Jump to content

Obituary


Breberina

Recommended Posts

mi cemo da se spakujemo pa da zapalimo autom do tamo,inace nam je voz oko 150kn povratna iz vinkovaca do zagreba a ovako cemo jeftinije da prodjemo,ako kolega bude hteo da vozi onda je tek super,jer ima plin (gas) u autu tako da nas ne izadje put mnogo do tamo.nisam siguran koliko ce da nas oderu za autoput,ali ko ga jebe.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kapiram ja Frubija, prevelik je rizik unutrasnjost.

 

Zasto bi to uopste bio rizik?! Svi ti ljudi, koji bi dosli u Bg da ih gledaju, dosli bi i u bilo koji veci grad. Mozda bi beogradjanima bilo malo tesko da pomere dupe iz svog grada, al' jbg, ako mozemo mi iz unutrasnjosti da dolazimo na svirke u Bg, mozete i vi jednom godisnje u neki drugi grad! :mrgreen: (hej Jerk, ovo se ne odnosi konkretno na tebe jer ne znam iz kog si mesta).

Ako su mogli Motorhead, Iron Maiden, Kreator, Anathema (i jos neka veca imena kojih ne mogu sad na brzinu da se setim) da sviraju u Madjarskoj u gradovima ne vecim od npr Novog Sada, zasto to ne bi mogao Obituary kod nas!?

 

:pivopije:

Edited by Wendigo

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Zasto bi to uopste bio rizik?! Svi ti ljudi, koji bi dosli u Bg da ih gledaju, dosli bi i u bilo koji veci grad."

 

Mozda, ali svi oni ljudi iz BGa koji bi otisli u SKC, tesko da bi otisli negde u unutrashnjost :)

 

A gde to ti bendovi svirashe u Hungary? Ja kol'ko vidjah ovako po neta i po bootlezi, ne videh ijedan metal koncert van 'Peshte...though verovatno propustih..

Share this post


Link to post
Share on other sites

A gde to ti bendovi svirashe u Hungary? Ja kol'ko vidjah ovako po neta i po bootlezi, ne videh ijedan metal koncert van 'Peshte...though verovatno propustih..

 

Iron Maiden/Gamma Ray - Debrecin 2003, Deep Purple - Debrecin 2004, Anathema - Segedin 2006, Katatonia - Segedin 2005, aj Motorhead da ne racunam, posto su svirali na otvorenom pored Debrecina 2004 (ali bio je samostalni koncert, ne neki festival), a Kreator su pravili manju turneju krajem 80-tih (ako se ne varam).

No ovo nije tema, tako da se izvinjavam zbog offtopic-a.

 

:pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moras da shvatis da, da bi koncert uspeo (konkretno ovaj, da bi se ispaltio cenim da treba oko 1000 prodatih karata), nije dovoljno da samo zagrizeni fanovi dodju na koncert. Dosta ljudi se verujem i ovako necka, a kamoli da putuje u unutrasnjost, jer karta ne bi bila bas mala, ne manje od 1500. Znam da se vi cimate i da je vama to gej, ali to je realnost. Spominjes Madjarsku, a na koncerte tamo ne dolaze samo oni, vec i ljudi iz okolnih zemalja.

 

U pravu je Angelistor, koliko god beorgadska publika bila smorna i lenja, kad bi se ovaj koncert odrzao van Beograda, ne bi uspeo upravo zbog nje. Ipak Beogradjani cine bar petinu publike na velikim certovima, ako ne i vise. A to je, u ovom slucaju oko 200 ljudi, ajd da kazemo 150. 150x1500=225 000. pa ti vidi...sica ;)

Edited by Hevayous Jerk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...