Jump to content

Koju gitaru posedujete?


BLACK JESUS

Recommended Posts

Evo da ja okacim ovo moje sranje...dok sam se setio kako da snimim vec sam se bio smorio i poceli su da me bole prsti (11-ice, E stim icon_smile.gif ) tako da sam bio prinudjen da okacim najgori "take"  icon_smile.gif ...snimao sam foto aparatom i nisam uspeo da izbacim sliku i ostavim samo zvuk jer me je mrzelo da trazim program za to icon_smile.gif ...jebiga...bilo kako bilo njesra je, ali je dojaja! icon_smile.gif

 

http://rapidshare.de/files/21137970/Retardswitch.wmv.html

jebem ti mikrofon iz fotoaparata... no.gif

 

jel ti sad jasno zasto moras da kupis shure-ku...???

 

zvuk je wenzek stil... icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

Edited by darijus

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo da ja okacim ovo moje sranje...dok sam se setio kako da snimim vec sam se bio smorio i poceli su da me bole prsti (11-ice, E stim icon_smile.gif ) tako da sam bio prinudjen da okacim najgori "take"  icon_smile.gif ...snimao sam foto aparatom i nisam uspeo da izbacim sliku i ostavim samo zvuk jer me je mrzelo da trazim program za to icon_smile.gif ...jebiga...bilo kako bilo njesra je, ali je dojaja! icon_smile.gif

 

http://rapidshare.de/files/21137970/Retardswitch.wmv.html

dobro je sve, samo mi ja ne vidim sliku/klip? wallbash.gifwallbash.gif

(iz gornje poruke sam skontao da fajl sadrzi sliku i zvuk)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Možda ima i neki manji ili jednostavniji program koji je all in one. Ovako mora da se snimi u Camtasia-i, pa onda je fajl povelik jer nije velika kompresija, pa ga tek onda kompresujem u AVI ili WMV, što na slabijem kompjuteru ume da uzme vremena. Ako neko zna neki jednostavniji i efikasniji program sa kojim može da se snimi nešto sa ekrana kao video nek se prijavi.

Resenje za snimanje video-a sa youtube, google i ostalih mesta gde je to malo zeznuto imate na ovom siteu automatizovano :

http://keepvid.com/

 

Takodje imate i uputstvo kako se koristi , lako je , ukratko skinete taj video file preko ovog sitea i snimite ga na komp, skinete program FLV player i pustite ga..

 

Uzivajte.. icon_rockdevil.gifpivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

shure-ku koja se zove jsx cabinet... icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

ima zivi izlaz za snimanje... icon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gif

ahahahhaha, zmaci ja josh u prvom trenutku, pomislih koji je to majk... lol

 

pa uzmi ga.. mada kontam da bi ti bolji zvuk bio da josh pazarish neki majk opak! icon_smile.gif neku shurku tipa sm57... icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo ja posedujem.

 

American Stratocaster

user posted image

 

Samo sto je moj stratocaster crn i vrat je maple neck.

 

Uz njega ide Marshall JCM 800 50 Watt Lead

user posted image

 

i

 

Ibanez GRG270b

 

user posted image

 

a uz njega ide

 

user posted image

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Gitara je mozda kich po necijem ukusu, ali je zato pojacalo verovatno najlepse dizajnirano. Trip je kad se upali testira softver jedno 2s, a za to vreme se pale diode s'leva na desno prvo zelene, zatim crvene (ispadne neka narandzasta boja posto ne gasi zelene) a ima oko 30 dioda. al jebes ga nisam ga zbog toga kupio nego sto stvarno zvuci i ne zahteva dodatne pedale ili procesor ( a ima i stimer icon_mrgreen.gif , a i noise gate i distorsion boost funkciju icon_da.gif i svasta jos da ne nabrajam) Slip Knot koriste ovakvo pojacalo (samo verziju od 75w, moje je 150 jer je stereo), naravno suvo jedino sto oni imaju futsvic od od 200& a ja onaj sto dobih uz njega, pa mogu samo 4 preseta da prebacujem.

Edited by blackbite

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...