Jump to content

W.A.S.P.


lemmy sixx

Recommended Posts

http://www.yumetal.net/forum/topic/42439-koncert-1011-skc-beograd-wasp/page__pid__2054728__st__0entry2054728

 

A ovi komentari za novi album, Blackie krade sam od sebe jos od devedesetih godina. Na Crimson idol ima bar 4 pjesme koje imaju istu harmoniju, a vokalne linije su sumnjivo slicne. Nista cudno za njega.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Elderenane@ Hahahah, pa to je zato sto je konceptualan album jeb'o zeca :D Neon God-ovi isto tako. To je dijagonalno suprotna stvar od onoga sto on sad radi, a to je da uzima SVOJE stvari od pre 20+ godina i da ih preradjuje kao novo pakovanje.

 

No, to je sada nebitno, bitno je da se gleda W.A.S.P. po drugi put

 

A scream unlocks the cage

The roars rock the stage

Hunger of the animals are calling

 

:rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma, znam, ali imaju i drugi bendovi konceptualne albume, pa je sve malo drugacije :)

Ne shvati me pogresno, ja obozavam bas to Blekijevo recikliranje, covjek ima jedinstven glas, i uzeo je jednu harmoniju koju vrti svaki put na malo drugaciji nacin, i na osnovu toga zivi. Kralj.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jedna stvar je recikliranje,a potpuno druga stvar je maznjavanje pesama.Ajde da gura sve na istu foru,jebiga tu nema nista lose,imas svoj fazon i picis.Ali na poslednja 4 albuma ima gomila pesama za koje mozes reci da si ih vec cuo na prethodnim albumima.Bukvalno copy paste sa drugim tekstom.Jadno.

Ali jos je veci problem to sto su pesme zaista lose i dosadne.

Share this post


Link to post
Share on other sites

This album also contains a Deep Purple and Chuck Berry cover, “Burn” and “Promised Land”. Why did you choose those songs?When we were finishing the record, I stopped and I looked at all thesong titles, and the one thing that I realised when I was looking atthem, there’s a lot of fire on this record! I really didn’t know thatwhen I was making the record, because when you’re making a record,you’re just making one song at a time, you’re not thinking about theother songs, and I realised there’s a lot of fire on this record. So,we had worked a little bit on the Deep Purple song on Dominator, but itwasn’t finished, so I thought this would be perfect, to put it on thisrecord. As for the idea of “Promised Land”, I also thought it wasreally perfect too, because I take you through the first part of therecord to a pretty dark vision, but at the end you end up at “PromisedLand”. Thought that was perfect the way it worked out!

 

http://www.metalpaths.com/interviews/wasp-blackie-lawless,1941

 

 

 

 

'ladno cak dve obrade...

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa da,oseti se da je ta "Promised Land"obrada,iako nisam cuo originalnu verziju pesme do sada.

Jebes album od 9 pesama sa 2 obrade...i 7 obrada samog sebe.Jeste da sam cuo samo semplove,ali ovo ce biti jos vece sranje od "Dominatora".

Edited by lemmy sixx

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jedna stvar je recikliranje,a potpuno druga stvar je maznjavanje pesama.Ajde da gura sve na istu foru,jebiga tu nema nista lose,imas svoj fazon i picis.Ali na poslednja 4 albuma ima gomila pesama za koje mozes reci da si ih vec cuo na prethodnim albumima.Bukvalno copy paste sa drugim tekstom.Jadno.

Ali jos je veci problem to sto su pesme zaista lose i dosadne.

 

Ja opet kazem, meni je, iskreno, svejedno, za novi album. Sto se mene tice, WASP je najbolje pjesme vec napravio odavno, a od novog ne ocekujem nista osim da ispune normu prema izdavackoj kuci.

Naravno, volio bih da me demantuju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja opet kazem, meni je, iskreno, svejedno, za novi album. Sto se mene tice, WASP je najbolje pjesme vec napravio odavno, a od novog ne ocekujem nista osim da ispune normu prema izdavackoj kuci.

Naravno, volio bih da me demantuju.

 

Slazem se sa ovim, za mene je taj bend odavno otpevao svoje. Sad je koncert bitan.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa da bilo bi dobro, evo za primer može sa Chris Holmes-om.

 

Upravo je to ono sto treba W.A.S.P.-u...ludilo,sok,muda...jednom recju Holmes...Bleki je ubio bend sa svojim smarajucim,deprimirajucim,prezvakanim temama...gde je onaj zajebani nadrkani W.A.S.P.?

Iako album jos nije izasao,na osnovu semplova se moze reci da ce biti tesko sranje...Blekiju po meni ostaju dve opcije:ili da se miri sa Holmesom i kako zna i ume vrati ga u bend,ili da prestane sa snimanjem albuma,odradi jednu,dve turneje godisnje i cao.

Share this post


Link to post
Share on other sites

On je vec jednom pokusao da se ozivi vracanjem Holmes-a, ali nesto se ne bih kladio da je u tome i uspeo.

Jer, sta imamo iz tog perioda? Dva albuma za koja nema mnogo sta pohvalno da se kaze, i DVD koji je tek

katastrofa. Sto bas Chris Holmes? Sto ne Randy Piper (mada i od njega ne bi bilo neke vajde, ubedjen sam).

Zasto mislis da bi sada bilo bolje?

Ovaj ko zna u kom je stadiumu raspadanja mozga od alkohola i gudrovine, a hoce i da bije Blackie-ja.

Po meni su oni vec sa THC albumom poceli da sagorevaju, dok je CI, iako najbolji album u karijeri, ipak pocetak

jedne epohe ravne linije sa pomalo oscilacija, a sa ove tacke gledista, moze se zakljuciti da je slucajno ispao najbolji

mozda bas zbog promene skoro cele postave....

Share this post


Link to post
Share on other sites

On je vec jednom pokusao da se ozivi vracanjem Holmes-a, ali nesto se ne bih kladio da je u tome i uspeo.

Jer, sta imamo iz tog perioda? Dva albuma za koja nema mnogo sta pohvalno da se kaze, i DVD koji je tek

katastrofa. Sto bas Chris Holmes? Sto ne Randy Piper (mada i od njega ne bi bilo neke vajde, ubedjen sam).

Zasto mislis da bi sada bilo bolje?

Ovaj ko zna u kom je stadiumu raspadanja mozga od alkohola i gudrovine, a hoce i da bije Blackie-ja.

Po meni su oni vec sa THC albumom poceli da sagorevaju, dok je CI, iako najbolji album u karijeri, ipak pocetak

jedne epohe ravne linije sa pomalo oscilacija, a sa ove tacke gledista, moze se zakljuciti da je slucajno ispao najbolji

mozda bas zbog promene skoro cele postave....

 

Bilo bi bolje,zbog toga sto bi sa sobom doneo ludilo u bend i u pristup pisanju pesama.Ovo sada je kurac,veliki deprimirajuci smarajuci kurac,nesto sto je miljama udaljeno od pravog W.A.S.P. zvuka.

Ne slazem se po pitanju epohe ravne linije...ovaj bend je objavljivao odlicne ili dobre albume do 2002,nakon "Dying for the world" je sve otislo dodjavola.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Holmsu uopšte nije loše, kako vidim stalno je na nekim pijankama, boli ga kurac za W.A.S.P

 

l_8658c9a6cd284af48aa96628cf183e9d.jpg

 

A to da će Bleki govno progutati da se on vrati, teškooo.

 

Slažem se sa onim što lemmy kaže, doneo bi bar blud i razvrat nazad u bend. Bilo bi manje politike, a više seksa u tekstovima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...