Jump to content

W.A.S.P.


lemmy sixx

Recommended Posts

Kad bi bar hteli da izdaju DVD sa ove turneje, ili makar sa nekog od proslogodisnjih koncerata ovde, po Evropi. I ta set lista im je bila besprekorna, sve hitovi, i po neki osvezavajuci detalj (Arena, Widowmaker).

Ima nesto cudno vezano za W.A.S.P., a to je da kod odabira pesama za svirku sa aktuelnog albuma, oni uvek nekako ispreskacu pesme koje su bas jake, a za singlove/spotove neretko odaberu pesme koje nisu bas najreprezentativnije (ovo je bio eufemizam). Neko je pomenuo treci album, album zahvaljujuci kojem sa poceo da ih slusam i zavoleo ih. On je bas tipican primer za ovo sto pricam. Spot je snimljen za najbolidniju pesmu (koja pride nije ni njihova), a uzivo nisu svirane (bar ne na svirkama za koje znam) I`m alive, Mantronic, pa cak ni Easy Livin' (izuzetno dobra obrada), ali je zato sviran Shoot from the Hip..... Koga oni **bu, to mi nikad nece biti jasno.....

Eh......

 

Edited by commissar

Share this post


Link to post
Share on other sites

Или, ето, Сале је баш фин момак, па можемо да се скрпимо сви до његовог рођендана. Диван дечко :D

 

 

eh pa da je tako...imam neki chudan osecaj da ce mozda i biti koncerta!

 

 

...da jebote ,kad bi bar negde svirali I`m alive i Mantronic...ali to je vezano za Chris Holmesa!

mnogo jak album inache!

Edited by Wild Child

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sweet Cheetah su, za divno cudo, svirali kad je Circus bio aktuelan, ali cisto sumnjam da bi je sad svirali. Steta, jer je prilicno dobra pesma.

Isto kao The Heretic ili Thunderhead ili I am one, samo dok su ti albumi (Children i Idol) promovisani, te pesme su svirane.

B-strane singlova uzivo? Nazalost, mozemo samo da mastamo o tome..... :(

Interesantno je takodje, da dok je CI bio aktuelan, Arena of Pleasure nije bila svirana uzivo (na svirkama za koje znam), svirali su je tek prosle godine, iako je za nju bio snimljen spot. Bas mi nije jasna Lawless-ova racunica.....

Edited by commissar

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...