Jump to content

Tool


nazgaroth

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
Tool recently completed recording their fourth full-length studio album. According to the official Tool website on December 8, 2005, the new record will be complete after some "final tweaking, segues, art direction, etc." There have been some rumors about the new release, including possible titles, potential stylistic changes, and a slew of release dates. Since the members of Tool avoid press and rarely grant interviews, there is little evidence to support any of these claims. The album is widely expected for a release sometime in spring 2006, according to blabbermouth.net, while toolshed.down.net seems to support this claim suggesting a release date in April.

Share this post


Link to post
Share on other sites

to ne treba komentarisati znajucji da se likovi bave magijom (bar za dannyja sam siguran),

da, kerry je kao klinac video caleta kako radi neki mansonic ritual u dvoristu i postao opsednut okultnim, metafizikom, naukom i geometrijom

Edited by kombutcha_mushroom

Share this post


Link to post
Share on other sites

inace dannyjev cale je bio mason......procitao sam negde da ga je mali deni video u toku nekog rituala, cini mi se sa machem.......

 

taj deo koji se dotice magije jedino ne mogu da provalim posto me stvarno mrzi a i nemam koga da cimam da me uputi u te njihove knjige kojima se bave, tako da mislim da mi ti segmenti njihove muzike nikada nece biti potpuno razjasnjeni......i krivo mi je zbog toga......

 

 

spot za schism je nesto najromanticnije sto sam u zivotu video......

 

 

zli brate koja te je ostavila???? aj idemo na neko pivo sutra da tugujemo zajedno icon_biggrin.gif

a vec si reko, sorry... tek sam sda nashla ovaj topic.... ja sam skapirala da oni spadaju u metal...

anyways, znam ja jednu knjigu, neshto tipa guide to lacramology ili kako se vec pishe, proviricu i dacu ti tachan naziv i pisaca. lakramologija je, kako sam shvatila, terapija kroz plakanje, i chishcenje dushe plakanjem, shto su svi oni pocheli da rade i plakanjem i zamenili plakanje stvaranjem muzike.. tako? icon_confused.gif

Edited by kombutcha_mushroom

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na mnogim mestima na netu sam video da se za "zvani让 po襴ak" NU metala uzima Kornov prvi album - dakle 1994. godina (dakle nije "po meni").
ja sam cula da su zapravo KoRn i Deftonsi itd nastali u pauzi toola, kao "less deep tool wannabes" Edited by kombutcha_mushroom

Share this post


Link to post
Share on other sites

a vec si reko, sorry... tek sam sda nashla ovaj topic.... ja sam skapirala da oni spadaju u metal...

anyways, znam ja jednu knjigu, neshto tipa guide to lacramology ili kako se vec pishe, proviricu i dacu ti tachan naziv i pisaca. lakramologija je, kako sam shvatila, terapija kroz plakanje, i chishcenje dushe plakanjem, shto su svi oni pocheli da rade i plakanjem i zamenili plakanje stvaranjem muzike.. tako? icon_confused.gif

toolshed.down.net

 

opcija FAQ

 

objasnice ti dosta icon_mrgreen.gif

 

zaboravi na lakrimologiju, to je prica koju su servirali pre XY godina da bi zajebali neobavestene wannabe fanove.....lakrimologija je cisto prozivanje....procitaj faq icon_mrgreen.gif

 

 

u iscekivanju proleca................... orangelistening.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

jeste to je ta prica koju si ti rekla, ali je laz to da su oni to koristili "pre muzike kao terapiju" posto nisu.....kao sto nisu ni sektasi, kao sto nisu ni satanisti i kao sto maynard nije pronasao isusa tridesetprvog marta prosle godine i napustio i tool i apc zarad hriscanstva i kao sto pre par godina nije poginuo u saobracajnoj nesreci i kao sto i kao sto.....shvati to kao nacin na koji popunjavaju slobodno vreme izmedju dva albuma....jer ga ima na pretek picka im materina...nego prica se o letnjoj turneji.....prica se o big day out-u.....prica se o nastupu u norveskoj i izvesni mario iz hrvatske je toolshed obavestio kako je toolov menadzer kontaktirao sve major svetske letnje festivale povodom turneje..........da li to znacii exit?

 

 

evo vam buva!!! evotigana.gif

 

 

wub.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

i kao sto maynard nije pronasao isusa tridesetprvog marta prosle godine i napustio i tool i apc zarad hriscanstva

hehehe eto ti veze sa kornom. znaci ipak su NU hahahahaha icon_rockdevil.gificon_smile.gificon_mrgreen.gif

 

 

and, i'll take that as a yes (to the Q about them coming exit... ) icon_smile.gif

Edited by kombutcha_mushroom

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

TOOL are currently in the mixing stage on their new album and are reportedly looking at an April or May release for the disc, their first since 2001's "Lateralus". A video directed by guitarist Adam Jones is also said to be in the works, with members of the band preparing to embark on an an international press tour for the new effort. More information will be made available soon.

 

233.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...