Jump to content

Obituary


Breberina

Recommended Posts

Meni je ova nova stvar baš "old school Obituary", i na osnovu nje ulažem dosta nade u novi album. Inače "Xecutioner's Return" mi je album ispod proseka. A što se Atheist-a tiče, studijski albumi su kult, ali onaj nastup na Wacken-u je katastrofa. Znam da bi me sad mnogi kamenovali, ali meni je taj nastup bio razočarenje... Ipak, s interesovanjem isčekujem novi album.

Share this post


Link to post
Share on other sites

kasno defunctus na kosovo dodje...ali hvala u ime onih koji ce ga skidati!stvarno brate ako mogu santollu opej da slusam,sagorio.eventualno nocas ako ostanem sam na poslu pada preslusavanje,ako ne sjutra cu.mlogo se brate sjajne muzike izdalo zadnje vrijeme...

Share this post


Link to post
Share on other sites

uh...album je puno bolji od xecutionera ili kako li vec majku mu,ali definitivno ovaj santolla treba ili da ode iz benda,ili da umre.na ovom albumu se isro koliko je moglo-end den sam.inace,stvar "Lost" je sa wold-a,i potpuno se razlikuju.prifalilo naziva pjesama,ili sto rekoste,ne pamte vise.ali ko da je i bitno,ionako tekstovi nikad im nijesu imali veze s' mozgom,

Share this post


Link to post
Share on other sites

Razglaba brate previse. Zeli da ostavi dojam da je najjaci gitarista ikada i da je glavni u bendu. Ali je ustvari, krac.

upravo tako.a i zvukom i tipom solaze nikako mu nije mjesto u Obituaryju.ise mi je za nuclear assault ili nako nestu,tu bi mog'o nekako i da ga trpim.ja jos ocu pijanduru od coeka za solo gitaru.iako ga je murphy zajebao sa cause of death-om,west je i dalje i mama i tata.bez njega nije to to.

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni uopšte ne smeta ni njegov zvuk ni način sviranja. Mislim, zvuk je tipičan Obituary, i solaže se uklapaju u koncept, iako nisu u stilu Allena Westa.

Međutim, Santolla je ostavio negativan utisak prošle godine na Legacy festivalu, pošto je izašao mrtav pijan na binu i jedva odradio svirku.

Share this post


Link to post
Share on other sites

e vidis,u tome je poenta;koj' kurac mijenjas pijanduru koju obozavaju fanovi za blentavu smor budalu od pijandure koju mrze fanovi?solo gitaristi obituaryja su pijanice svakako,cemu frks?zato ovog u neki emo h'n'h a westa za djitristu,i presdjednika.

 

a kao sto vidis,a pogledaj malo njiov forum,i ne misle tako kao ti fanovi.nimalo.al' izgleda da je jedini problem u tome sto im je sad zao da ga tjeraju iz benda.ali ja kontam desice se to prije ili poslije.mozda cekaju neki nastup kao na legacyju da ga mrsnu sa razlogom.tad nisu mogli,jer jebiga nisu imali alternativu,i to u sred toura.mozda on ostane u tardy brothersu kad west udje u formu.ko zna...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ista priča kao i za Suffocation - izdanje je sasvim solidno, sve je to lepo odrađeno, ali je nekako predvidljivo, već viđeno i samim tim nije ni prineti prvom delu - kultu - diskografije. Vrteću ga još neko vreme, ali za 5 godina kad mi se bude slušao Obituary u plejer će Cause i The End.

 

I Santola mi toliko ne smeta, mada ruku na srce, više mi se sviđala njegova svirka na Stenchu Deicide-a.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ista priča kao i za Suffocation - izdanje je sasvim solidno, sve je to lepo odrađeno, ali je nekako predvidljivo, već viđeno i samim tim nije ni prineti prvom delu - kultu - diskografije. Vrteću ga još neko vreme, ali za 5 godina kad mi se bude slušao Obituary u plejer će Cause i The End.

 

I Santola mi toliko ne smeta, mada ruku na srce, više mi se sviđala njegova svirka na Stenchu Deicide-a.

 

+1 za sve osim za deicide, ne gotivim ih.

Edited by SkullKrusheR

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...