Link to post
Share on other sites

hahha ako ne mora lepo da izgleda, evo dead man ce da svira klavijaturu hahahahha :pivopije:

 

Mislio sam za ženske :P

 

hm pa to je nebitno samo da je dobar covek i da zna da napravi atmosferu i da rokne koju solazicu :):):)

 

Ja znam da napravim atmosferu al nemam pojma da sviram klavijature :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

traze se ochjani muzichari skloni alkoholizmu , travi i video igrama koji hoce da formiraju bend sto bi znachilo nash 4,5,6 likova pijanih ko bulje koji cepaju trashericu , heviku pover i progresiv mjetal i svako da pricha svojoj ribi kako je bash on okupio bend i da je totalno najveca kobaja u ekipi !

znachi taki se traze da su u beogradu ili okolini a skloni cepachanju metlice mejdena iceda , svih vrsta mesnih preradjvina i poklonici kvalitetnog roshtilja .

 

:muzicar:

 

ja cepam gitaru a jedino kada imam herc minutu mogu da odradim po koju solazicu sto znachi da treba bubnjar solo gitara pratecih pun kurac klavijature drombulje ko sta ima a ispunjava uslove samome sebi postavljene .

 

:pivopije:

Edited by Rle

Share this post


Link to post
Share on other sites

Potreban klavijaturista,klavijaturistkinja svejedno za melo death,folk bend.

znaci ovako obrade su u pitanju Ensiferum,Amon Amarth,Cildren of Bodom,Fintrol,Korpiklani......

znaci ne treba neki posebno da bude tehnicar ali mora da zna da opici neku solazu :)

i da ima klavijaturu

 

kontakt:meni posaljite privatnu poruku ili komentar

ate i dalje treba :D

saljite PP

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi pise vam u naslovu.Da ne bi mnogo diskutovali o nasem zvuku, poslusajte neke nase autorske pesme na strani

 

 

www.myspace.com/fromsinmetal

 

Cisto da imate predstavu recimo da je to neki moderan death, thrash, sa mnogo uticaja, hard core-a, metal core-a....

Ko zeli da proba, vise je nego dobrodosao da se javi.....

 

 

060/666-5505

Edited by machine head

Share this post


Link to post
Share on other sites

GOSPODIN MRKI,BUBNJAR RAIN DELAY-A I JA IMAMO NACELAN DOGOVOR O POKUSAJU SASTAVLJANJA OPETH TRIBUTE BENDA(O ZAR SE I TO MOZE...)

 

AKO NEKO: GROWL-UJE ,SVIRA GITARU ILI BAS(NE MORA FINGER PICKING ALI BI BILO POZELJNO)BIO BI RADO VIDJEN GOST NA PROBAMA...

 

NE MORA DA TERORISE GITARU/BAS,SAMO DA SOLIDNO DRZI RITAM...

 

NISAM NI JA NEKI ZAJEBAN ZNALAC ALI BIH RADO POMOGAO ZAINTERESOVANOM OKO EVENTUALNOG SKIDANJA GITARSKIH DEONICA...

 

STVARI KOJE SAM SKINUO:DEMON OF THE FALL,A FAIR JUDGMENT,BLACKWATER PARK,ADVENT,FACE OF MELINDA,THE DRAPERY FALLS,KARMA,THE AMEN CORNER,EPILOGUE,APRIL ETHEREAL,SKORO CEO DAMNATION,DIRGE FOR NOVEMBRE...

 

MILOS MILOSEVIC

 

064 664 77 44

Share this post


Link to post
Share on other sites

I dalje potreban (HITNO) vokal za hard rock. Imamo sve clanove sem navedenog.

Vec smo pisali sta se radi u prethodnim postovima,tako da svako koga zanima moze da prebaci par stranica unazad.

Ne trazi se ni od jednog voakala da skida 100% glas od pevaca cije pesme radimo, vec da ih prilagodi kako je to moguce, a da ne odseta daleko od realnog.

Ne trazi se novi Paul Stanley ili Bon Jovie ili Prince.

KO god zeli da saradjuje neka se javi na [email protected] ili na P.M.

Bilo bi dobro da se javi sto vise zainteresovanih pa da uradimo jednu audiciju i da vidimo koliki je takmicarski duh.

Godiste nam u principu nije bitno,jer do sad nam je najmladji vokal bio '89 a najstariji '84. Mi ostali smo '88,a sviramo ko looodi!!!

 

Bend je iz Bg-a (tacnije NBG).

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Death Metal (i ne samo to...) bend Sculptor trazi basistu. Beograd. U pitanju je prilicno ozbiljan bend; probe su redovne. Bend je krajem maja zavrsio promo The Verdict, a koji ce uskoro biti celokupno gotov (omot,...). Promo je snimljen u studiju Chainroom, u Senti. Stari basista je jos sa nama, ali od sada samo kao ispomoc za svirke (koje su u planu, sirom Srbije); kao kreativna snaga vise ne.

 

Bend je poceo da radi na pesmama za album, doduse, jos je sve u pocetnoj fazi.

 

Dakle, trazi se basista solidne tehnike, kao i posvecenost.

 

Zainteresovani mogu cuti pesme na www.myspace.com/formsculptor

 

Kontakt na pm, na mail [email protected] ili na 0645638452 - Urosh.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...