Jump to content

Fotografija


Recommended Posts

moped je lose kadriran :D , golubovi su ok, aristotel veoma lose kadriran, slika 4 simpaticna samo suvise praznog iznad, plaza 3zanimljiva, plaza 2 moglo je i bolje, plaza 1 odlicno samo bi jos lepse bilo da neko lezi na lezaljkama :D (stolica u sredini smeta, barem meni)

 

u pravu si za stolicu, jos sam razmisljao da je sklonim kada sam fotografisao ali nazalost nisam...

:pivopije:

 

на кеца је боље од пола ствари које су се појавиле овде.

 

у ствари, имам осећај да ти не иде на руку то што си поставио линкове који раде...

 

nije valjda da su toliko lose!? svaka kritika (a moze i neka pohvala :da: ) je dobrodosla :pivopije:

 

e da, imas dobrih fotografija na deviant-u :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

nije valjda da su toliko lose!? svaka kritika (a moze i neka pohvala :da: ) je dobrodosla :pivopije:

види. ја нисам никакав фотограф али видим нешто што ми се допада па покушам да опонашам. као поза 53.

 

ја бих мало ''насекао'' ове твоје фотке.

 

плажа 1 - чудан угао и сенка ти не иде у корист

плажа 2 - је фотка са пуним потенцијалом ИМО. јебу те ликови који пакују опрему (мислим, не јебу те они, него ти сметају на фотографији ;) ) и оне беле баштенске столице наслагане. то су ствари које одвраћају пажњу. са десне стране ти 'ајдучки упада нека сенка. то је исто ноуноу. брину ме још и оне планине и облаци у позадини. то све чини фотку туристичком.

ја бих мајмунисао из перспективе наслаганих баштенских столица. са тог места бих фоткао. онда бих покушао да ухватим песак, море и небо уз прегршт ових ''сунцобрана''. онда би ти и сенка ишла на руку. погледај фотку и мислим да ће ти бити јасно.

плажа 3 - супер идеја, сметају застава и сунцобран у левом углу. мало зезања у фо-шоу и пукнеш да је црно бела и боле те кара

плажа 4 - хаха. јебига. шта да ти кажем. смета.

аристотел - пуно детаља, човек не зна где да гледа. иза аристотела у црно-белој техници нека крошња. слаба видљивост. јебеница.

голубови - супер. ја увек носим кило леба и фотоапарат, да могу да их групишем како ја хоћу.

мопед - е, је л' знаш шта бих овде урадио. сликао бих са волана. да се виде кочнице, ретровизори и све и поглед на црно белу луку кроз ветробран.

поглед на кавалу је фотка из уџбеника ''географија за 4. разред'' угао није интересантан, небо је зиљаво сам распоред објеката на фотографији је... као да ниси имао времена да погледаш шта би било интересантно ухватити објективом

 

фулл едит: опа, дедменвокинже, јор кунг фу из мач вајзр. види се напредак. хауевр, ја бих највише времена посветио штекерима јер не можеш нешто тако глупо да уфоткаш у свакодневном животу. или бар оним ''мисц'' цицама.

Edited by Генерални

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
kolko kesha?

 

Bio je prvo 205 pa je onda pala cena u trenutku kad sam ga kupovao na 180 pa sam ja mislio da se prodavac zajebo. A posle par dana pogledam na net i vidim da je 170 sad. :)

 

 

Neće linak.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...