Jump to content

Black Sabbath


Srki

Recommended Posts

 

Na to ne bih ishao ni da mi plate!

Volim ja ozzy-ja, ali sad ga ne bih slushao uzivo jer zvuchi, pa malo je reci uzasno icon_da.gif

 

Mislim verovatno ste slushali Reunion pa recite sami...

 

Dehumanizer jeste najbolji icon_wink.gif

Reunion je strava koncert,sta mu fali,Ozzy je uvek malo gresio sa pevanjem,zaboravljao tekstove ali nema veze uvek ce biti bolji od Dia

Share this post


Link to post
Share on other sites

Reunion je strava koncert,sta mu fali,Ozzy je uvek malo gresio sa pevanjem,zaboravljao tekstove ali nema veze uvek ce biti bolji od Dia

Ma nisam mislio na zaboravljanje tekstova u tome je prvak icon_smile.gif

Daj on je na bini gori od Planta(po kolichini droge koju je uzeo) zato su ga i shutnuli iz Sabbatha...

 

 

 

 

Ma sto oni lepo ne sakupe sve bivse pevace i svaki otpeva po neku pesmu i svi srecni! 

 

 

e o tome sam i ja razmishljao to bi bilo super ali zna se ko ne bi pristao...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Daj on je na bini gori od Planta(po kolichini droge koju je uzeo) zato su ga i shutnuli iz Sabbatha...

 

 

 

 

 

 

 

Sto se toga tice ne zaostaje za ostalim clanovima B.Sabbath-a,pa Bill Ward se ni ne seca da je snimio Heavens and Hell album,toliko je bio razbijem tih godina

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma nisam mislio na zaboravljanje tekstova u tome je prvak icon_smile.gif

Daj on je na bini gori od Planta(po kolichini droge koju je uzeo) zato su ga i shutnuli iz Sabbatha...

 

 

 

 

 

 

 

e o tome sam i ja razmishljao to bi bilo super ali zna se ko ne bi pristao...

zvanichno je otishao iz benda....

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Na to ne bih ishao ni da mi plate!

Volim ja ozzy-ja, ali sad ga ne bih slushao uzivo jer zvuchi, pa malo je reci uzasno icon_da.gif

 

Mislim verovatno ste slushali Reunion pa recite sami...

 

Reunion zvuci jebeno odlicno...Ozzy ponekad falsira,ali u tome i jeste draz.Nema Sabbatha bez Ozzy-a,to nije to.

Iommy-ev zvuk gitare na tom koncertu je nenormalno dobar.Jebote,zvukcina iz svemira!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sad preslusah Live at Last. Tony Iomi je bog!!!

Nego sta nego Bog i imat cu tu sansu da ga gledam side by side with Ozzy and rest of the Sabbath!!!!!!!!! 07.07.2005 Oslo ce da gori i bit ce novi glavni grad Heavy Metala!!! SKAAL!!!

Edited by Swarthyard

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako je tako,onda slobodno mogu reci da dragi modovi nemaju veze sa zivotom.Manowar vazniji bend od Black Sabbath-a...svasta.Ni Maideni,ni Priesti nisu ni blizu delu Black Sabbath-a,a kamoli Manowar.

Ali dobro,mnoge stvari na ovom forumu su nelogicne,pa tako i ova nije izuzetak.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uticaj Black Sabbatha na danasnju muzicku scenu je neprocjenjiv. Kako god, Sabbath danas i nisu neki bend od vaznosti, kao sto su bili nekad, za razliku od ostalih Maidena, Manowara i Priesta koji su i trenutno veoma aktuelni.

Tema za sad nece biti pinovana.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...