Jump to content

Knjiga koju trenutno čitate?


Recommended Posts

Opet citam Americke bogove od Gejmena i odusevljavam se.....

prosli put sam dosla do pola knjige i naleteo mi prijemni......

bas me zanima rasplet icon_uhoh.gif

odlican pisac

Stvarno nisam imao prilike da procitam tu knjigu, ali jako bih volio.

 

Trenutno citam prvi dio Hronike Ambera, i odusevljen sam...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stvarno nisam imao prilike da procitam tu knjigu, ali jako bih volio.

 

Trenutno citam prvi dio Hronike Ambera, i odusevljen sam...

icon_da.gif

tu knjigu treba pazljivo citati icon_da.gif

cula sam od icon_cool.gif ljudi da su i hronike ambera odlicne... mozda maznem jednom pa vidim icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da kazes recimo o cemu se radi, posto neki ovde nemaju blage sta pise King icon_smile.gificon_smile.gif

sure, no prob

 

to je prica o liku koji trazi mracnu kulu. Nije siguran sta je ona, osim da zna da je ona sve! zivot, smrt, poenta svega. Na putu se srece da carobnjakom iz njegovog vremena zvanim covek u crnom, koga je progonio kroz zivot do cistilista. On mu govori koga ce sve sresti na putu i nestaje/umire, i revolveras nastavlja. Srece se sa nekoliko ljudi koji su svi iz razlicitog vremenskog razdoblja.... blablabla... ja mislim da to izdaje kuca Alnari. Sajt im je www.alnari.co.yu pa vidite, ja mislim da ima opis serijala!

Share this post


Link to post
Share on other sites

sure, no prob

 

to je prica o liku koji trazi mracnu kulu. Nije siguran sta je ona, osim da zna da je ona sve! zivot, smrt, poenta svega. Na putu se srece da carobnjakom iz njegovog vremena zvanim covek u crnom, koga je progonio kroz zivot do cistilista. On mu govori koga ce sve sresti na putu i nestaje/umire, i revolveras nastavlja. Srece se sa nekoliko ljudi koji su svi iz razlicitog vremenskog razdoblja.... blablabla... ja mislim da to izdaje kuca Alnari. Sajt im je www.alnari.co.yu pa vidite, ja mislim da ima opis serijala!

cjovek je pravi djentlmen...ako nadje mracjnu kulu ondak je djentlmen na kvadrat....

Share this post


Link to post
Share on other sites

cituckam 'Prozak naciju' Elizabeth Wurtzel

ja skinula film s neta (nema ga kod nas) i razocarala se...izvukli su iz knjige samo ono najdramaticnije (gledanost) + promenili gomilu stvari da bude "atraktivnije"..

mislim, jebeno sedi skroz gola na pocetku filma icon_smile.gif (winona ryder)

nije da se bunim al ono...

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja skinula film s neta (nema ga kod nas) i razocarala se...izvukli su iz knjige samo ono najdramaticnije (gledanost) + promenili gomilu stvari da bude "atraktivnije"..

mislim, jebeno sedi skroz gola na pocetku filma :) (winona ryder)

nije da se bunim al ono...

ono je kristina richi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...