Jump to content

Knjiga koju trenutno čitate?


Recommended Posts

proces od franca kafke

Jooooooooj...ogadice ti se zivot,kao sto je meni letos posle 'dubioze' koju doticna knjiga izaziva.Ipak je neko lepo rekao u predgovoru da je finalni cin ubistva glavnog junaka kazna za pasivnost...a pasivnost izjeda mnoge od nas.Hu-ha icon_biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Never Mind Niravana "

i uporedo sa tim "Moja ljubav Che"

Koliko mi je poznato, tu se samo usput pominje NIRVANA, kao i gomila drugih bendova, a u stvari se radi o nekom advokatu (ili kome vec) koji je ziveo u tom periodu i u Seattle-u, izlazio na takva mesta i sl. Je l' to to? icon_uhoh.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koliko mi je poznato, tu se samo usput pominje NIRVANA, kao i gomila drugih bendova, a u stvari se radi o nekom advokatu (ili kome vec) koji je ziveo u tom periodu i u Seattle-u, izlazio na takva mesta i sl. Je l' to to? icon_uhoh.gif

ma sve je ql ..samo da je nije napisao onaj Vird al Jankovic ..hahahahahhaha

naziv me podseca na njegovu obradu :Smells like teen spirit :

 

lik je lood icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koliko mi je poznato, tu se samo usput pominje NIRVANA, kao i gomila drugih bendova, a u stvari se radi o nekom advokatu (ili kome vec) koji je ziveo u tom periodu i u Seattle-u, izlazio na takva mesta i sl. Je l' to to? :uhoh:

uf, meni se knjiga uopshte ne dopada... svako ko ima malo mozga shvata da se u sijetlu i danas zhivi, izlazi itd... da je NIRVANA samo bend... ne mora chitavu knjiga da napravi o njihovim klubovima... i to prilichno loshu...

 

 

 

ps. ne radi mi neshto tastatura posle pada na pod usled poplave :uhoh: grrrrrrrrrr

Share this post


Link to post
Share on other sites

e ja sad chitam dom lordova...

 

prochitao sam proshle nedelje prezhivelu by chuck palahniuk & extazi by irvin velsh (of trejnspoting)... prva je naravno odlichna, a druga je naravno sranje...

biggrin.gif irvin je super....

 

 

a sto se tice never mind nirvana...lik se potrudio mada knjiga nije nista posebno...predstavlja neku vrstu vodica kroz to vreme mada nema dusu...gomila nabacanih informacija...mada sta sad...

Share this post


Link to post
Share on other sites

e pa da... oke negde ima dobrih delova, tipa kad se dvoumi da li da pusti hole ili pearl jam, to svakom padne na pamet u takvim situacijama... ali to puko nabrajanje bendova je jeftino, josh jedan koji hotje da zaradi na grungu i sijetlu... ali oke, niko nas nije terao da chitamo...

 

o irvinu netju da komentarishem :)

sretjna nova godina...

Share this post


Link to post
Share on other sites

e pa da... oke negde ima dobrih delova, tipa kad se dvoumi da li da pusti hole ili pearl jam, to svakom padne na pamet u takvim situacijama... ali to puko nabrajanje bendova je jeftino, josh jedan koji hotje da zaradi na grungu i sijetlu... ali oke, niko nas nije terao da chitamo...

 

o irvinu netju da komentarishem icon_smile.gif

sretjna nova godina...

icon_mrgreen.gif srecna nova godina i tebi!!!

 

 

 

niko me nije terao da citam, ali ima nekih tako uzas delova da se to mora spomenuti...Danas sam otvorila onu stranu gde su on i Skot na brodu sa 2 ribe i kao pricaju o Kobejnu...I onda Pit kaze : STVAR SA KOBEJNOM JE TO STO JE MRTAV. O boze... icon_rolleyes.gificon_mrtav.gif

Edited by moni-zvonchica

Share this post


Link to post
Share on other sites

izgleda da se never mind nirvana samo meni dopala icon_da.gifbiggrin.gif

 

meni je bas to i dobro sto je knjiga zapravo skup nabacanih stvari koje maltene nisu ni povezane, a koje ustvari opisuju jedno vidjenje, odn. stanje kakvo je bilo u sijetlu u post-nirvana periodu... i ta gomila bendova... koliko ih samo ima... a pretpostavljam da su svi (ili bar vecina) zeleli da zvuce kao nirvana.... nice place to live....

Edited by scum

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...