Jump to content

Knjiga koju trenutno čitate?


Recommended Posts

:da:

Kaligula je faca :pivopije:

Sta je sve njemu padalo na pamet... :ph34r:

 

Inace,sad nista ne citam :bigblue:

 

Rece mi drug koji sprema istoriju za prijemni da je neki rimski imperator(mislim da je u pitanju bio Kaligula) postavio konja za senatora, a zatim naredio da ga ubiju kad ovaj(konj) nije podigao dva prsta da glasa za njegov predlog. Mada danas to i nije tako cudno, jer nam je skupstina/politika puna konja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Данас сам прочитао етикету са новог паковања Хеденшолдерса и упутство за употребу Хидроциклина.

Миран сам до следеће преступне године што се тиче читања.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Knjiga koju upravo citam je knjiga koju cu upravo da ostavim: Dijalektika prelaznog stanja iz niotkuda u nikuda, Viktora Peljevina. Ne znam da li od istog autora da uzmem 'Empire-V' ili 'Svetu knjigu vukodlaka', ili u svakoj knjizi postane nepodnosljiv posle 35% procitanog.

 

Nazad mrtvim piscima.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Knjiga koju upravo citam je knjiga koju cu upravo da ostavim: Dijalektika prelaznog stanja iz niotkuda u nikuda, Viktora Peljevina. Ne znam da li od istog autora da uzmem 'Empire-V' ili 'Svetu knjigu vukodlaka', ili u svakoj knjizi postane nepodnosljiv posle 35% procitanog.

 

Nazad mrtvim piscima.

 

Generacija X je dojajna.

Natrag,kazem ja!

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

U,dobra. Mali Bogovi,Zanimljiva Vremena,Kosac,Dobra Predskazanja,ok je Teri.

 

Teri je za opushtanje i zasmejavanje do suza. Barem to kod mene hoce.. a "Mali bogovi" je knjiga koja me navukla na njeg, sad je drugi put kupih, poshto sam prvi primerak dao nekome, i taj neko nikad ne vratio...mrzim kad se to desi..desi se retko, ali se desi... Zato diskove(originale) nikad ne zajmim :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja chitam sto knjiga odjednom,i to vishe od pola s' kompa.Kad god dodjem ovde na temu ne znam sta da pisem pre ;) Procitam poglavlje-dva,pa uhvatim drugu,pa desetu,pa se vratim na drugu,pa opet...

Evo sad trenutno bogati otac siromasni otac neka pop ekonomija,ZEN PRICE izbor i prevod Vladislav Bajac Beograd,CS Hyatt - Sex Magic Tantra and Tarot,ove pomenute par postova pre,i pitaj kurac koliko josh zaboravljam.

 

Specijalizacija je za insekte.

Juz it or luz it.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...