Jump to content

1349


AnaLizator

Recommended Posts

Slusham, interesantno mi je(nije klasichan BM album definitivno) , ali je malo rano da kazem dal mi se dopada ili ne dopada. Onaj vrisak na pochetku je cool. :D Ono sto za sada sigurno znam je to da je Set controls for the Heart of the Sun, ultra dosadna i loshe obradjena pesma.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovaj bend mi se u pocetku bas svideo. Zatim ih videh live, jos vise su me privukli, imali su kanda sranje zvuk, k'o sa "Liberation"a preslikano losh, ali ostavili pozitivan utisak, Ravn pre svega, odlican frontmen. "Hellfire" docekah, nikada mi nije legao, nista specijalno album. I onda se cheka 4 godine, for what? For this? Is this what Jesus would do?

 

"Black" pesme cine minority na albumu, ali "Maggot Fetus..." je kewl pesmica, jedan od retkih pluseva albuma. Druge dve(!) nista specijalno.

 

Ostatak...atmosfera, mracni oblaci, Vivaldi na skijanju i tako to...Al' eto, "Misanthropy" mi se cak i dojmi, good trip, k'o za neki nemi film soundtrack, cak se i "okretanje trake" cuje :] Ali s obzirom da nije jedina "trippy" traka na albumu, ovo se moze svesti i pod "corava koka..." sindrom.

 

Zbog Pink Floyd skrnavljenja sam ponajvise zamerio bendu. 0 od atmosfere, -5 od atmosfere koju ima originalna verzija. Vrlo lose.

 

Obradili ste Pink Floyd, uzeli ste (u) usta ime Dejvida Lincha, a niste uradili nista kako treba, jebite se. Angelo Badalamenti ce vam igrati na grobu.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo islushah malo album, i mogu reci da je okvirno album mnogo dosadan. Jedine pesme koje bi izdvojio je Uncreation kao jedine okej pesme na albumu, tu dolzi josh Misantrophy kao dobar ambijental i Solitude kao najbolji ambijental sa albuma(koji je uopshte bash dobra pesma). Moze josh da prodje i At the Gate..... ali i ona je malo smarachka. I na kraju josh smao da pomenem da me je Set Controls for the Heart of the Sun razocharala, ali kada bi je gledao kao neki Sunn O))) vorship bila bi skroz okej. Sve u svemu veoma dosadan i prazan album.

 

Imam osecaj da su momci hteli na sliu da proshire granice svoje muzike, ali tolko se vidi da to nije njihov fah da sve izgleda vestacko i u krajnjoj meri monotno. Treba malo vishe slushati neke post-metal albume da vide kako izgleda kada se odlichno sklopi ambijent sa metalom. Tolko o tomeu sushtini promasaj teski

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Negura Bunget?

Најгори бенд у свемиру.

 

Нови албум је њах, очекив'о сам много више. Колико је Hellfire био моћан, толико је овај бедан.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Можда се нешто променило од 2004. кад сам их последњи пут слушао. :)

Сад ћу да чујем.

 

едит: Шта је бре ово? ахаххаахахахах :) :) :) :)

 

Плакао сам од 0:25 па даље! :) :)

 

Чаробни фрулаши. :) :)

Edited by Куруз

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...