Jump to content

Judas Priest


JUDAS

Recommended Posts

Na tom albumu rifova nema.Ne mislim da nema dobrih rifova,vec rifova uopste.To nije heavy metal.Demolition i Jugulator imaju veze sa alternativnim zvukom koliko i ti sa seksom.

 

Dobro, to ja tako zovem "alternativa" svaki metal koji zvuči "moderno", gde se ne prepoznaje izvorni oldschool zvuk.

 

Gde nema rifova na Nostradamus, možda nema nekih kompleksnih rifova, ali to je upravo zato što su dali prednost melodiji u odnosu na ritam. Nemoj tako, i Ludilo ima rifove - krajnje jednostavne, ali rifove. :mrgreen:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne pricam ja o jednostavnosti,vec o apsolutnom odsustvu.Rif ne mora biti kompleksan da bi bio dobar (velika vecina najpoznatijih i najboljih heavy metal rifova su jednostavni do bola).Na Jugulatoru i Demolition-u ima vise klasicnog Priesta nego na ovom Nostradamusu.Jeste da zvuce modernije,ali su blizi jednostavnom i direktnom stilu koji ih odlikuje.

 

Ludilo ima rifove kakve ti mozes samo sanjati da posedujes. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne pricam ja o jednostavnosti,vec o apsolutnom odsustvu.Rif ne mora biti kompleksan da bi bio dobar (velika vecina najpoznatijih i najboljih heavy metal rifova su jednostavni do bola).Na Jugulatoru i Demolition-u ima vise klasicnog Priesta nego na ovom Nostradamusu.Jeste da zvuce modernije,ali su blizi jednostavnom i direktnom stilu koji ih odlikuje.

 

Ludilo ima rifove kakve ti mozes samo sanjati da posedujes. ;)

 

Posedujem veoma dobre rifove, samo još nisu pesme gotove, čućeš kad-tad. :mrgreen:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...

http://www.dizimaks.com/eski-albumler-y/18948-judas-priest-discography-72-cd-releases-1974-2010-a.html

 

Category: Discography

Artist: Judas Priest

Genre: Heavy metal

Disk manufacturers: UK, Japan, EU, Russia

Label: Epic, Columbia, CMC, Koch, RCA, Gull

Year of production of discs: 1974-2010

Number of Tracks: 72 CD (889 tracks)

Total Time: 70ch 05m 27s

Format: mp3

Quality kbps: 320

Archive Size: 9.4 GB

Quantity of: 73

Bathed on: depositfiles.com

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ajd i ja malo da serem. Nostradamus nema rifove? Ako ono na Prophecy, Revelations, Death, Persecution, Nostradamus i (posebno!) Future Of Mankind nisu rifovi ja onda ne znam sta su rifovi ocigledno... A album ko album je genijalan, jedan od najkompaktnijih i najcelovitijih u Priest karijeri. A pomno pratim njihov opus vec 10ak godina, ako za to vreme nisam pristojno upoznao njihovu muziku onda da ga jebem bas. Sto se Rippera tice, tip je reprezentativni heavy metal vokal i zasluzuje nista drugo nego pohvale. Sta god i gde god da je pevao odradio je posao jebacki. Jugulator, Live Meltdown, Framing Armageddon i Charred Walls Of the Damned poslusati kao i vise nego dovoljan dokaz.

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ja moram po stoti put da kazem da je GLAVNA karakteristika Nostradamusa to sto je album UZASNO dosadan.To sto album traje 5 sati i sto tamo neki orkestar svira zajedno sa Judasima ne znaci ni da je album zanimljiv ni da je umetnicki vredan.

 

 

:da:

 

Što bi rekao naš bivši predsednik, pokojni: "That's your problem".

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...