Jump to content

Blind Guardian


Recommended Posts

Pa nista sto se mene tice

ja volim taj album ... jako je zahtevan

al jbg razumem da se nekima ne svidja jer je drugaciji svako ima svoje misljenje

i sto neko rece da ce ako ovako nastave izgubiti sluisaoce ... pa samim tim ce dobiti

i nove ... a od novih ce slozicete se imati mnogo koristi jer ce star fan kupiti novi album

dok ce novi ako je fan :) hteti da kupi sve stare

... i tako :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemam bre ja nishta protiv pesme iz igrici, niti protiv Twist In The Myth albuma!! Samo sam napomenuo da je vokal nekako drugachiji na Twistu a da vecina ljudi najvishe voli onak vokal kakav smo chuli na nIghtfallu! Inache Twist je jedan od njihovih najboljih albuma po meni! :D Btw kad ce vishe taj Lord Of The Rings?

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
guardiani su tate judasima.

 

 

Uh kakva izjava. Pazi Gardijani jesu tate, i mnogo mi znache jer su mi medju omiljenim bendovima, tj. u samom vrhu, ali reci da su "tate" Judasima je...pa najblaze recheno glupost. Nemoj me pogreshno razumeti i misliti da ja drzim neko predavanje ali jednostavno nisi upravu....Po ovome goci mogu zakljuchiti da nisi slushao album Painkiller a da ne prichamo tek o Defendersu ili Screamingu... :no:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kao veliki fan guardiana, i vezano za Judase, guardiani imaju manje albuma od priesta, ali su u većoj meri kvalitetniji od 80% njihovih izdanja. da ne govorim gluposti, primer je da su aranžmani guardiana, višeslojniji, solaže kompleksnije, imaq mnogo više harmonije nego kod judasa. pobornik sam da je obrada-obrada,original-original, ali obrada judasovog ''beyond the realms of death'' u izvedbi guardiana je zakon, i pet puta je jača od originala, a još ako se uzme u obzir kako su guardiani istretirali solazu u svojoj verziji...

 

e sad, to ''tate'', smešno je, jer guardiani sviraju drugačiju muziku,i imaju svoj pristup koji malo koji bend moze da kopira, te i ne čudi što je tribute iz 2003.godine kršina, i što ih retko ko obradjuje. ako je i jedan bend tezak za obradu to je Blind Guardian. ovo ne govorim zato što sam bwaaa fan i to, nego realno. slušao sam obrade nekih bendova i sve su šitina.

 

Turneja i koncerti, svi ćemo se načekati do 2010 kad izadje novi album, na kojem već rade pomalo koliko ja znam. Orkestralni projekat, pominjao sam pre, ima će samo par izvedbi i to na lokalnom nivou.

 

@power slave

Painkiller je ok album,ali ništa preterano. Slušao sam ga, i imam ga, ali kad ga uporediš sa ''somewhere far beyond'' ili ''imaginations...'', nema šanse da je bolji, pa ne znam koliko god judase nazivali bogovima metala.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uh kakva izjava. Pazi Gardijani jesu tate, i mnogo mi znache jer su mi medju omiljenim bendovima, tj. u samom vrhu, ali reci da su "tate" Judasima je...pa najblaze recheno glupost. Nemoj me pogreshno razumeti i misliti da ja drzim neko predavanje ali jednostavno nisi upravu....Po ovome goci mogu zakljuchiti da nisi slushao album Painkiller a da ne prichamo tek o Defendersu ili Screamingu... :no:

 

e, jbg, nisam ocekivao od tebe da nasednes.

btw, bar sam malo uveo neku raspravu.

Edited by Amon-Ra

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...