Jump to content

W.A.S.P.


lemmy sixx

Recommended Posts

Nesto ne kontam, pocela je Dominator turneja, zatim je iznenada prekinuta jer je morao Bleki nazad u USA zbog necije bolesti u porodici, i sada se turneja nastavlja ali Crimson idol! Cemu takva promena plana?! Kada ce se Dominator tour nastaviti?

 

@Frubi: Ne kapiram jel to sada veca cena nego za proslu godinu pa ti se ne isplati? Ili je bojazan od malog broja ljudi koji bi dosli?

 

 

Ako bude nesto organizovano za Madjarpestu:

 

02/12/07 Sunday HUNGARY Budapest Wigwam

 

 

Javnite. :pivopije:

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zato sto je W.A.S.P. mnogo veci bend od ova dva pimpeka,i zato sto u tim bendovima ne svira Blackie Lawless.

 

Jeste veći malo sutra. Da bi bio veći, morao bi biti bend u pravom smislu te reči, sa barem dvojicom stalnih članova. Ovako je to Blackiev solo projekat. Ne nazivaj Blind Guardian i HammerFall pimpecima.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeste veći malo sutra. Da bi bio veći, morao bi biti bend u pravom smislu te reči, sa barem dvojicom stalnih članova. Ovako je to Blackiev solo projekat. Ne nazivaj Blind Guardian i HammerFall pimpecima.

 

Naspram W.A.S.P. su pimpeci,i nesumnjivo mnogo manji i nebitniji bendovi od W.A.S.P.-a.

A da li ima dvojicu ili devetoricu stalnih clanova,je potpuno nebitna stvar.Ali potpuno.Lupetas gluposti.Ponovo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ajd sad da ne podjebavam, to za stalne clanove stvarno nije bitno, ali guardiani ni naspram koga se ne mogu nazvati pimpecima! a to da li su nekome bolji ili losiji od WASP-a je licna stvar, mislim da o tome ne vredi raspravljati! gomila vas ce reci da su Cradle sranje, a ja tvrdim da su super bend (bili) i mozemo se prepucavati jos 100 godina i idalje cu ja misliti da su super a vi da su sranje... O UKUSIMA NE VREDI RASPRAVLJATI!

Edited by Lukijan Mušicki

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeste veći malo sutra. Da bi bio veći, morao bi biti bend u pravom smislu te reči, sa barem dvojicom stalnih članova. Ovako je to Blackiev solo projekat. Ne nazivaj Blind Guardian i HammerFall pimpecima.

 

хтео си да кажеш да би био већи мора бити на твом аватару?! Подсетимо се да је и BATHORY био један човек, па је био веома, веома познат бенд и бенд који свакако заслижује почасно место у метал музици, а о W.A.S.P.-у да и не говоримо!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam koliko je konkretno karta za W.A.S.P. ali ne treba ti više od 200 jevreja da se provedeš ko car.

 

Hah za te pare...možeš svašta nešto... ko ima da da te pare svaka mu čast.

 

AKO ćemo o VELIČINI BENDA - trebalo bi definisati tu veličinu....

WASP je star, jedan od najpopularnijih bendova i stoji da većina zna za njega i drži veliku popularnost medju hard rock i heavy bendovima.

Blind Guardian i HammerFall su jedni od najpopularnijih bendova power metal muzike.

 

I ne znam šta ste sve nabrajali što je krajnje nebulozno čak i za raspravu, ali porediti te bendove je totalno bzvz ...

 

Aj u zdravlje!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naspram W.A.S.P. su pimpeci,i nesumnjivo mnogo manji i nebitniji bendovi od W.A.S.P.-a.

A da li ima dvojicu ili devetoricu stalnih clanova,je potpuno nebitna stvar.Ali potpuno.Lupetas gluposti.Ponovo.

 

 

Ti pimpeci (Blind Guardian) su 6 dana ranije imali neuporedivo puniju onu istu salu u kojoj je i W.A.S.P. svirao... Ti pimpeci drže nos bliže zemlji, ne sviraju 70 minuta i ne vrte identičnu set listu na celoj jebenoj turneji. ;)

 

 

Kako god... HOĆEMO W.A.S.P. PONOVO!!! ALO BRE, CEO CRIMSON IDOL! Nešto sam čuo da Terra Nostra sad ima kinte, ae njih da ložimo! :mrgreen:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...