Jump to content

Acid Rain


Guest Leteci Bajo

Recommended Posts

  • Replies 2.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Zarko je Larry Graham pa ga sad smara power ph34r.gif

 

Opusteno,uvek dodje period kada bendu ne ide.Nikola,sad cemo malo ja i ti zaradimo neku kinticu tezgom,pa ce Acid Rain da snimi album od tih para...

 

Ako nista,bar ste ostavili 116 strana na yumetalu iz sebe.

 

...a,da,i demo icon_wink.gif

Edited by shtuckensyglieben

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima!

 

BEND ACID RAIN OD 8. JUNA 2006. GODINE VISE NE POSTOJI!

 

Odluku je donela osnivacka dvojka (Zarko i Nikola) i dugogodisnji pevac Max.

Posle dugog razmisljanja o daljoj buducnosti benda, dosli smo do zakljucka da ne postoje optimalni uslovi za razvoj benda, kao ni potrebna kolicina motivacije za dalji rad!

 

Sto se tice albuma prvenca, on ce, po svemu sudeci, biti zavrsen, verovatno i izdat, ali, iskreno, ne verujem da cemo ga svirati uzivo.

 

Pozdrav svima koji su bili uz nas i koji su nas podrzavali sve ovo vreme!

Tema ce biti otvorena jos par dana, pa cu zamoliti moderatore da istu zatvore.

 

 

POZDRAV!

icon_confused.gificon_confused.gificon_confused.gif

icon_sad.gificon_cry.gificon_cry.gificon_cry.gificon_cry.gificon_cry.gif

 

NECU!!!!!!! mad.gif

 

pa zasto,bili ste bas super bend.....jbg sranja se dogadjaju....

bili ste pored alogije najbolji srpski power bend!! icon_cry.gificon_cry.gif

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jebiga ovako je moje misljlenje necu da serem jao bedak,tuga,nesreca...vec

 

Steta je napustiti sve sto ste dosad zajedno ostvarili

 

Ali ako ste shvatili da funkcionisati zajedno necete biti zadovoljni onda je ovo dobra stvar.

 

 

 

 

Nadam se da ce te iako odvojeni praviti dobru muziku u jos nekim bendovima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

uf jbt

pomenuo sam alogiu jer je to jedan stabilan i uspesan bend kakav bi i acid rain postao da nisu uradili ovo sto su uradili

 

kapish?

ja kapish al paz ti ovamo:

 

da su stabilni bas i nisu,koliko su samo clanova promenili iz ovog ili onog razloga,e sad da li bi postali to je vec druga prica kao i to da se alogia nece raspasti nikada jer vise ne bi imalo sta da hrani mikicin ego (ovo se malo zajebavam ali mozda i nije daleko od istine,i nemoj da mi se uvredis icon_biggrin.gif ).

 

E sad zbog iste te (ne)stabilnosti bi se rad benda na ovom ili mozda sledecem albumu koji bi izdali razvukao na jako dug period te stoga kapiram da bi im dokurcilo ili samom nikoli pre svega da radi nesto sto nema kraja.A opet tu su i druge obaveze na grbaci...Ja sam sad otisla na sasvim drugu diskusiju ali hocu da kazem da ih kapiram sto ne zele vise da rade...Pa majku mu ipak oni znaju najbolje sta mogu a sta ne.Ja im svima zelim sve najbolje nastavili da sviraju ili ne

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne skrecite sa teme icon_smile.gificon_smile.gif

Mi se raspali a vi pricate o Alogiji...imajte malo postovanja icon_smile.gificon_smile.gif

Sta ocete vi ste trebali da budete 'nova alogia' icon_mrgreen.gif

Hehhehe..

 

Ma napusite mi se kurca bas znate....

Jebem mu sve... ajde marak izdajte taj album pa da vas posteno saranimo majku li vam vasu...

SANELA !!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Necemo svirati na Metal Soundu.

Eto čisto da i ja ostavim post ''tuge i žalosti''.

Jako mi je žao što je jedan ovakav bend morao da nestane. Nadam se da će vaša dva bivša člana (Andrej i Stimpi) preneti deo uspešne tradicije i u Esgaroth.

Eto i ko što neko reče na na ovom forumu Acid Esgaroth je stvoren.

Eh, da, umesto vas na Metal Sound fesu svira Dargoron.

Edited by +morgan+

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo da kazem i ja koju rec...ako smem sad.gif

 

ovo me je jako rastuzilo i skenjalo,bili ste najbolji u svom zanru...cuo sam nove stvari i svidele su mi se JAKO.tako mi je zao zbog svega.Jedino ste mi vi svirali Sonatu i Stratovarius ....necu tako da se igram icon_cry.gificon_cry.gif

 

Svaki bend mora da prodje kroz svakakve trenutke da bi jednog dana bio stabilan i na nogama.Volim vas i kod mene ste usli u istoriju kao jedan od najboljih mladih Power Prog bendova

Share this post


Link to post
Share on other sites

A i sastajali se gori.

 

...

 

Jbg ljudi, ako vam ne ide u bendu zajedno - nema smisla nastavljati.

Bitno je da nastavite da svirate uopšte ... i da ste zivi i zdravi na kraju krajeva. A ovde jebote svi ostavljaju postove ko da ste izginuli a ne rasformirali bend.

 

Sve najbolje i živeli

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pre neko vece je Zarko prosetao do Studenjaka, u nameri da rasvetli sve okolnosti tragicnog raspada benda...

 

...ali se zajebao i plasirao jednu potpuno nevezanu ali sokantnu informaciju zbog koje se Acid Rain vise nije pominjao biggrin.gif

 

Dobri ste vi momci, jebes Acid Rain, vazna je Sanela pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ако се бенд стварно распао - моје сучешће.

Али ми све некако смрди да су ово Крстовићи пласирали намерно дезинформацију као пропагандни трик да виде колико људи ће жалити за бендом. Надам се да грешим.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...