Jump to content

Koju gitaru posedujete?


BLACK JESUS

Recommended Posts

aj preporucite neku dobru akustaru (po mogucstvu iz iskustva) za neke normalne pare

(akustara sa celicnim zicama, a ne kl. gitara sa plastikanersima)

Share this post


Link to post
Share on other sites

' date='7. 5. 2006, 22:57'] aj preporucite neku dobru akustaru (po mogucstvu iz iskustva) za neke normalne pare

(akustara sa celicnim zicama, a ne kl. gitara sa plastikanersima)

u mitrosu su bile jako dobre stag akustare, za neke sitne pare, bilo je par dobro"zvuchacih" komaTa... ne znam da li ih sada ima posto se to kupovalo ali bukvalno na kilo... znam par ljudi koji su uzimali po par komada odjednom...

 

idi tamo raspitaj se mozda imaju, mozda ne, ali ce im stici i sta ti ja znam... icon_da.gif

cena je bila oko 4k koliko se secam icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

u mitrosu su bile jako dobre stag akustare, za neke sitne pare, bilo je par dobro"zvuchacih" komaTa... ne znam da li ih sada ima posto se to kupovalo ali bukvalno na kilo... znam par ljudi koji su uzimali po par komada odjednom...

Jako dobre stag akustare? icon_uhoh.gif

 

Dobre su za ljustenje krompira svakako, ali prvi put cujem da ih ljudi kupuju da bi na njima "svirali" icon_confused.gif

 

Bolje da pazari nekog Hohner-a ako bas hoce da ustedi icon_da.gif ...mislim i to je govno ali barem ima ime icon_smile.gif

Edited by Marty F

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jako dobre stag akustare? icon_uhoh.gif

 

Dobre su za ljustenje krompira svakako, ali prvi put cujem da ih ljudi kupuju da bi na njima "svirali" icon_confused.gif

 

Bolje da pazari nekog Hohner-a ako bas hoce da ustedi icon_da.gif ...mislim i to je govno ali barem ima ime icon_smile.gif

ja sam pricao iskljucivo o zvuku gitare mogla je da se zove i "kropmpirusha" ali zvala se stag i imala je dobar zvuk, za te pare odlican icon_wink.gif

 

kazem opet ljudi su ih kupovali po nekoliko... koliko su bile jeftine icon_wink.gif

pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja sam pricao iskljucivo o zvuku gitare mogla je da se zove i "kropmpirusha" ali zvala se stag i imala je dobar zvuk, za te pare odlican icon_wink.gif

 

kazem opet ljudi su ih kupovali po nekoliko... koliko su bile jeftine icon_wink.gif

pivopije.gif

Aj priznaj. to ti je sve ispričao onaj isti lik u Sky Music što radi tamo i svakom redom priča to isto za Stagg gitare icon_mrgreen.gif To "kupovali ih po nekoliko" te odalo laugh.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aj priznaj. to ti je sve ispričao onaj isti lik u Sky Music što radi tamo i svakom redom priča to isto za Stagg gitare  icon_mrgreen.gif  To "kupovali ih po nekoliko" te odalo  laugh.gif

da da, to je taj strucni skajmjuzik zargon... icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

naravno pored majice Zildijan koju sam koristio u tom postu...i koja jelte ima samo tamo da se kupi... icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

Ja: Dobar dan, imate li Boss pedale?

Onaj debil, imbecil, bubnjar, inace prodavac: Pih... ko josh to djubre koristi...?

Ja: Odkud vam to da je Boss djubre????

Debeli gmaz: E decko, decko, imas ti da ucis i ucis sta je pravi ton gitare...

Ja, pokunjeno sto me je zajebo debeli gmaz, okrenem se i odem...

 

 

dolazim kroz pola godine, kad eto ti tamo sve Boss pedale izlozene za prodaju...

 

to je samo jedna od anegdota vezanog za debelog gmaza...

a onaj Braca je umeo i da bude fin... icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

i dalje stojim da je za 3000 dinara nova gitara, stagg tada bila najbolji izbor koji sam oshacovao...

Edited by Mustaine

Share this post


Link to post
Share on other sites

Taksista?! Pa ne bih mu dao ni travu da mi pokosi. Svi su oni debili, osim lika koji radi u odeljenju sa klavijaturama, on je OK, ljubazan i hoce da pomogne, a ne kao ovi ostali cim te vide padne im mrak na oci.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...