Jump to content

W.A.S.P.


lemmy sixx

Recommended Posts

Umesto da se nadamo da će doći ovamo, bolje da skupljamo lovu za Peštu. Sudeći po recenzijama, ovo je sad klasična 'The Wall' turneja (s obzirom na činjenicu da 'The Crimson Idol' jeste kopija albuma 'The Wall', ali mnogo dobra kopija), a mi nemamo prostor gde se neko ovakvo čudo može izvesti kako treba. Radije ne bih uopšte gledao ceo 'Idol' uživo, nego na krš ozvučenju i sa krš backscreenom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Umesto da se nadamo da će doći ovamo, bolje da skupljamo lovu za Peštu. Sudeći po recenzijama, ovo je sad klasična 'The Wall' turneja (s obzirom na činjenicu da 'The Crimson Idol' jeste kopija albuma 'The Wall', ali mnogo dobra kopija), a mi nemamo prostor gde se neko ovakvo čudo može izvesti kako treba. Radije ne bih uopšte gledao ceo 'Idol' uživo, nego na krš ozvučenju i sa krš backscreenom.

Lupas gluposti za ozvucenje i backskrin .

 

Bleki je sam izjavio posle koncerta da mu je zvuk na koncertu u Beogradu bio kao da je svirao u nekoj ogromnoj areni i da to nije doziveo na toj turneji . Znaci bila je perfeckija, ima negde jedna pesma audio formata sa koncerta ne bi verovao koliko je dobro ispalo. To snimao onaj indijanac sto ga uhapsili ...

 

Skc bi bio sasvim ok za to izvodjenje tako da ... jbg.

 

Rekoh vam da dzabe sto je bio dobar koncert, pokusao sam sve zivo sa managerom al nece da spusti cenu , jbg. ja da rizikujem budala nisam , kada znam da nema sanse da bude isto ljudi kao prvi put, a to znate i vi .

 

Jos mi je manager ostao duzan od proslog puta za one hajat hotele , tako da ... jbg.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ostaju sajam koji je još veće govno, arena koja kakvu god akustiku da ima uvek je prazna, pa i to odjekuje ko ludo i dom omladine koji je gori nego prosečna soba. A da ne pričam da se od svih tih mesta pravi backscreen može staviti jedino u arenu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad uporediš bilo koji koncert u Beogradu i u Pešti što se zvuka tiče, videćeš o čemu pričam. A što backscreena tiče, ja to nikad nisam video u Beogradu.

Kreator?! Bio backskren .

 

Wasp je svirao dan posle Budimpeste u Beogradu, tako da tvoja tvrdnja o zvuku ovde i u budimpesti nema veze . Ako je manager i Blackie sam rekao onda nema sta da se mi ubedjujemo.

 

Skc ima dobar zvuk kada tonci znaju sta rade , tj. kada tonci znaju da nameste zvuk. Setite se Exodusa, Theriona, G.Diggera, Waspa, Cannibal Corpse-a , Moonspell.

Ja nisam expert za zvuk ali znam da je dobro kada me ne bole usi posle koncerta ;)ehehehe.

:pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

зато што су хајату ближе и кбц "бежанијска коса" и клинички центар! Не би морали толико да се вуку кроз градску гужву када баба-блекију почне да отказује срце!!! :) :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...