Jump to content

W.A.S.P.


lemmy sixx

Recommended Posts

700 карата? Не звучи немогуће... А и треба им дати шансу да се искупе за прошли октобар :mrgreen: Мада не знам колико је људи у стању да опет да паре за концерт и колико би ''нових'' дошло.

А да се прави нека анкета ово-оно, па да сви знамо може ли ил' не може?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa fora je sto su prvi put prodali toliko karata i jeba ga ... nema sanse da bude vise ili isto , to svi znamo :).

da al pazi imas mene, pa onog lika powerslavea, i verovatno jos gomilu ljudi koji su teli da idu ali iz nekog razloga nisu isli na prosli pa ce oni pridodati umesto onih koji su bili pa nece opet, a verujem da bi bar 90% ljudi koji su bili isli opet evo sto kaze Layla bio bzvz al bi isla opte jelte...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne vredi... Frubi kad nesto odluci to je gotovo...

da al ja sam poznata po svojim mocima ubedjivanja :)

 

ozbiljno stvarno je zravorazumski pretpostaviti da ce se broj ljudi koji je bio na proslom koncertu a nece doci na sledeci izjednaciti ili cak biti manji nego broj ljudi koji ce po prvi put doci na koncert tako da ce se isplatiti

Share this post


Link to post
Share on other sites

da da narocito a ja sto cu imati dusevne bolove sto sam karala lika koji izgleda ko moja strina :) :) :)

wolem ga ja al ne tolko :P

 

Nije valjda da ti strina izgleda toliko lose? :)

Ma Bleki je kao raspadnuti les, nekada su mi bili omiljeni bend(to je bilo pre jedno 200 godina :) ) Sad se bojim da bih posle imao kosmare kad bih ga video uzivo :)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije valjda da ti strina izgleda toliko lose? :)

Ma Bleki je kao raspadnuti les, nekada su mi bili omiljeni bend(to je bilo pre jedno 200 godina :) ) Sad se bojim da bih posle imao kosmare kad bih ga video uzivo :)

 

pa ... u sustini da, izgleda kao matora zena... ma ne brini ne bi priso tolko blizu a i bleki koristi puuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuno sminke :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Od Crimson Idol-a nemaju bolji album, u to budi ubedjen.

Da imaju krs dobrih pesama - imaju, to je cinjenica, ali meni sve ovo lici na nekakav ocajnicki potez, 15 godina kasnije on svira uzivo ceo album koji mu je najbolji u karijer, sta je cekao ovoliko dugo?!?!?! A na bis hitici...

Bilo kako bilo, neka dodje opet u BG, ja bih voleo opet da ih vidim, voleo bih da vidim ceo CI uzivo (posebno zbog I am one) opet bih platio koliko god uskosta i bio presrecan zbog toga. Ne postoji bend koji vise volim od W.A.S.P.-a.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajde neka je i 2500 karta i da je 500 ljudi, po nekoj slobodnoj proceni, izvodljivo mi deluje. Toliko para, u poređenju sa drugim koncertima, za W.A.S.P. jeste puno, ali kada uporediš set listu, koja je ovaj put duža, mislim da vredi toliko para...bar za onog ko ih stvarno želi videti (pa i ponovo). Ako pogledaš da je tu uračunato i cimanje za vizu kada bi to isto gledao u HU, hrana, piće i prevoz...i dalje se isplati (bar za onog ko gleda). I da je 3000, ja bi i dalje prihvatio.

Koliko vidim posle HU, ima dva dana prazna...tu bi se mogao uguziti dolazak kod nas.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Мени је криво што увек извиси трећи албум :no:

 

А што се тиче цене карте, све преко 2500 је бесмислица, а и то је много, да се не лажемо, али бих толико некако и дала.

 

И на крају ништа, а? Фрубиииии....

 

Или, ето, Сале је баш фин момак, па можемо да се скрпимо сви до његовог рођендана. Диван дечко :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...