Jump to content

Fotografija


Recommended Posts

Cleric,

Jel ova trosna kuca u jednoj ulicici kada se spustas od zelenjaka prema mostu, negde pored ulice Kraljevica Marka? Ili se je kompletno varam? Ako je ta, i ja sam se nameracio da je fotografisem dok ne padne icon_biggrin.gif

blondie,

Sve u mom zivotu se desava sa zakasnjenjem ph34r.gif

hvala za baklave!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za ABVH, ja ga supersajzovah, ali i dalje ne kontam što je to. Sendvič-okej, ali sa čim sve? icon_confused.gif

Tema se može zvati 'fotografija (i) u kuhinji' laugh.gif

Dobri stari Big Mek obrok

Drugi ga jeli ja ga zabelezi!!!!

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

e pa, kad ste navalili s hranom, evo vam malo domace kuhinje..

 

 

da krenemo s nacionalnim jelima biggrin.gif

 

 

- punjene paprike.. user posted image

 

- halibut (plovac/plovak, kako god se kaze na nasem) u puter sosu od bosiljka, ruzmarina, plus masline.. i sl. - user posted image

 

 

celer/punjene maslinke u pavlaci - user posted image

 

 

laksi dorucak uz spinat/articoke namaz, celer, sun-dried tomato, kalamata masline i jaja mhihi.gif - user posted image

 

 

umjesto mcdonaldsa - user posted image

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Joj, Blondie, ovo ti je super! Barem zvuči tako. icon_da.gif Sve bih to jela.

Ja sam danas prvi put napravila kolač sa jajima icon_smile.gif Imala sam puno jabuka, a kako ih niko nije mogao pojesti, napravila sam kolač sa njima, suvim grozđem i cimetom. Mmm.... Moj prvi pečeni kolač! :proud:

Share this post


Link to post
Share on other sites

brate, sta je to? neko droziranje?!

 

 

 

vampiria: jabuke se UVIJEK jedu svjeze, greota ih je unistavati s kolacima sad.gif nikad jaca uzina, voce, aman sve se moze s jabukom. icon_da.gif

 

 

 

evo par slika na kojima je blago radio photoshop:

 

http://img153.imageshack.us/my.php?image=img0436copytt4.jpg

 

 

http://img154.imageshack.us/my.php?image=img0413copymv9.jpg

 

 

http://img172.imageshack.us/my.php?image=img0420copyjx7.jpg

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uuu, baš mi se sviđa, ABVH! icon_da.gif

A Blondie, pa šta da radim sa kilogramima jabuka viška, a ja sama? Nešto sam morala da iskoristim, propašće, a to bi tek bilo ružno da se desi. Uostalom- isplatilo se. Kada su došli gosti, odmah se pojelo icon_smile.gif

Kako je jednom drug izjavio : "Kakav je to studenstki život sa multipraktikom, blenderom i ostalim kuhinjskim spravama?" laugh.gif

Poštujem voće, ali nekada dosadi jesti na živo.

Edited by Vampiria

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne znam sta si mislila s tim komentarom - iskreno nisam pokusavala da hvatam uglove, kadrove, picke materine - nego prosto to sto sam vidjela (tikve i sl.), uslikala sam kao dio praznicne atmosfere.. ph34r.gif

pazi kad sam tek sad poslije tvog komentara skontala da se u gornjem uglu vidi lampa icon_smile.gif

 

 

dobar je sajt.. muzika je extra, slike da ne pominjem..

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

@blondie: aha, okej my bad biggrin.gif mislila sam da si se cimala oko kadriranja icon_smile.gif u tom slucaju posto nisi malo mi je nelogicno sto si "ujela" tu levu bundevu biggrin.gif

 

@abvh: super boje icon_da.gif takve gradjevine je uzas tesko slikati jer je gomila linija u perspektivi tj ma koliko se ubijao ne mogu biti vertikalne i onda treba naci neku koju ces pokusavati da podesis a ostale kako padnu... okreni-obrni uvek deluje kao da je krivo biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

@blondie: aha, okej my bad biggrin.gif mislila sam da si se cimala oko kadriranja icon_smile.gif u tom slucaju posto nisi malo mi je nelogicno sto si "ujela" tu levu bundevu biggrin.gif

izasla iz prodavnice, u jednoj ruci cokoladno mlijeko, u drugoj aparat. natrcah bas na tu gomilu tikvi, skljocnem i palim dalje. to je sva prica icon_rockdevil.gif

 

 

ne znam da li neko prati.. ali najfoto sekcija na svijetu je na sajt National Geographica..

 

 

posljednje zanimljivosti:

 

http://news.nationalgeographic.com/news/20...ngi/photo5.html

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...