Jump to content

1349


AnaLizator

Recommended Posts

Ode jos jedan bm bend u kurac. Od 4 pesme koliko ima na albumu (introe, outroe i ostale govnarije ne racunam, tako mogu i ja da napravim album), samo jedna valja, a i to nije nista posebno. Mislim da se ovo vise nece vrtiti u mom plejeru.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ode jos jedan bm bend u kurac. Od 4 pesme koliko ima na albumu (introe, outroe i ostale govnarije ne racunam, tako mogu i ja da napravim album), samo jedna valja, a i to nije nista posebno. Mislim da se ovo vise nece vrtiti u mom plejeru.

 

Otprilike će ovo biti suština moje recenzije. Izvrteo sam album dva-tri puta, i zaista ima premalo supstance. Okej, bend napredovao, ok, otišli su u mirnije/mračnije vode, ali da na čitavom albumu bude samo jedna dobra (ne odlična) by the book 1349 pesma, to je stvarno razočaravajuće. Mislio sam da je Carpathian Forest preterao kada je ovo uradio na Strange Old Brew, ali 1349 je otišao još dalje. Da album traje 70 minuta od kojih bi 30 minuta bile dark ambient pizdarije (koje volim), pa da kažeš ok, ali ovaj album traje 45 minuta. Ovo će da bude 7 u vr' glave.

 

Prvo razočarenje ove godine. Sve nade u Anaal Nathrakh.

Edited by Gojk O)))

Share this post


Link to post
Share on other sites

PWNED. :)

 

A lepo ja kazem, nemojte ljudi hvaliti album pre nego sto ga cujete.

 

Ja nisam rekao da je album govno, već da je razočaravajuć. Ne mislim u smislu kvaliteta, nego u smislu onoga što sam očekivao i onoga što sam dobio.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja nisam rekao da je album govno, već da je razočaravajuć. Ne mislim u smislu kvaliteta, nego u smislu onoga što sam očekivao i onoga što sam dobio.

Pre nego sto je izasao ja sam samo video hvalospeve od tebe na ovoj temi. Sada toga nema. :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kakav efektan pucanj u glavu. Frost stvarno koristi neko lose sranje ovih dana + Warrior se ocigledno lose istripovao jos od Monotheist + zelja da, eto, dokazu da mogu biti i "zreo" bend - novi album.

Gojko ga je usporedio sa C.Forest, ja bih rekao da je ovo BM ekvivalent Manowar - Gods of war albuma, gde su od 16 pesama pola neki introi, instrumentali, kurci palci... pa se u sveopstem kurcenju izgubio negde metal. Kad od 9 pesama imas 4 prave, a i one nisu nesto, a i ambijental i instrumentali su totalno lame imas problem.

Kad je vec Sisvs tu, inspirisa me - ovaj album je kao predigra od 40 minuta, metne se koji put ali se vrate da dzaraju sise i klitoris bez efektne zavrsnice.

I da, ne verujem da se na 4 albuma meni ni na jednom ne svidja produkcija... uzasna je!!!

Mozda bi na vise slusanja album i legao ali ima tu problem - boli mene kurac da dajem ovome vise slusanja :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad je vec Sisvs tu, inspirisa me - ovaj album je kao predigra od 40 minuta, metne se koji put ali se vrate da dzaraju sise i klitoris bez efektne zavrsnice.

 

:) :) Zavisi ovo... Da li si taj koji džara ili koji biva džaran. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovaj album sam skapirao kao bezuspešan pokušaj da se napravi ambient/black metal album... Nit je black, nit je ambient. Naravno da ima elemenata, ali to nije dovoljno da se jedan album okiti ovim odrednicama. Činjenica je da smo (su neki od nas) revoltirani ovim, jer se očekivalo nešto mnogo bolje, jače.. A dobili smo - ni približno tome.

Edited by AstralliS

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...