Jump to content

Koju gitaru posedujete?


BLACK JESUS

Recommended Posts

Lista je retardirana za orden!

 

Svaka lista na kojoj je bilo koji Kirkov solo u top 200 ne bi trebalo da ima bilo kakav kredibilitet....

O da.. icon_da.gificon_da.gificon_da.gificon_da.gif

A nisam video solo za Painkillera nigde icon_uhoh.gif

A i mislim da je Eruption jebacki solo i trebao bi da bude ispred stepenica iako su obe solaze dobre.

P.S.Ovaj prvi je jebacki pa na 3 laugh.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma mozda greska sa zarezima htedoh reci da nije sigurno da je najbolji a i nikad ne mozes reci jedan solo da je najbolji pa ni koD dajmbega koji u proskeu gledano i nije neki solo gitarista....

mislim, dimebaga sam uvjek cijenio icon_rockdevil.gif ,ali mi je isto tako uživo uvjek zvučao neprecizno

Share this post


Link to post
Share on other sites

mislim, dimebaga sam uvjek cijenio icon_rockdevil.gif ,ali mi je isto tako uživo uvjek zvučao neprecizno

Ovako . Ako si dobro slusao i proucio Dembag Darrela znaces sam da je veoma precizno zvucao . To sto je ponekad bio pijan na koncertima govori da je nekada znao pogresiti po koji ton ali iskljucivo je kao i Zakk Wylde svirao pentatonicu i imao jedan od najboljih metal rifova na svetu . Pantera i Demibagplan ce uvek ostati sa nama u nasem secenju . Ubijen je od strane retarda i takve ljude treba pobiti sve .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da to i kazem da si rekao ali imam bar 8 koncerta od njega i znam svaki njegov pokret . Veruj mi , na ozbiljnijim koncertima bio je veoma precizan . I ne govorim o njemu dobro jer je mrtav nego je bio dobar gitarista .

 

( BIO VELIKA STOKA icon_smile.gif KAO I ZAKK WYLDE - THE BEST FRIENDS )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovako . Ako si dobro slusao i proucio Dembag Darrela znaces sam da je veoma precizno zvucao . To sto je ponekad bio pijan na koncertima govori da je nekada znao pogresiti po koji ton ali iskljucivo je kao i Zakk Wylde svirao pentatonicu i imao jedan od najboljih metal rifova na svetu . Pantera i Demibagplan ce uvek ostati sa nama u nasem secenju . Ubijen je od strane retarda i takve ljude treba pobiti sve .

icon_smile.gif dimebagplan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovako . Ako si dobro slusao i proucio Dembag Darrela znaces sam da je veoma precizno zvucao . To sto je ponekad bio pijan na koncertima govori da je nekada znao pogresiti po koji ton ali iskljucivo je kao i Zakk Wylde svirao pentatonicu i imao jedan od najboljih metal rifova na svetu . Pantera i Demibagplan ce uvek ostati sa nama u nasem secenju . Ubijen je od strane retarda i takve ljude treba pobiti sve .

On i zakk imaju prave najbolje metal rifove laugh.giflaugh.giflaugh.gif

Ne kazem da je bio los,mada brate nije bio ni toliko dobar!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

first he was diamond darrel

then he was dimebag darrel

now he is bodybag darrel

Ne dirajte mi Darrela icon_smile.gif molim vas a Zakk volim ga ali pocinje da mi se gade njegove izjave kao ja sam faca pa cu da budem opasan , pa izjavi " KADA GOD HODAM PO KUCI VIRE MI DLAKE IZ GUZICE " itd . Ne zna se ponasati

Share this post


Link to post
Share on other sites

jel to nesto na moj racun... ne kapiram...

nije bre na tvoj racun nego na racun tvoje dzitre. interna je fora da su na JS seriji dzeksona pragovi tako dobri da mozes njima da se brijes... to je ono, indusi koji ih prave su resili - ili pragove pravimo ili brijace... da si samo video kako im izgledaju masinice za brijanje - k'o ona klesta za cupanje pragova... icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jebali ga pinchevi icon_smile.gif

on to do te mere forsira da to ispada nekako ne njegov trejdmark al' nesto shto je forsiranjem popularisao, nesto k'o mejdni sa tercama il' halen sa tapingom.... icon_smile.gif

 

al' ipak shto je najbitnije, jebo to, kada su mu riffovi u proseku bledunjava kopija dajmbegovih....

Share this post


Link to post
Share on other sites

nije bre na tvoj racun nego na racun tvoje dzitre. interna je fora da su na JS seriji dzeksona pragovi tako dobri da mozes njima da se brijes... to je ono, indusi koji ih prave su resili - ili pragove pravimo ili brijace... da si samo video kako im izgledaju masinice za brijanje - k'o ona klesta za cupanje pragova... icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

eksplejniraj....jebu zice i prste?

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...