Jump to content

Blind Guardian


Recommended Posts

iZGLEDA DA NEĆU STIĆI DA UŠTEKAM PARE NA VREME ,a mrzi me da cimam brata da mi pozajmljuje. icon_sad.gificon_sad.gificon_sad.gif

e sad to je pitanje da li volis ili ne .....ja sam vec organizovao pet likova da mi pozajme ako ne budem imao!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma mi bi mogli da pustimo i 10.000karata, ali gde da natrpamo toliko ljudi ? Ne zelimo da neko nastrada aman !? Kapacitet skc-a je 1000 ljudi ! Dodajte na to da mora biti akreditovanih novinara,sponzora itd. To vam je jos nekih 100.ljudi minimum. Na sajtu skc-a videcete da je pravi kapacitet velikog kluba 800.

 

Edited by Frubi666

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Crnjak! 'Ladno za nedelju dana kreće prodaja!

 

Izjebaše me ovi iz engleskih nižih liga, 4 tiketa sam pao zbog njih! icon_mad.gif

Ne ginu mi neke pozajmice! wallbash.gifwallbash.gifwallbash.gif

 

 

(a što ne volim da sam dužan! no.gif)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma mi bi mogli da pustimo i 10.000karata, ali gde da natrpamo toliko ljudi ? Ne zelimo da neko nastrada aman !? Kapacitet skc-a je 1000 ljudi ! Dodajte na to da mora biti akreditovanih novinara,sponzora itd. To vam je jos nekih 100.ljudi minimum. Na sajtu skc-a videcete da je pravi kapacitet velikog kluba 800.

 

Pionir?

 

Nije krsh akustika kao u onoj na NBG-u, koliko ja kontam...

Share this post


Link to post
Share on other sites

SKC ima odlicnu akustiku tako da nece da bude problem icon_smile.gif.

Crusader sledeci put sve pare meti na :

Swansie... kada sam ja igrao oni mi stalno donosili pare :)hahha icon_smile.gif.

 

Jbg, kad ja umesto na njih odigram navijački na one šumare bangave! icon_smile.gif

 

 

(ma ne sporim akustiku SKCa, nego zbog kapaciteta...)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Izjebaše me ovi iz engleskih nižih liga, 4 tiketa sam pao zbog njih! 

 

Eh nikad te nize, meni dosao West Ham i Liverpool ko' dupe na nosu. Mada imao bih i bez toga.

 

Ne razumem kako nemate vremena da skupite kintu, jebote. Ako nista, nema dorucka do petnaestog. icon_wink.gificon_smile.gif

 

 

E, da - slike su vrh, sav se ispalim! icon_smile.gif Ma pravicemo pakao!!!

Edited by Stribog

Share this post


Link to post
Share on other sites

Frubi,

verujem da nema svrhe ubeđivati tebe i ostale iz Legacy da nađete veći prostor, ali... molim vas da ovo shvatite ozbiljno i pokušate da nađete prostor na kom bi akustika bila OK i kapacitet dovoljan da primi SVE zainteresovane... cenim 5000 ljudi... OK, ja nemam pojma o mogućnostima otkupljivanja prostora, pa ne vidim razlog zašto ne bi mogao da se nađe odgovarajući prostor. Bar da može da se diše.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eh nikad te nize, meni dosao West Ham i Liverpool ko' dupe na nosu. Mada imao bih i bez toga.

 

Ne razumem kako nemate vremena da skupite kintu, jebote. Ako nista, nema dorucka do petnaestog. icon_wink.gificon_smile.gif

 

Hehe, West Ham i Liverpool - legende! Ne znam za koga da navijam sad u finalu kupa! icon_mrgreen.gif

 

 

Zajebano je kad doručak dobijaš u naturi, jedino da krišom iznosiš hranu iz kuće pa prodaješ! icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...