Jump to content

W.A.S.P.


lemmy sixx

Recommended Posts

Pa u principu odrastao je covek,nek' radi sta mu volja,ali je on pre svega muzicar,a ne politicar,analiticar,a pogotovo nije osoba koja bi drugima trebala govoriti sta da rade (tu pre svega mislim na ono njegovo predizborno brainwash pisamce).Zestoko smara,umesto da uzme i napravi album koji ce,za razliku od prethodna tri,biti interesantan.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dominator je OK album.

Sere mnogo o politici, ali ne od nedavno... Gledao sam neki intervju gde pominje mogucnost da ce se kandidovati za kongres (ili sta vec), a to je doba posle The Headless Children, pre skoro 20 godina. Ima na youtube-u intervju.

Pre par dana sam naleteo na ovaj clanak i nisam se bas odusevio njime:

http://www.roadrunnerrecords.com/blabbermo...ewsitemID=11515

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Iz onoga sto je Holmes rekao za period dok je bio u bendu meni jedno nije jasno. Kako, ustvari kakav je to bolestan odnos u samom bendu bio da Blackie njemu daje platu?!? Zar te finansije nisu mogli nekako normalnije da urede, pobogu u istom su bendu, valjda postoje ugovori da to regulišu.

Sere Blackie previše po politici, ali dobro, ko zna možda ga stvarno nešto i dotiče, nas većinu sigurno smara jer niti živimo tamo niti nam je baš toliko bitno njihovo političko prepucavanje, svakako najebemo na kraju od njih ko god bio na vlasti.

A da... najavili su nešto za turneju ove godine, ali kako sam video jedino na MySpace-u. Mogli bi onaj njihov sajt malo češće da osveže...a što se turneje tiče, nigde blizu nama za sada.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Po svemu sudeci, finansije jesu bile uredjene ugovorima - Blackie je bio mega baja, a ostali su bili noob-ovi. Holmes je primetio da je ispao glup, pa je otisao iz benda, pa se vratio opet da ispadne glup jos jednom (za svaki slucaj), pa je opet otisao. Sad mu je kriv djavo za sve, pa posto ne moze preko suda (jer je potpisao ugovore) on namerava pesnicama da resi probleme sa bivsim poslodavcem. Nema tu drugrastva bas puno, sve se svodi na interes i obavezu.

Da ne bude zabune - ni BL nije bogom dan, i on je u obavezi prema nekom iznad sebe (izdavac, menadzer, ko god) tako da i on mora da zapne da radi punom parom, jer hipoteke na kucu, auto, motor, jahtu i sl. nece same od sebe da se otplate, a ako raskine ugovor koji je mozda nepovoljan po njega, on placa i penale zbog nepostovanja istog pride.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
A da... najavili su nešto za turneju ove godine, ali kako sam video jedino na MySpace-u. Mogli bi onaj njihov sajt malo češće da osveže...a što se turneje tiče, nigde blizu nama za sada.

 

Jedino shto je za sad sigurno jeste da idu na neke festivale, najblize u  Nemachkoj, a i ne verujem da ce skoro dolaziti ovde :(

Edited by Mississippi_Queen

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

 

 

TheCrimsonIdol-KOR-LP.jpg

Ах, па ово имам, опак албум. Само што обично издање нема овако штампан буклет, него текстове на унутрашњем омоту.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jesu svirali kratko prosli put, ali meni je bilo prilicno dobro. Naravno ne bi se bunio za jos neke pesme, ali sta je tu je, nije realno ocekivati od njih da sviraju set listu duzu od 1h i 20 min.

Gresis, ovaj, silno gresis, sinko.

Bugarska, Lovech, 2008-ma, celih 1h 35min.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...