Jump to content

Obituary


Breberina

Recommended Posts

Mislim nije problem da bude negde i van Beograda,to sigurno a i ima finih prostora zaista...

Ali tako postoji realna(citaj-sigurno :) )sansa da na cert ne dodje vise od 50 ljudi :)

Zamisli recimo da bude cert u npr Vrscu-ko ce da se cima do Vrsca jos je i za Srpsku Novu a plus da ne pominjem da ce mnogi ljudi iz unutrasnosti biti primorani da presedaju na drugi bus(za razliku od direktne linije koja postoji do Beograda za skoro svaki grad)

Sto je najinteresantnije-ja garantujem,mrzelo bi i dosta ljudi iz Begisa da se cimaju,pogotovu one koji nisu zgrizeni fanovi(poput mene-ja bi eto voleo da cujem Obituary,ali to definitvno nije bend za koji bi da secem vene :rolleyes: )

Da ne bude zabune na kraju-nisam ja iz Beograda(iz Loznice sam)i da cert bude u Begisu mi apsolutno odgovara-to mi je oko 2 i po sata voznje autobusom :da:

Kakva unutrasnjost-ostavite se ludorija :)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Наравно. Схватите: нама из унутрашњости је цимање и БГ, тако да ми је свеједно да ли ћу путовати који сат више.

Za jelo u Ksha najmanji problem, pitaj Baala kake pljeske ima ovde ;)
Какве црне пљеске, само бурек!

Share this post


Link to post
Share on other sites

U Ksha bilo mesto called Skadarlija, sada je tu vec 2 godine neki Bambi Tours, i kad god prodjem tu, a prodjem chesto poshto je u centru, prije' mi se u burek i setim se tih lepih vremena... A sada, nema nigde ni blizu dobar, ima, ali ne toliko... Main ekonomija su pljeske i roshtilj :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad smo vec na juznoj prugi, hocu rostilj da hasam :rockdevil:

 

Nego budimo realni, pravo mesto za ovo je Banja Koviljaca. Dom kulture od 1000 mesta, taman, posle svirke imate ogroman park da divljate, povracate, karate se/karaju vas, 2,5 sati od BGa...Realno.

 

Ili Sportski Centar u Loznici :)

Ali darn-nema parka u blizini :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

aj pusite kurac svi! sta se sprdate?! celu stranu ipisaste gde ce se jesti za obituary.....! i jebao vas bg vise,ja sam iz jebenog kovina odakle do bg treba sat vremena busom,pa idem i u krusevac u i vrsac i u banju koviljacu ili gde god bude bio taj koncert......! ocu obituary u srbiji,nebitno gde!

Share this post


Link to post
Share on other sites

aj pusite kurac svi! sta se sprdate?! celu stranu ipisaste gde ce se jesti za obituary.....! i jebao vas bg vise,ja sam iz jebenog kovina odakle do bg treba sat vremena busom,pa idem i u krusevac u i vrsac i u banju koviljacu ili gde god bude bio taj koncert......! ocu obituary u srbiji,nebitno gde!

 

Tebe mozda ne mrzi-ali dosta ljudi bi se kolebalo,u to budi uveren :da:

Rekao sam vec gore sta i kako-ako bude u nekoj cuki u unutrasnjosti realna je sansa da na cert ne dodje vise od par desetina ljudi :)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Да, да, како да не. Људи из унутрашњости су навикли да путују и да се сналазе, ово им не би био проблем. Верујем да би концерт итекако успео.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo da znas-kada je navedena Vizura kao opcija ljudi iz Legacy-ja su se i zbog toga prilicno neckali-i to pazi,samo zato sto je to tamo neko druga lokacija u Beogradu koja nije u uzem centru i koja nije SKC :)

Da bude koncert u Vrscu npr koga sam pomenuo gore-ja pravi ne bi otisao,zato sto ne bi bas da secem levo jajce za Obituary a ipak bi eto voleo bi da ih cujem :)

Ajde valjda ce da bude nesto sa Halom Pinki :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da bude koncert u Vrscu npr koga sam pomenuo gore-ja pravi ne bi otisao,zato sto ne bi bas da secem levo jajce za Obituary a ipak bi eto voleo bi da ih cujem :)

 

Za koji se moj javljas ako ne bi otisao?!

 

Sto se mene tice neka bude u vranju ili prijepolju otici cu. Ako ne bude u Srbiji otici cu u Zagreb. I ne znam kako se sada svi osjecate pozvani da gurate nos covjeku u posao i dajete kojekakve nebulozne prijedloge.

 

SLOWLY WE POT $)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ti bi mogao malo paziljivije da citas ono sto sam napisao....

Poenta je da niko ne bi hteo da se cima do Prijepolja sem ako nije bas fan sto moras da se slozis cini ipak manji deo publike na,nadajmo se,ocekivanom certu

Vecina ljudi koja slusa dm a Obucari im nisu favorite ce samo da odmahne rukom kada bude cula "e ima cert tu i tamo"

Ponavljam se a to ne volim

Organizuj brate u Prijepolju pa ces da vidis koliko ce ljudi da dodje za Srpsku Novu da ti slusa Obituary :)

Misli malo svojom glavom a ne na to kako bi samo tebi bilo lepo jer ne razmisljaju svi ljudi isto kao ti-evo ja na prvom mestu :)

Nemam nista vise da kazem....

P.S. Nego sam primetio da svako svoj grad stavlja kao favorit sto je i razumljivo

Eto da bude cert kod mene npr u Loznici samo se nesto pitam da li bi dosli oni sto se ovde nesto busaju da bi isli i u Posrani Potok samo da cuju doticne-ne znam....

Nije u pitanju problem prostora-toga u unutrasnjosti ima koliko hoces,u pitanju je posecenost i isplativost certa i to je ono o cemu organizatori moraju voditi racuna

Edited by Full_Metal_Yakuza

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisi nista pametno napisao da ga procitam pazljivije.

 

Iskren da budem, svrbi me bradavica za tim kako ce neki organizator da prodje, da su u konstantnom minusu svirki ne bi bilo i to nije ono o cemu mislim uopste. Dam svoj novac odem na koncert i hocu da mi bude dobro. Drugo me se nishta ne tiche, ima ko ce da brine..

 

A sto se Loznice tiche, iz tih krajeva sam, pa ono otprilike imam predstavu o tome ko sta i koliko. Tamo je i Lesnica utopija jer metalaca nema pa nema.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisi nista pametno napisao da ga procitam pazljivije.

 

Znas kako kaze Bart Simpson-Eat My Shorts! :evotigana:

 

Iskren da budem, svrbi me bradavica za tim kako ce neki organizator da prodje, da su u konstantnom minusu svirki ne bi bilo i to nije ono o cemu mislim uopste. Dam svoj novac odem na koncert i hocu da mi bude dobro. Drugo me se nishta ne tiche, ima ko ce da brine..

 

Svrbi i mene-ali da bi certa uopste bilo(za sta mora da te je briga :) )mora da se povede o nekim stvarima(tipa da ne bude u Prijepolju :lol: )medju kojima je i isplativost :da:

 

A sto se Loznice tiche, iz tih krajeva sam, pa ono otprilike imam predstavu o tome ko sta i koliko. Tamo je i Lesnica utopija jer metalaca nema pa nema.

 

Ajde sad s oprostenjem-nemoj da seres

Istina da u Loznici nema metalaca ni do korova,ali je slicna situacija i u ostalim mestima po unutrasnjosti Srbije-nije Lozana ama bas nikakav izuzetak

Tako da je po meni izjava tipa "E organizujte vamo u ovoj cuki a ne u Loznici-ima vise metalaca" najobicni bullshit :razz:

A i ti metalci koje pominjes iz unutrasnjosti mora da svi mahom slusaju Obituary :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...