Jump to content

Carcass


Paklenko 666

Recommended Posts

I da bi se izbeglo dalje sirenje dezinformacija (kome sam i sam doprineo wallbash.gif ), na gore navedenoj web stranici pise da NIJEDAN clan Carcass-a nikada nije bio student medicine, vec da se Jeff pri pisanju tekstova pomagao nekakvim prirucnikom za medicinske sestre.

 

TurboBoy, perfektne gitare na prosecnom albumu ne vrede mnogo, npr. The World Needs A Hero

Share this post


Link to post
Share on other sites

Necroticism

Symphonies of sickness

reek of putrefaction

heartwork

Swansong

CARCASS RULES!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

-----------------------------------------------------------

Thrash till death icon_rockdevil.gif

Death till thrash icon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

fakat me iznenaduje kolko ljudi nema pojma o Carcass-u...."jadi moji"...

po meni, to je najbolji death/gore/grind bend koji je ikada postojao. iz liverpoola su, ako cemo bas precizno. od njih imam sve, osim "Flesh Ripping Sonic Torment" dema (koji su uradili za 22 funte :_) ...imam cak i 2 divx-a, (sad se malo kurcim, al eto, ipak mi je to najdrazi bend), sve spotove...itd...

kakvi patolozi, ko to provali...niko nije bio patolog, nego je Ken-ova (bubnjar) sestra bila veterinarka ili ovako neki kurac, pa je on od nje posudivao med. literaturu i odatle onakvi textovi, koji su po meni i dan danas jednostavno neprevazideni od nenadjebivog REEK-a, pa do Necroticism-a. po meni, a i po svakom iole "normalnom" grind/death-eru, najbolji albumi su SoS i REEK. da je REEK imao samo malo bolju produkciju bio bi perfektan, a ovako jebiga, gitare se skoro nikako i necuju...Necroticism takoder dere picku, al' tu je vec to izrazaja dosla svirka i tehnika...heartwork je po meni najbolji MELODICNI DEATH METAL album, al' nista vise i nije nikako njihov najbolji...Swansong sam samo jednom-2 puta presluso...to je kita al' ona zesca, fakat, al' jebiga morali su to napravit zbog vec spomenutog sranja...ja, licno im ne zamjeram, bez obzira na to meni ce opet ostat najbolji bend ikad...mozda je bolje da su se raspali poslije Necroticism-a, ali svojom muzikom stvorili su pun kurac klonova koji su nastavili tamo gdje su oni stali... neko rece sta je sa njima...pa nista, sjebali su se svi...a ono sto je neko spomenuo da ce se kao ponovo okupit je tolika provala, da ja sebi nisam mogao doc od smijeha...ljudi "GET TUGEDR" ne pricajte ono za sta niste sigurni...ili o cemu nemate fakat pojma...et. ukratko, onako malo o Carcass-u...

 

p.s. ken je valjda imao izljev krvi u mozak, ne tumor...ali nije bitno...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 months later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...