Jump to content

HIM


poison girl

Recommended Posts

da.. i to tek u jesen 2005 sad.gif

a sto se tice pesme solitary man - (zar) to (ni)je pesma neil diamond-a(?)

anyway, chula sam je i u originalu i mnogo mi se vise svidja kako je peva ville smile.gif bas me zanima kako ce izgledati "konacna verzija" posto ja imam live snimak te obrade..

Share this post


Link to post
Share on other sites

i to sto kazes. mada, moram da priznam da mi se DSaBH svideo; skoro sve pesme - jedino Heartache Every Moment, koju Ville poredi sa legendarnom Poison Girl ( 8O 8O ) mi se GADI!

da li je moguce da na onom heartagramu ne uploaduju tour dates? ja nista novo ne vidim, bar ne za ovu godinu. nemoguce da jos nista nisu rezervirali :? :?

Share this post


Link to post
Share on other sites

uploaduju, samo ides na news, pa tu imas trenutne tour dates.

 

linde (gitarista) sigurno ne napusta HIM, on je jedan od osnivaca i jedino je moguce da ode na kraci odmor, jer je mladi tata. a ako burton (klavijaturista) ode, to bi bilo vise koristi nego stete, jer da su trazili losijeg lika od burtona, tesko da bi ga nasli, jer je on nenadjebivo pokvario HIM. jussekka je bio milion puta bolji, i bilo bi lepo kad bi se vratio, medjutim, on i bivsi pevac to/die/for-a sad imaju svoj band, tako da slaba vajda od matorog erotomana. a ne bi im nista falilo da nadju nekog novog.

Share this post


Link to post
Share on other sites

lestate, ili ako neko drugi zna, da li se pominje nesto sa Ozzyem u Madjarskoj???? :?

za sada nista od toga, a HIM ce ici samostalno na euro tour, a predgrupa ce im biti the rasmus. ozzy je inace nedavno pao sa motora i ziv se izlomio. tako da nista od zajednicke turneje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ lestate

Well, dobila sam 5 CDa. dva su video, jedan audio, jedan MP3, jedan je mix...na svih 5 CDa je HIM...cak i neke karaoke zajebancije. Trenutno spremam vrlo vazan ispit pa nisam sve jos ni pregledala, nego vise onako bacila pogled na brzaka... :oops:

Ali...poslacu ti pp sa celokupnim sadrzajem. Ne brini, necu ti uskratiti neko HIM zadovoljstvo koje do sad nisi iskusio biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ lestate

Well, dobila sam 5 CDa. dva su video, jedan audio, jedan MP3, jedan je mix...na svih 5 CDa je HIM...cak i neke karaoke zajebancije. Trenutno spremam vrlo vazan ispit pa nisam sve jos ni pregledala, nego vise onako bacila pogled na brzaka... :oops:

Ali...poslacu ti pp sa celokupnim sadrzajem. Ne brini, necu ti uskratiti neko HIM zadovoljstvo koje do sad nisi iskusio biggrin.gif

kako bi finci rekli: kiitos!

Share this post


Link to post
Share on other sites

naravno, nemam ništa lično protiv ljudi koji se zezaju ovde, ali moram reći sledeće:

JEBEM TI FORUM NA KOME IMA 59 STRANA O HIMU

....nemojte me prozivati i nastavite žvaku o 'opasnoj' muzici 'opasnog' hima....

 

Pazi sta pricas, ovde mozes batine da dobijes od nekih zaiebanih fanova HIMa... mada ako imas vise od 50 kg ne moras da brines. biggrin.gif 8)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...