Jump to content

Fotografija


Recommended Posts

Cleric,

Jel ova trosna kuca u jednoj ulicici kada se spustas od zelenjaka prema mostu, negde pored ulice Kraljevica Marka? Ili se je kompletno varam? Ako je ta, i ja sam se nameracio da je fotografisem dok ne padne

 

Nisam video pitan je ranije, ali jeste ta kucica.Bolje pozuri, jedva se drzi. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

znam da nije negativan :) ali vi ljudi hvalite nesto sto je neko iskasljao i slikao web kamerom :) :) a vamo nalazite mane fontanama iz Pariza :)

 

nebitno cime je slikano. mozes ti sad meni da das najskuplji foto-aparat i te slike sto ja napravim opet nece nista da valjaju. :) sa druge strane, ako neko ima talenta/znanja, moze i web kamerom da napravi nesto da bude dobro. naravno, najbolje je kad se sastave talenat i dobra oprema, ali nebitno je dok god su slike zanimljive na bilo koji nacin.

 

tvoja slika (po meni) valja, da se razumemo.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

 

Danas sam ceo dan provela napolju fotkajuci sa drugom koji se time bavi, i posle nekoliko sati drzanja u ruci Canon D10 tke sve sa objektivima i onim dodatkom za vertikalno fotografisanje, kad sam uzela moj mobilni u ruke ne da je to bio cudan osecaj...

 

E takav aparat bih ja, EOS seriju... :red:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slike od pre mesec dana... Skoro sam uzeo aparat, pa sam uzeo "da se uchim" :)

 

Slikao malo reku Ibar i Maglich...

 

IPB Image

 

IPB Image

 

(ova donja slika je drugarova dorada u PS-u)

 

 

IPB Image

 

IPB Image

 

IPB Image

 

IPB Image

 

 

 

Na kraju sam sve iznervirao jer je sve ispalo bledo i mutno...

Jbg. za mutno sam sam kriv, zumirao sam i slikao iz kola u pokretu...

Jednog dana cu se popeti gore, pa sve natenane uslikati :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala probacu :)

 

Mada, vishe volim kada ne mora nishta da se 'doteruje' u drugim programima, nekako mi deluje kao varanje... Jeste da slika ispadne bolje, ali nekada se i pretera kod takvog sredjivanja...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...