Jump to content

1349


AnaLizator

Recommended Posts

Pa ima neke psiholoske veze tu, veruj mi. Kad ocekujes mnogo od necega, ako to nesto ne dostize tvoja ocekivanja, razocaraces se, koliko god da je dobro, ako kontas sta hocu da kazem. AKo ne ocekujes nista, manje su sanse da se razocaras, jer ako prevazidje tvoja ocekivanja, postoji sansa i da ti se svidi. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma kapiram te, samo mi je smijesno srocena ona tvoja prethodna konstatacija. Inace si u pravu, vecinom se svi tako isprimaju pa poslije kurac. Ali sa druge strane, imas neke bendove koji vrlo tesko mogu da razocaraju.

Sto se samog topika tice, najava novog 1349 me ne dovodi do neke ekstaze. Naravno, njihov album je nesto sto ove godine definitivno treba ovjeriti. Nadam se jedino da nece obradjivati nista sa DMDS :bigblue:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Puno ste ocekivali od FMa , pa eto nije razocharao. Sve je stvar ljudi koji rade na albumu i koji ce imati stav prema radu na albumu. E sada uvek postoji ono da je proshli bio odlichan pa npr. sada 1349 napravi samo dobar album i da se ljudi razocharaju i pochnu da pljuju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Čim vi imate "samo" uslove, znači da ste matori :)

 

I kako da ne očekujem über-album od benda čija poslednja dva ubrajam u top 5 black metala ikad? (ne, ne tražim vaše mišljenje/stav/prozivku/šokiranu izjavu, to je prosto tako i gotovo)

Edited by Gojko

Share this post


Link to post
Share on other sites

Čim vi imate "samo" uslove, znači da ste matori :)

 

I kako da ne očekujem über-album od benda čija poslednja dva ubrajam u top 5 black metala ikad? (ne, ne tražim vaše mišljenje/stav/prozivku/šokiranu izjavu, to je prosto tako i gotovo)

Mozda kad bi im Kollias zasvirao. :P

 

Ali on ne svira sa avlijanerima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ima neke psiholoske veze tu, veruj mi. Kad ocekujes mnogo od necega, ako to nesto ne dostize tvoja ocekivanja, razocaraces se, koliko god da je dobro, ako kontas sta hocu da kazem. AKo ne ocekujes nista, manje su sanse da se razocaras, jer ako prevazidje tvoja ocekivanja, postoji sansa i da ti se svidi. ;)

 

Slažem se u globalu, jer tako je i sa ženskama. :mrgreen:

 

Evo dodatnih informacija o albumu: link

 

Ovo je samo za Gojka (najvećeg 1349 fana).

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma slusam ja i thrash,mada u zadnje vreme dosta slusam bendove koji mesaju sve i svasta,kalisia me je recimo odusevila prvim albumom,dagoba je vrh,gojira trip itd.

mislim da je prvi korak nacinjen,uopste mi se ne gleda cof,iako su mi navodno omiljeni bend,ali se i to sad dovodi u pitanje

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Candlelight Records has set a May 25 U.K. release date for "Revelations Of The Black Flame", the new album from Norwegian black metallers 1349. A preview of the CD artwork is available below. As with both "Hellfire" (2005) and "Beyond the Apocalypse" (2004), the new album was recorded at StudioStudio Nyhagen in Bøverbru, Norway, and was co-mixed by none other than Tom Gabriel Fischer of CELTIC FROST.

 

 

3375625549_9cf0a9b164_o.jpg

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...