Jump to content

Fotografija


Recommended Posts

NIKON E5600 i to sam uzajmio od devojke :D

 

 

 

Mislio sam možda krajem leta uzeti nešto, ništa specijalno, i recite mi šta mislite o ovomeFujiFilm S5700

 

 

E da, da se pohvalim da sam juče na predavanjima iz fotografije držao neki profesionalni fotoaparat od 2 500 iljade eura, čak sam i uslikao par ljudi u učionici :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam neki stručnjak za aparate, ali ovaj Fujifilm mi deluje relativno ok, sa baš niskom cenom. Pronašao sam i Canon A590, koji mi deluje primamljivo, po odnosu cena-(ne)kvalitet.

Edited by AstralliS

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam ja iz BM foto da to bude iz prve ruke :P nit dilujem aparate.

Imas 2 sajta koja treba da te zanimaju, BM foto i Axel, oni su direktna konkurencija i cesto da napakoste onom drugom skinu cenu proizvoda za 10-30 evra a ti lepo vidis koji je jeftiniji za to sto ti treba i tamo kupis.

Da znas da BM hoce da ti donese aparat direkt na ruke bez doplate, Axel su teski snobovi, verujem da imaju neki donji limit ispod kog ne donose (tipa 1000000 evra :) ).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odlučio sam se za ovaj Fujifilm FinePix S5600, samo da dodam još koji evro više, i moj je. :D A ako se budem potrudio možda uzmem i ovaj Fujifilm FinePix S6500fd. S tim što kontam da to neće biti pre jula/avgusta. :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. Odlučio sam se za ovaj Fujifilm FinePix S5600, samo da dodam još koji evro više, i moj je. :D

2.A ako se budem potrudio možda uzmem i ovaj Fujifilm FinePix S6500fd.

 

1. ja imam to cudo... nije los, ali zelim da ga se resim, da uzmem nesto malo bolje... razmisljao sam o tom 6500, mada ceu verovatno uzeti 9600, kad skupim kes

 

2. za pocetak, prilicno dobra stvarcica :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Definitivno sam se odlučio za 6500fd. O 9600 mogu da sanjam ovog puta, jer kao što si rekao za početak ovo će mi biti više nego savršena stvarčica. :D A možda nekad iz middle quality serije pređem u high, haha... ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...