Jump to content

Koju gitaru posedujete?


BLACK JESUS

Recommended Posts

Jebi ga, ja se držim i dalje ovog sharkcastera, i izgleda da nema nagoveštaja o kupovanju nove gitare. Mada, video sam Jagmastera (očekujem Sunray-a i [4] da se jave i da me pljuju kakva sam grungerska pičkica icon_smile.gif) u Mitrosu, i čim ga isprobam videću da skupim neku kintu da ga pazarim...

 

JAGMASTER

 

I da, sharkey stvarno ima nagon ka "ružnim" gitarama! icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

nije bre na tvoj racun nego na racun tvoje dzitre. interna je fora da su na JS seriji dzeksona pragovi tako dobri da mozes njima da se brijes... to je ono, indusi koji ih prave su resili - ili pragove pravimo ili brijace... da si samo video kako im izgledaju masinice za brijanje - k'o ona klesta za cupanje pragova... icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

a ok icon_smile.gif ,taman ustedim pare za zilete biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Malo da se pohvalim. NabaciJo sam Jackson USA, 1988 godishte, Ontario custom shop. Evo i fotkica:

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

 

 

Humbucker je Seymour Duncan (mislim da je sh-6, ali cu jos proveriti), stari model, znaci bez loga spolja (ima zguza icon_smile.gif ). Super gitara, samo sam se malko zaduzio pa cu rasprodati neke stvari, ali stvarno je vredelo!

 

pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

hvala momci pivopije.gif

 

verovali ili ne gitaru sam nasao u zemlji srbiji icon_wink.gif

 

tonski je stvarno odlicna, skroz je maple osim fretboarda naravno, ono sto mi se mnogo svidja je vrat koji je sirov, unfinished sto bi se reklo, tako da je stvarno super feeling

 

 

cenu cu da zadrzim za sebe icon_mrgreen.gif nije jeftina, ali za nashu zemlju vrlo povoljno sam je nabacio

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ehem, i ja imam jedan vrat koji je nauljen a ne lakiran. Isto je 'gladak' icon_redface.gif , ali ima taj neki barsunasti ili somotski osecaj. Volim i jedne i druge, nekako vise ni ne registrujem ph34r.gif .

Dersu je po ko zna koji put u pravu. Imaju fin filing ali nikako glacji od ful lakiranog vrata. U principu je sve jedno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...