Jump to content

Fotografija


Recommended Posts

Pa ako se tu slucajno nasao kakve veze ima sto je BM? :)

Al ja bih uvek iz principa kod njih uzimala, max su korektni i sve. Axel smatra da je privilegija dati pare njima a ne nekom drugom.

 

my thoughts exactly. imam jako lepo iskustvo sa njima, iako na axelovom forumu ne propuste da ih opanjkavaju. sa axelom nemam lepo iskustvo, sta god da sam hteo da uzmem, nasao sam jeftinije u bm.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A da ne spominjemo sto kad hoces na Dizajn Zoni da spomenes BILO koju drugu prodavnicu cak i s razlogom "nema nigde, ni kod Axela, ali ima ovde:" oni ti izbrisu sve. "Ali ljudi, vi taj aparat niste nikad ni nabavljali! Cemu ovo??" - no response :D

A i do BMa je lakse doci kolima. Bas treba da skoknem po set za ciscenje, koristim aparat jos od jesenas.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Opet ja :D

 

 

Što ovde niko ne meće slike? Ne slikate više? Pa preteću vas ja :P

 

Evo još mojih sličaka:

 

 

drvo u vodi, slikano telefonom

 

tvrđava

 

"Sve je postalo pepeo i dim, otkada si srećo otišlaaa sa njiiim...a a...aaaaaa...a a..." :) :) :)

 

cveeeeeeećeeeee

 

laNpe u noći

 

Drvo i klupica

 

čamac, zalazak

 

zgrade, zalazak

 

cveeeećeee opeeet :)

 

pecaroš i zalazak

 

 

Ajde bacite koji komentar. Može i dabl fajr, neću se ljutiti... :)

Edited by Dead Man Walking

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja ovo ne mogu da komentarisem :)

Pola me podseca na artwork oldskul black metal bendova i to od pre 10 god a pola na sharene reklame za hotele u banjama s kraja 70ih :lol:

 

Eeej ipak mogu! :)

Edited by Double Fire

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znači ključna reč je "retro"? :)

Ma spomenula si u postu reč "art" tako da ne moraš više ništa reći :P

To vreme je bilo najbolje za black metal!

 

 

btw nije bitno šta sam slikao nego jel izgleda dobro? anything? <_<

Edited by Dead Man Walking

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne izgleda. mobilni telefon nije za fotografiju. mobilni telefon je za situacije kad se neko oklizne na led, a ti bas taj trenutak uhvatis, ili kad posle mnogo nagovaranja drugarica u klupi konacno popusti i pristane da ti ga podudla, ili kad nekoj curi vetar zadigne suknjicu, kad neko krade patike u sveopstem haosu i vandalizmu itd itd... kapiras, vise za namene dokumentarno-ucenjivacke prirode

Edited by Turin

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne izgleda. mobilni telefon nije za fotografiju. mobilni telefon je za situacije kad se neko oklizne na led, a ti bas taj trenutak uhvatis, ili kad posle mnogo nagovaranja drugarica u klupi konacno popusti i pristane da ti ga podudla, ili kad nekoj curi vetar zadigne suknjicu, kad neko krade patike u sveopstem haosu i vandalizmu itd itd... kapiras, vise za namene dokumentarno-ucenjivacke prirode

 

Haha... Onda sam ja majstor svoga zanata. :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znači ključna reč je "retro"? :)

Ma spomenula si u postu reč "art" tako da ne moraš više ništa reći :P

To vreme je bilo najbolje za black metal!

 

 

btw nije bitno šta sam slikao nego jel izgleda dobro? anything? <_<

Volim samokriticne ljude :pivopije: tj zbijanje sale na svoj racun.

Jeste, mozes sve u isti "retro" kosh :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja ovo ne mogu da komentarisem :)

Pola me podseca na artwork oldskul black metal bendova i to od pre 10 god a pola na sharene reklame za hotele u banjama s kraja 70ih :lol:

 

Eeej ipak mogu! :)

 

ne budi tako surova! :)

lik se popravlja, nije da nije... naspram onog prvog sto je okacio, ovo jos i na nesto lici (iako je i to daleko od dobrog, ima mnogo gresaka, ali popravlja se) :da:

 

dajte mu malo podstreka :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako bre nema. Taman se nađem nešto što mi se iole svidi, kad ono kita - nema.

 

Taj Canon 350D je oko 450 eur, a tu je negde i 400D. A ja te pare nemam, a i da imam razmišljao bih se da li da dam. Moj maksimum, koji mogu da izdvojim za kupovinu ovog čuda je 250-270 eur. Preko toga, ćao.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ima i dalje da se kupi, ali se ne proizvodi vise... pozuri da kupis i naci ces... :pivopije: u novom sadu sam ja vidjao...

 

Ma našao sam ga ja na onom BM foto sajtu, videću odatle (ako nije prodat). Ako je prodat, cimaću nekog u inostranstvu, mora da ima. :pivopije:

 

Da, kao što reče Lukijan, ostao je negde još po koji komad.

 

Što se tiče 350D i 400D, rekoh polovan. :D

 

Pa pazi, ako budem našao bilo koji od ta dva za sumu do 250 eur, možda i dam pare, u suprotnom, "ne dam!". ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja ti ne preporucujem polovnjak... nekako, (to je moje misljenje) mislim da takve stvari ne treba uzimati polovne... barem ih ja nikad ne uzimam...

pitanje kako rade, koliko su koriscene, nikad ne znas koliko su snimaka napravili njime :/

ja sam uvek vise za opciju slabiji ali nov, nego polovan bolji :pivopije:

dobijes garanciju i znas da je nov, da ga niko nije koristio... prosto ne brines :opusteno:

Share this post


Link to post
Share on other sites

To se i ja razmišljam. Kod polovnjaka nema garancije, ako kupim od nekog lika, koji ko zna šta sve nije radio s tim aparatom, jedino što mogu da uradim ako nešto krene naopako jeste da kunem dotičnog, u najblažoj varijanti. Novo je novo. Neraspakovano. Mirišljavo. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

To se i ja razmišljam. Kod polovnjaka nema garancije, ako kupim od nekog lika, koji ko zna šta sve nije radio s tim aparatom, jedino što mogu da uradim ako nešto krene naopako jeste da kunem dotičnog, u najblažoj varijanti. Novo je novo. Neraspakovano. Mirišljavo. :D

 

 

Pa ne treba kupovati od random lika nego od nekoga koga poznajes....ko je proveren itd.

Inace od 6500 bolji pazar za te pare nemas, tako da vidi da ustekas tu kintu i pazaris aparat. :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako bre nema. Taman se nađem nešto što mi se iole svidi, kad ono kita - nema.

 

Taj Canon 350D je oko 450 eur, a tu je negde i 400D. A ja te pare nemam, a i da imam razmišljao bih se da li da dam. Moj maksimum, koji mogu da izdvojim za kupovinu ovog čuda je 250-270 eur. Preko toga, ćao.

 

350D nov je ~365 EUR, polovan ~300. moj ortak koji kupuje 5D sada prodaje svoj Canon 350D sa 6600 okidanja (jebiga mozda ima i onih 60 i jos 6 :) pride) za 300 eur. to su ti sve cene za telo. kit objektiv nadjes za 35-40 eur, sigmu 70-300 za 100-130, 50ticu 1.8 za ~50 itd itd...

 

 

 

ja do sada nista od DSLR opreme nisam kupio novo. 2 aparata, torbu, ono 30tak objektiva koje sam promenio do sad, nista novo, nada, zip... veeeeelika vecina je bila ako ne potpuno ispravna, a ono u vrlo prihvatljivom stanju, vidis na licu mesta u kakvom je stanju, a i cena ti nesto govori, naranvo ili vodis nekog ili imas iskustva ili placas skolu svojim greskama. e da, jedan polarizator i stativ sam kupio nov, i jednu CF karticu.

 

To se i ja razmišljam. Kod polovnjaka nema garancije, ako kupim od nekog lika, koji ko zna šta sve nije radio s tim aparatom, jedino što mogu da uradim ako nešto krene naopako jeste da kunem dotičnog, u najblažoj varijanti. Novo je novo. Neraspakovano. Mirišljavo. :D

 

imas u oglasima jedan polovni Canon S1 IS za 95 eur. mozes odma da vidis da li mu nesto fali, fini je to aparat, samo bio skup u sovje vreme. za te pare maltene ne mozes da pogresis.dok naucis i dodjes da ti 3mpix nisu dovoljno, imaces para za nesto bolje. moj olympus c760 ima 3mpix a sa njim imam najbolje slike i nosim ga na letovanja bez strave da ce mu se nesto desiti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...