Jump to content

Obituary


Breberina

Recommended Posts

na listi onih pjesama nidje na vidjoh paralyzing ili threatening sikes ili rewind ili...e ne znam za dying.....ALO !! :confused:

 

 

inace kolko ih cekamo valjda ce se smilovat i oprziti do godine i u serbiji...do tad nek mi prze mozak kroz slusalice / zvucnike... :meshuggah:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
serem se u zemlju! idem ja u zagreb..............

 

@Pavao,a gde je taj bogaloo klub?

 

 

Nije daleko od Glavnog željezničkog kolodovora. Prođe se ispod Importanne centra (trgovački centar u pothodniku kod kolodvora) i kada se iziđe na Vukovarsku ulicu desno jednu tramvajsku stanicu.

 

Klub je tik uz novi i vjerojatno najviši poslovni toranj u Zagrebu , tako da ga je lako locirati.

 

Ulaznica za koncert je 160 kn (odnsono 180 kn na dan koncerta, to je negdje oko 20 i nešto eura).

 

Cijeli info na: www.boogaloo.hr

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mada zadnji album od Obucara je sranje

Smaranje-kada sam ga preslusao par puta pustio sam World Demise i to je jos vise dobilo na tezini :)

Nadam se da ce na festu svirati sto manje stvari sa novog albuma,red bi bio :rolleyes:

 

Cini ti se da je sranje, koliko je deja-vu. Jednostavno ljudi su iscprli i ono malo inspiracije sto su imali, pa zato sviraju "nove" pesme na staru plocu. Drago mi je sto su se okupili, jer ih vredi cuti zarad starih dana, ali njihovi novi projekti su samo bleda kopija starih albuma.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije daleko od Glavnog željezničkog kolodovora. Prođe se ispod Importanne centra (trgovački centar u pothodniku kod kolodvora) i kada se iziđe na Vukovarsku ulicu desno jednu tramvajsku stanicu.

 

Klub je tik uz novi i vjerojatno najviši poslovni toranj u Zagrebu , tako da ga je lako locirati.

 

Ulaznica za koncert je 160 kn (odnsono 180 kn na dan koncerta, to je negdje oko 20 i nešto eura).

 

Cijeli info na: www.boogaloo.hr

 

Evo samo da sipam dizela pa cete i mene videti u zagrebu :tehkista:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...