Jump to content

W.A.S.P.


lemmy sixx

Recommended Posts

ne ,bitno je da je blackie pokrao sve od the whoa i floyda kako nalaze drug Hudini

Skroz si pogrešno shvatio.

 

Nije sve, nego samo 'Crimson Idol', i nisam ja rekao da je ukrao od The Who nego tvoj drug Buda. :da:

 

A što je tebi toliko krivo što W.A.S.P. nije baš najoriginalniji bend na svetu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Hudini: imam utisak da je tebi licno milo zbog paralele izmedju The Wall i Crimson Idola, jer si fan Pink Floyd-a (sudeci po avataru) i W.A.S.P.-a, ali moras shvatiti da postoje i takvi ... hmmmm.... "likovi" koji ne mogu da ukapiraju ili jednostavno namerno previdjaju stvari koje su ocigledne, a onda u nedostatku argumentacije, ili zelje da prihvate neke stvari krecu klizecim startovima, pod***avanjima, i u tome se zanesu kao muda u vrshidbi. Tada rasprava izgubi simisao.

Stoti put: Crimson Idol prica je mnogo slicnija prici sa The Wall. svidjalo se to nekome ili ne (mene licno zabole), dok sa pricom sa Quadrophenia-e ima tek po neku dodirnu tacku (i za to me zabole), i to je cinjenica.

@Wild Child: popij nesto za smirenje.

Edited by commissar

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Hudini: imam utisak da je tebi licno milo zbog paralele izmedju The Wall i Crimson Idola, jer si fan Pink Floyd-a (sudeci po avataru) i W.A.S.P.-a, ali moras shvatiti da postoje i takvi ... hmmmm.... "likovi" koji ne mogu da ukapiraju ili jednostavno namerno previdjaju stvari koje su ocigledne, a onda u nedostatku argumentacije, ili zelje da prihvate neke stvari krecu klizecim startovima, pod***avanjima, i u tome se zanesu kao muda u vrshidbi. Tada rasprava izgubi simisao.

Stoti put: Crimson Idol prica je mnogo slicnija prici sa The Wall. svidjalo se to nekome ili ne (mene licno zabole), dok sa pricom sa Quadrophenia-e ima tek po neku dodirnu tacku (i za to me zabole), i to je cinjenica.

@Wild Child: popij nesto za smirenje.

 

ne ,bitno je da postoji uvek neko ko ce da kaze "e ovaj bend je ukrao ovo od ovog i zato je on sranje...meni se jebe .slusaj ti i marinka rokvica al ga slusaj...

@commissar: Cjale,opet se lozis sa tim ochinskim odgovorima ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne ,bitno je da postoji uvek neko ko ce da kaze "e ovaj bend je ukrao ovo od ovog i zato je on sranje...meni se jebe .slusaj ti i marinka rokvica al ga slusaj...

@commissar: Cjale,opet se lozis sa tim ochinskim odgovorima ?

Sta, i otac ti je rekao da pijes sedative? Vidis..... Ima tu nesto.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

imam utisak da je tebi licno milo zbog paralele izmedju The Wall i Crimson Idola, jer si fan Pink Floyd-a (sudeci po avataru) i W.A.S.P.-a, ali moras shvatiti da postoje i takvi ... hmmmm.... "likovi" koji ne mogu da ukapiraju ili jednostavno namerno previdjaju stvari koje su ocigledne, a onda u nedostatku argumentacije, ili zelje da prihvate neke stvari krecu klizecim startovima, pod***avanjima, i u tome se zanesu kao muda u vrshidbi. Tada rasprava izgubi simisao.

Zaboravljaš da sam ujedno i fan W.A.S.P., jer da nisam ne bi mi palo na pamet da slušam bilo koji njihov album. Najiskrenije, i da nisam fan Floyda opet bih tvrdio to što tvrdim, jer je suviše očigledno.

 

Sa druge strane (i malčice u off topic), mnogo volim i Dream Theater, pa sam uvek spreman da primetim koji deo su drpili od koga, a drpali su gde i šta su stigli, ima tu i Rush i ELP i Yes i Floyd, pa i Y&T i Metallica delova i šta sad? Sad treba ostali Dream fanovi da kažu da nije tako? Baš će me zaboleti u tom slučaju...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne zaboravljam, procitaj ponovo odgovor koji sam ti dao, a koji si i sam citirao, ali ovaj put pazljivije.

Da budem iskren, ja nisam fan PF-a, nikad ih nisam voleo, cak naprotiv. Ali, da su izvrsili uticaj na bezbroj bendova - to stoji, ma sta ko pricao i voleo da misli.

Edited by commissar

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vise nego ocigledno je da Crimson Idol prica ima mnogo dodirnih tacaka sa The Wall pricom.

Pominje se Quadrophenia - mrsavo: tek po neka dodirna tacka: konceptualni album, zivotna prica, krize identiteta, licne nesigurnosti i po neki slican naslov (i obrada, ali bila na Headless Children)......

Problem je sto ovde imas klinaca koji su prekjuce culi album i odma' skontali sve o autoru, i njegovom licnom zivotu, slusajuci album svaki put se otkrije nesto novo o Blackie-ju. Tu se nikako ne uklapa Pink Floyd, jer, pobogu, pa to je prica o BL-ovom zivotu ;)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Problem je sto ovde imas klinaca koji su prekjuce culi album i odma' skontali sve o autoru, i njegovom licnom zivotu, slusajuci album svaki put se otkrije nesto novo o Blackie-ju. Tu se nikako ne uklapa Pink Floyd, jer, pobogu, pa to je prica o BL-ovom zivotu ;)

Pa naravno! :) Samo malo čudno kako priča o Blekijevom životu tako nenormalno liči na priču o Watersovom životu.

 

Ajd neću više o ovome, i sebe sam smorio. :bigblue:

Edited by Hudini

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...