Jump to content

Obituary


Breberina

Recommended Posts

Moras da shvatis da, da bi koncert uspeo (konkretno ovaj, da bi se ispaltio cenim da treba oko 1000 prodatih karata), nije dovoljno da samo zagrizeni fanovi dodju na koncert. Dosta ljudi se verujem i ovako necka, a kamoli da putuje u unutrasnjost, jer karta ne bi bila bas mala, ne manje od 1500. Znam da se vi cimate i da je vama to gej, ali to je realnost. Spominjes Madjarsku, a na koncerte tamo ne dolaze samo oni, vec i ljudi iz okolnih zemalja.

 

U pravu je Angelistor, koliko god beorgadska publika bila smorna i lenja, kad bi se ovaj koncert odrzao van Beograda, ne bi uspeo upravo zbog nje. Ipak Beogradjani cine bar petinu publike na velikim certovima, ako ne i vise. A to je, u ovom slucaju oko 200 ljudi, ajd da kazemo 150. 150x1500=225 000. pa ti vidi...sica ;)

 

 

Koliko ja znam, cijela ova turneja još nije službeno potvrđena na stranicama ovih triju bendova, no neformalno se spominje Zagreb 12.01. Ljubljana nije na popisu, za sada.

 

Boogaloo klub prima maksimalno 1000 ljudi i to ako se svi dobro natiskaju. Dobar je to klub za bendove srednje veličine. Tu su svirali Satyricon, Amon amarth, Wintersun, Saxon itd iako mi se čini da je kapacitet bio skroz popunjen tek na Children of Bodom prije 20-tak mjeseci.

 

Inače, u klubu ne vlada neka posebna akustika, ali je sasvim ok uređen i ima vrlo dobru popratnu infrastrukturu; par šankova, jedan na malo uzdignutom dijelu, prostranu garderobu, spojen je s jednim većim kafićem, veliki WC itd, a i u tramvajskoj je zoni i u poslovnom dijelu grada i lako ga je naći.

 

Koliko bi moglo ovdje biti ljudi teško je procijeniti. Moja procjena je maksimalno 500-600 ljudi. više nema pravila hoće li nešto "proći" ili ne, bez obzira na veličinu grada.

 

U Hrvatskoj se metal koncerti održavaju pomalo i izvan ZG,dakle u Osijeku (Kataklysm, Moonsorrow, Pro-pain), Rijeci (Doro Pesch), Splitu (Dismember...), nekoć davno i u Puli koja je prije 10-15 godina bila najveći centar metala (tu su svirali legendarni Carcass, zatim još kasnije i Cannibal corpse, Krabathor...).

 

Međutim, mnogi koncerti na kojima se očekuje veći broj ljudi podbace ili obrnuto. Pravila nema i za svakog organizatora puno je rizika.

 

inače, Obituary u Hrvatskoj raditi će jedna agencija iz Austrije uz partnere iz Hr, koja je do sada i prije radila koncerte u ZG (Kreator/Dark tranquility, Machine Head itd...).

 

Ovo valjda bude dobro, nadam se, jer Obituary baš i nisu česta pojava...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koliko ja znam, cijela ova turneja još nije službeno potvrđena na stranicama ovih triju bendova, no neformalno se spominje Zagreb 12.01. Ljubljana nije na popisu, za sada.

 

Boogaloo klub prima maksimalno 1000 ljudi i to ako se svi dobro natiskaju. Dobar je to klub za bendove srednje veličine. Tu su svirali Satyricon, Amon amarth, Wintersun, Saxon itd iako mi se čini da je kapacitet bio skroz popunjen tek na Children of Bodom prije 20-tak mjeseci.

 

Inače, u klubu ne vlada neka posebna akustika, ali je sasvim ok uređen i ima vrlo dobru popratnu infrastrukturu; par šankova, jedan na malo uzdignutom dijelu, prostranu garderobu, spojen je s jednim većim kafićem, veliki WC itd, a i u tramvajskoj je zoni i u poslovnom dijelu grada i lako ga je naći.

 

Koliko bi moglo ovdje biti ljudi teško je procijeniti. Moja procjena je maksimalno 500-600 ljudi. više nema pravila hoće li nešto "proći" ili ne, bez obzira na veličinu grada.

 

U Hrvatskoj se metal koncerti održavaju pomalo i izvan ZG,dakle u Osijeku (Kataklysm, Moonsorrow, Pro-pain), Rijeci (Doro Pesch), Splitu (Dismember...), nekoć davno i u Puli koja je prije 10-15 godina bila najveći centar metala (tu su svirali legendarni Carcass, zatim još kasnije i Cannibal corpse, Krabathor...).

 

Međutim, mnogi koncerti na kojima se očekuje veći broj ljudi podbace ili obrnuto. Pravila nema i za svakog organizatora puno je rizika.

 

inače, Obituary u Hrvatskoj raditi će jedna agencija iz Austrije uz partnere iz Hr, koja je do sada i prije radila koncerte u ZG (Kreator/Dark tranquility, Machine Head itd...).

 

Ovo valjda bude dobro, nadam se, jer Obituary baš i nisu česta pojava...

 

aj kad bude sluzbeno objavljeno baci info oko kupovine karata ili rezervacije. :pivopije:

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Find The Arise

Face Your God

Chopped In Half

Turned Inside Out

Cause Of Death

Threatening Skies

By The Light

Lasting Presence

On The Floor

Insane

Black Inside

Evil Ways

Drop Dead

Lies

Contrast The Dead

Stand Alone

Slow Death

Second Chance

Slowly We Rot

 

 

HAHAHAHAHAHAHAHA CAUSE OF DEATH JEBEM TI LEBAC DA TI JEBEM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!11

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

 

NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

 

UPUCACU SE !!!!

 

Posle koliko godina ga sviraju ?!!? ?

Kazem ja Santola a vi pljujete ;)).

 

EEEEE SAMO JOS DA SVIRAJU KOD NAS .... AU KURAC

!

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Find The Arise

Chopped In Half

Turned Inside Out

Cause Of Death

Threatening Skies

By The Light

Додајем:

 

Infected

Body Bag

I'm In Pain

Back to One

Killing Time

The End Complete

Don't Care

World Demise

Back from the Dead

 

И имамо 15 песама ...

:bigblue:

Задовољни?

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...