Jump to content

Black Sabbath


Srki

Recommended Posts

Metal... Genijalno zamisljena ideja! Genijalno ostvarena... Ali ideja koja ce genijalno unistiti tvoj i svaciji zivot ukoliko dozvolis da se usadi u tvoje uho!

Strastveno sam slusao metal i hard rok (Metallica is the best), ali shvatio sam da zivot koji sam ziveo nije bio moj izbor. Stvarali su ga rifovi, melodije a po najvise tesktovi pesama (pa i oni cije znacenje mozes razumeti ukoliko pesme odslusas u nazad ili si pod dejstvom droga)...

 

Muzika treba da budi pozitivne emocije u coveku, a ne one koje motivisu na zlodela, agresivnost i nasilje!

Share this post


Link to post
Share on other sites

. Meni su omiljene N.I.B., Paranoid, Sweet Leaf, A National Acrobat, Sabbra Cadabra, Electric Funeral i Hole In the Sky

dobar izbor samo bih ja tu dodao jos i Into The Void,Lord of this world,S.Bloody sabbath,Magalomania,writ...tj sve sa prvih 6 albuma icon_mrgreen.gif

 

Svi koji kazu da je sabbath bolji u periodu sa Diom nego sa Ozzyjem nemaju pojma icon_cool.gif

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

vesti sa Ozzyjevog sajta

 

The original lineup of BLACK SABBATH has confirmed their appearance at the 2005 edition of the Roskilde Festival, set to take place June 30-July 3 in Roskilde, Denmark. Also scheduled to perform at the festival are AUDIOSLAVE and GREEN DAY, among others.

Share this post


Link to post
Share on other sites

vesti sa Ozzyjevog sajta

 

The original lineup of BLACK SABBATH has confirmed their appearance at the 2005 edition of the Roskilde Festival, set to take place June 30-July 3 in Roskilde, Denmark. Also scheduled to perform at the festival are AUDIOSLAVE and GREEN DAY, among others.

 

 

Na to ne bih ishao ni da mi plate!

Volim ja ozzy-ja, ali sad ga ne bih slushao uzivo jer zvuchi, pa malo je reci uzasno icon_da.gif

 

Mislim verovatno ste slushali Reunion pa recite sami...

 

Dehumanizer jeste najbolji icon_wink.gif

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Metal... Genijalno zamisljena ideja! Genijalno ostvarena... Ali ideja koja ce genijalno unistiti tvoj i svaciji zivot ukoliko dozvolis da se usadi u tvoje uho!

Strastveno sam slusao metal i hard rok (Metallica is the best), ali shvatio sam da zivot koji sam ziveo nije bio moj izbor. Stvarali su ga rifovi, melodije a po najvise tesktovi pesama (pa i oni cije znacenje mozes razumeti ukoliko pesme odslusas u nazad ili si pod dejstvom droga)...

 

Muzika treba da budi pozitivne emocije u coveku, a ne one koje motivisu na zlodela, agresivnost i nasilje!

aj' ne smaraj da te ne izbacim iz benda.... icon_smile.gif

to se odnosi na black i mozda death metal, generalno metal nema nikakvu 'zLu' ideju u svom korenu, vremenom je to izvrnuto, a nemoj me zajebavati za to slusanje unazad.... icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...