Jump to content

HIM


poison girl

Recommended Posts

Spot ima zanimljive efekte i to je odprilike sve vredno spominjanja, bar shto se mog misljenja tiche. Jebeshga, i David Bowie je bio pederast ali ne na ovu bljutavu foru koju zaista ne kontam. Kontam devojke koje ovo slushaju (i gledaju) ali tipove....no,dobro...svakom svoj otrov. Not my cup of tea darling.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Haha,neka devojka iz moje shkole je upoznala te kretene iz HIM i pojavile su se njene slike sa njima u BRAVOu.Kretenka icon_smile.gif

HIM je gay.

Devojka odlicno izgleda inace , him nije gay! Jel ima neko novi album ? ako ima nek se javi na pp radi razmene ili nek mi da link da ga skinem!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Devojka odlicno izgleda inace , him nije gay! Jel ima neko novi album ? ako ima nek se javi na pp radi razmene ili nek mi da link da ga skinem!

imam obe verzije, obicnu i limited, pa ti biraj koju ces, za placanje mi se javi na pp.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Spot ima zanimljive efekte i to je odprilike sve vredno spominjanja, bar shto se mog misljenja tiche. Jebeshga, i David Bowie je bio pederast ali ne na ovu bljutavu foru koju zaista ne kontam. Kontam devojke koje ovo slushaju (i gledaju) ali tipove....no,dobro...svakom svoj otrov. Not my cup of tea darling.

mislis da im je muzika gay?

ne znam, mozda se ne slazem zato sto sam "curica"...

meni se dopada muzika... ne kazem da mi Ville nije bio sladak kad sam bila mladja i dok je imao duzu kosu, ali muzika je presudna... ili mozda njegov glas... e na to stvarno mora da se lozi svako zensko...

Share this post


Link to post
Share on other sites

retardirano zensko....il' je to pleonazam.... icon_smile.gif

 

niko ne mora da se lozi ni na shta....

 

kada se zensko lozi to je cesto sa manje racionalizacije nego u slucaju muskaraca.....

ti si sad kao duhovit icon_confused.gif

ne znam sta si hteo da kazes svim ovim... ali ville ima jako lep dubok glas, a devojke se loze na glas kao npr vi na....

a,zasto bi bilo bilo kakve racionalizacije u slucaju lozenja... ono je po definiciji iracionalno

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ali Ville je tako sladak wub.gif .

no.gifno.gifno.gif

bio je sladak, vise nije... sad je cak i ruzan... icon_sad.gif

 

za muskarce da...za matore zene da...za mlade devojke neeeeeeee

 

nikakvo lozenje nije racionalno zato sto njime ne upravlja mozak icon_wink.gif

 

ovaj zadnji ( jadni ) singl je .... pa sve sem dobre pesme

 

bas je dobra pemica icon_da.gif kao i album...

 

Ovaj novi spot mi je skroz u nekom Edward Scissorhands fazonu. Dobar je.

 

mene spot podseca na in joy and sorrow....

Share this post


Link to post
Share on other sites

sve polazi iz mozga...cak i lozenje...

btw, kada smo kod mozga i lozenja: dokazano je da uzbudjenim muskarcima mozak cak radi vise i brze nego obicno...zato vise ne moze da upali ona zvaka :'dusho, izvini, ne znam sta mi je bilo, stao mi mozak'

laugh.giflaugh.giflaugh.giflaugh.giflaugh.gif

Edited by Cookie

Share this post


Link to post
Share on other sites

E sada ozbiljan post, vile je veoma lep muskarac, sa kosom ili bez nje. Da li je gay ili ne, to nije moj problem ( sta vise ne volim him ) i zaista momak ima talenta za pisanje i to mu niko ne moze osporiti, ovaj zadnji singl je meni smor zato sto je nekako "laksi", a ja sam trenutno u children of bodom tripu, tekstic je ok, glas, bolji nego ikada, ali muzikica, pa neznam kao da slusam pop ( sto i nije uvreda ). Bar se nisu prodali.

 

E da cookie, :ne: vec sam ti rekao u pp-u ako napadas nekoga ocekuj da ti bude uzvraceno. Nemoj dzabe da vredjas HIM, uradili su vise za metal nego pantera i slicne budale koje su dovele do NU simbioze.

Share this post


Link to post
Share on other sites

E sada ozbiljan post, vile je veoma lep muskarac, sa kosom ili bez nje. Da li je gay ili ne, to nije moj problem ( sta vise ne volim him ) i zaista momak ima talenta za pisanje i to mu niko ne moze osporiti, ovaj zadnji singl je meni smor zato sto je nekako "laksi", a ja sam trenutno u children of bodom tripu, tekstic je ok, glas, bolji nego ikada, ali muzikica, pa neznam kao da slusam pop ( sto i nije uvreda ). Bar se nisu prodali.

 

E da cookie, :ne: vec sam ti rekao u pp-u ako napadas nekoga ocekuj da ti bude uzvraceno. Nemoj dzabe da vredjas HIM, uradili su vise za metal nego pantera i slicne budale koje su dovele do NU simbioze.

Sedi, jedan!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...