Jump to content

Biomechanical


Kent

Recommended Posts

Biomechanical - Eight Moons

 

Ljudi, ovo razbija! Retko se razmecem komplimentima, ali ovo je zaista vredno paznje. Bend je iz Birmingema i ovo im je debi izdanje. Pevac je John K., sadasnji pevac Balance Of Powera, odlican vokal, vrhunski mix Warrel Danea i Geoff Tatea. Medjutim, ovaj je bend miljama daleko od pomenutih, ovo je fascinantan mix power, thrash i heavy metala, energican, agresivan, kompleksan, unikatan. Malo Nevermorea, malo Dreama, malo Pantere, a najvise Biomechanicala. Power, power i power! Najbolji novi bend koji je izasao iz Britanije u poslednjih 5 godina, no doubt `bout that! Bend o kome ce se puno pricati, tu tek nema sumnje. Nemojte ovo propustiti...

 

www.biomechanical.co.uk

 

potrazite i preslusajte, pa se vratite da komentarisete...

 

poz

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 116
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 11 months later...
  • 4 weeks later...

Evo pastovacu moj post sa avangardne teme u vezi poslednjeg albuma:

 

Novi album je po mom misljenju tvrdji od prethodnog. I ranije su bili chudesna meshavina thrasha i progresive, samo su sada jos vise pojacali thrash uticaje. NA momente zvuce kao Pantera sa Cowboys albuma .. u stvari najvise me na taj fazon podseca, ali veshto ubacuju ciste prog deonice. Mnogo varijacija vokala, veoma sadrzajno i zaniljivo. Smenjuju se skoro akusticni delovi sa zestokim przenjam ... mislim da ce album da vredi ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

jebem ti sunce!

 

mhihi.gif

 

ovaj novi je 3x bolji album!!!!

i jedno 5x agresivniji.

 

ovo je skoro čisti moderni thrash (ali na dobar način) sa sve growl/screamom.. a što je najbolje, prog deonice i uticaji su još više došli do izražaja..

 

ovo je zaklalo communic načisto!

groove, brzina, melodije, brutalnost, modernizam.. ovo definitivno nisam očekivao.

 

btw, promena u odnosu na zadnji je prilična da sam neko vreme sumnjao da li sam uopšte skinuo pravu stvar.. pivopije.gificon_rockdevil.gif

Edited by KRANG

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bas lepo lep bendic lepo vreme lepe devojke lepi kolaci i dobar novi album cak stavise bolji nego prehodni i tako to bla

Naravno, donish mi i album, devojke, vreme i kolace! Sve na gomili kad se konzumira prava je stvar... icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

hehe.. a sada odstrani to visinsko pevanje, dodaj agresivniji vokal, više prog uticaja, mnooogooo kvalitetniji zvuk (produkcijski), bolje melodije i imaš kompletan doživljaj novog albuma.. ne moraš ni da ga nabavljaš mhihi.gif

Pa to je zvuk mog novog omiljenog benda.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naravno, donish mi i album, devojke, vreme i kolace! Sve na gomili kad se konzumira prava je stvar... icon_smile.gifNaravno, donish mi i album, devojke, vreme i kolace! Sve na gomili kad se konzumira prava je stvar...  icon_smile.gif

... i to danas!

Edited by ErliK

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

lele, koje ludilo ovo...

 

ne mogu da razlucim melodije nikako koliko je psihoticno. thrasha ima vise, nesumnjivo, ali je sve posmatranu kroz neku cudnu progressive prizmu. nema sta, unikatni su.

 

zadrzavam pohvale iz prvog posta, ali ih prebacujem na ovaj album icon_cool.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uh, koliko mi je teshko da poverujem da isti covek peva u Biomechanical-u i Balance of Power-u (tj pevao dok se nije definitivno opredelio za Biomechanical).

Edited by ErliK

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...