Jump to content

Numerologija


Recommended Posts

Znaci sto mu dodje 6+5=11

1+1 = 2

Zar ne?

 

Samo mi nije jasno ovo "Prema tome imas osobine petice i sestice" Sta znaci to?

icon_confused.gificon_confused.gificon_confused.gif

Numerološki broj 5

 

Plemeniti ste, nežni i misaono bogati. Posedujete nepogrešivu intuiciju. Stalno nešto učite.

Mnogo se energetski iscrpljujete kako biste stvorili prijatnu atmosferu, jer ste jako društveni.

Sa osmehom na licu podnosite sve nevolje.

Vaša porodica trpi iz prostog razloga što ste tolerantniji prema drugima nego prema njoj.

Volite umetnost, pa se savetuju sva zanimanja koja su vezana za nju. Ono što vas takođe raduje i što daje smisao vašem životu jesu putovanja.

Verujete u sudbinu, pa joj se često prepuštate. Tu grešite, jer se i na sudbinu može uticati

 

 

Numerološki broj 6

 

Imate problema u traganju za srodnom dušom. U životu možete da ostvarite sve što želite, ali teško možete da nađete osobu koja ispunjava vaše emotivne težnje.

Stalno ste u situaciji da se zbog nekoga žrtvujete, a za vas često nema ko da se žrtvuje.

Društveni ste i samostalni. Ne prihvatate nikakva ograničenja.

Zainteresovani ste za okultne teme.

Pouzdani ste, marljivi, miroljubivi, romantični, metodični.

Novac morate da čuvate jer vam često prosto klizi iz ruku.

Slaba tačka organizma su pluća, pa je poželjno da što više vremena provodite na svežem vazduhu.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Numerološki broj 6

 

Sve si mi pogodila laugh.gif

 

Imate problema u traganju za srodnom dušom. U životu možete da ostvarite sve što želite, ali teško možete da nađete osobu koja ispunjava vaše emotivne težnje. icon_cry.gif

Stalno ste u situaciji da se zbog nekoga žrtvujete, a za vas često nema ko da se žrtvuje. icon_da.gificon_cry.gif

Društveni ste i samostalni. Ne prihvatate nikakva ograničenja. icon_rockdevil.gif

Pouzdani ste, marljivi, miroljubivi, romantični, metodični. icon_da.gif

Novac morate da čuvate jer vam često prosto klizi iz ruku. icon_frown.gificon_da.gif

Slaba tačka organizma su pluća, pa je poželjno da što više vremena provodite na svežem vazduhu. smoke_break.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

icon_confused.gificon_confused.gificon_confused.gificon_confused.gif

Ispascu jos i fin neki covek. Nego zar ne bi trebalo da zvanicno moj broj bude 2

Ili je ovo neka druga numerologija?

icon_confused.gificon_confused.gificon_confused.gificon_confused.gif

 

Eh, Leon Vampir Poet mi uzeo moju numerologiju, pa ne mogu znati KOJU SAM JA ONDA TO NUMEROLOGIJU CITAO.

( Jer po toj ispada da sam bro dva)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

To mora Nenja da ti objasni, a ovo si licno ti napisao na prvoj strani

 

"BROJ DVA

 

Ovaj broj predstavlja potrebu za uspostavljanjem hamonije, odslikava pravdu, ravnotezu i jedinstvo. Smatra se da je to »zenski broj«. Osobe koje su pod uticajem broja Dva, deluju blago, spokojno, mrze tiraniju i udusno se zalazu za pravdu. Lako se sprijatelje sa drugim ljudima, jer u osnovi imaju dosta razumevanja i simpatija za sve oko sebe. Preterano su osecajni, tako da cesto deluju vrlo kolebljivo ili neodlucno. Ne podnose nepravdu i svadju, i u stanju su i da odstupe od svojih stavova da bi izbegli neprijatne situacije, konflikte ili razdor. Kada nadjacaju lose osobine, oni postaju: bahati, bezobzirni, skrti i koristoljubivi."

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

To mora Nenja da ti objasni, a ovo si licno ti napisao na prvoj strani

 

"BROJ DVA

 

Ovaj broj predstavlja potrebu za uspostavljanjem hamonije, odslikava pravdu, ravnotezu i jedinstvo. Smatra se da je to »zenski broj«. Osobe koje su pod uticajem broja Dva, deluju blago, spokojno, mrze tiraniju i udusno se zalazu za pravdu. Lako se sprijatelje sa drugim ljudima, jer u osnovi imaju dosta razumevanja i simpatija za sve oko sebe. Preterano su osecajni, tako da cesto deluju vrlo kolebljivo ili neodlucno. Ne podnose nepravdu i svadju, i u stanju su i da odstupe od svojih stavova da bi izbegli neprijatne situacije, konflikte ili razdor. Kada nadjacaju lose osobine, oni postaju: bahati, bezobzirni, skrti i koristoljubivi."

Da to je nesto Bla truc, mozes naci i na netu, u toj knjizi imao sam vise principa na koji se tumaci broj dva.

 

E sad, tumaci se i 21. Dan Rodjenja.

Tumaci se i ceo datum u smislu

 

primer: neko je rodjen 2.7.1980, pa se tu tumaci Par, nepar, par.

 

Da se vratim na broj dva.

Hocu reci, da se gleda, ko je kako tumacio i u koje vreme. i sam Pitagora je imao svoju numerologiju itd.

Itd.

 

Znaci poenta je ako je neko 2, 5, 6, 7 ili 9 OSNOVNO pitanje je po kojoj numerologiji da se vodimo.

DA PONOVIM, IMA VISE TUMACENJA icon_wink.gif

Edited by Black_Totem213

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve si mi pogodila laugh.gif

 

Imate problema u traganju za srodnom dušom. U životu možete da ostvarite sve što želite, ali teško možete da nađete osobu koja ispunjava vaše emotivne težnje. icon_cry.gif

Stalno ste u situaciji da se zbog nekoga žrtvujete, a za vas često nema ko da se žrtvuje. icon_da.gificon_cry.gif

Društveni ste i samostalni. Ne prihvatate nikakva ograničenja. icon_rockdevil.gif

Pouzdani ste, marljivi, miroljubivi, romantični, metodični. icon_da.gif

Novac morate da čuvate jer vam često prosto klizi iz ruku. icon_frown.gificon_da.gif

Slaba tačka organizma su pluća, pa je poželjno da što više vremena provodite na svežem vazduhu. smoke_break.gif

Ja sam takodje 6-ica i neverovatno kako je dosta toga pogodjeno, recimo skoro sve osim ono za slaba pluca. icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa zar se onda ne tumaci broj 2, zasto se tumace 5 i 6?  icon_confused.gif  icon_confused.gif

Mislim u mom slucaju.

icon_confused.gif

Јесте, тумачи се број два, али се, према кармичкој нумерологији, тумаче и пет и шест. Објаснила сам негде на теми како је који број битан. Али, ето, ако желиш, специјално за тебе ћу то да поновим и појасним. icon_mrgreen.gif

 

Искрено, ја се држим кармичке нумерологије јер ми некако изгледа најлогичнија. Према ономе што пише у већини књига нумерологије, сви бројеви су апсолутно дивни, сви смо ми фантастичне особе, а реална слика је да већини живот није тако сјајан. Е, ту ступа на сцену прича о карми и слика се употпуњује.. и већ другачије изгледа.

 

Но, као што ти рече, постоји више праваца нумерологије и свако може да одабере онај који му је најближи.

 

@Zla_Vestica

 

Твој кармички код није 666, као што Страхиња рече (Страхиња, срећо моја, немогуће је да ико има кармички код 666; једини могући кармички код са три исте цифре је 999 icon_surprised.gif), већ 854. icon_biggrin.gif Као што рекох, написала сам негде на теми како се код израчунава; чисто да знаш за случај да желиш да израчунаш за некога.. icon_wink.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Јесте, тумачи се број два, али се, према кармичкој нумерологији, тумаче и пет и шест. Објаснила сам негде на теми како је који број битан. Али, ето, ако желиш, специјално за тебе ћу то да поновим и појасним. icon_mrgreen.gif

Ma jok, reci mi sta po karmickoj znaci broj 2 ili mi na pp posalji znacenje celog mog karmickog broja

Hvala

icon_da.gif

 

PS: Nemoj da mi se nesto lose desi, samo me sa magijom zaobidji, frka mi je od tih stvari icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma jok, reci mi sta po karmickoj znaci broj 2 ili mi na pp posalji znacenje celog mog karmickog broja

Hvala

icon_da.gif

 

PS: Nemoj da mi se nesto lose desi, samo me sa magijom zaobidji, frka mi je od tih stvari icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

Numerološki broj 2

 

Za sve što ste postigli u životu morali ste debelo da se potrudite.

Često vam prilike izmiču iz ruke, iako ste ubeđeni u uspeh.

Nesigurni ste i dežurni krivac za sve nesporazume, posebno one na emotivnom planu.

Vezani ste za dom i porodicu. Imate šanse da budete divan roditelj, pošto decu prosto obožavate.

Volite društvo, pa ste spremni da odgodite poslove i sastanke zarad dobrog provoda i druženja.

Volite biljke, pa nije isključeno da ih uzgajate i da o njima puno čitate.

Nesebično se dajete ne očekujući zahvalnost za svoje usluge.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

- dežurni krivac za sve nesporazume, posebno one na emotivnom planu

- decu prosto obožavate

- Volite biljke, pa nije isključeno da ih uzgajate i da o njima puno čitate.

- Nesebično se dajete ne očekujući zahvalnost za svoje usluge.

 

icon_da.gif

 

- imaju dosta razumevanja i simpatija za sve oko sebe

- Preterano su osecajni

 

 

icon_da.gif Ima smisla...

Ovo mi je itekako pogodjeno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Numerološki broj 2

 

Za sve što ste postigli u životu morali ste debelo da se potrudite.

Često vam prilike izmiču iz ruke, iako ste ubeđeni u uspeh.

Nesigurni ste i dežurni krivac za sve nesporazume, posebno one na emotivnom planu.

Vezani ste za dom i porodicu. Imate šanse da budete divan roditelj, pošto decu prosto obožavate.

Volite društvo, pa ste spremni da odgodite poslove i sastanke zarad dobrog provoda i druženja.

Volite biljke, pa nije isključeno da ih uzgajate i da o njima puno čitate.

Nesebično se dajete ne očekujući zahvalnost za svoje usluge.

Uz duzno postovanje ali NE!

To zvuci da su sve dvojke iste, to je neka osnova, ali sta nas odvaja kao individualca.

Ovo za dvojku jedva da ima 20% tacnosti vezanih za mene, kao i za svakog.

 

NPR. U horoskopu svako ima svoju natalnu kartu, zar ne. Po njoj se tumaci.

 

Znaci pitanje je sledece :KAKO SE INDIVIDUALNO TUMACI U NUMEROLOGIJI?

 

ph34r.gificon_wink.gificon_twisted.gificon_confused.gificon_biggrin.gifph34r.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

a sta znaci moj broj 854? da, da, znam da sam dosadna icon_wink.gif

Broj treba da bude jednocifren. laugh.gif

 

Znaci 8+5+4=17, 1+7=8.

Draga zla vestice - ti si osmica.

 

Izdvojila sam konkretno tvoj slucaj, a ti pogledaj ostatak ako te zanima na linku http://www.tvorac-grada.com/knjige/numerol...sudbinski8.html.

 

1+7=8

 

Ovaj tip osobe može odgovoriti generacijskim zahtevima i postati vrlo uspešna ličnost, jer je prati “srećna zvezda”, iako se mnogo ne oslanja na nju. Eto, zato ona da realizuje sve ono što želi. Važna joj je dobra materijalna situacija, jer joj to pruža sigurnost u životu. Ume da raspolaže novcem i uspešna je u poslovima finasijske prirode. Ali kada ne uskladi svoje želje sa mogućnostima, (kada pretera) – uvek dovede sebe u nepovoljan položaj i burno reaguje. Ali kako plane, tako se i stiša - kao da se ništa nije dogodilo.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Broj treba da bude jednocifren. laugh.gif

 

Znaci 8+5+4=17, 1+7=8.

Draga zla vestice - ti si osmica.

 

Izdvojila sam konkretno tvoj slucaj, a ti pogledaj ostatak ako te zanima na linku http://www.tvorac-grada.com/knjige/numerol...sudbinski8.html.

 

1+7=8

 

Ovaj tip osobe može odgovoriti generacijskim zahtevima i postati vrlo uspešna ličnost, jer je prati “srećna zvezda”, iako se mnogo ne oslanja na nju. Eto, zato ona da realizuje sve ono što želi. Važna joj je dobra materijalna situacija, jer joj to pruža sigurnost u životu. Ume da raspolaže novcem i uspešna je u poslovima finasijske prirode. Ali kada ne uskladi svoje želje sa mogućnostima, (kada pretera) – uvek dovede sebe u nepovoljan položaj i burno reaguje. Ali kako plane, tako se i stiša - kao da se ništa nije dogodilo.

meni godi ovo objasnjenje,o kako mi godi icon_smile.gif

 

hvala icon_wink.gif

 

edit:

Osmicu ne možeš lako prevariti, jer Osmica ljudima čita

misli.

Ona najlakše prepozna vrednost, pa i u onome što je neko odbacio kao đubre.

ove dve recenice me jbn zabrinjavaju icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

Edited by Zla_Veshtica

Share this post


Link to post
Share on other sites

Broj treba da bude jednocifren. laugh.gif

 

Znaci 8+5+4=17, 1+7=8.

Draga zla vestice - ti si osmica.

Уз сво дужно поштовање, мало је тешко да она буде осмица, јер је њен датум рођења 21.5.1985. Чак и ако сабереш све цифре добијаш 4, а не 8.

 

Као што сам већвише пута до сада написала, према кармичкој нумерологији, рачунају се ТРИ ЦИФРЕ које дају КАРМИЧКИ КОД. Кармички код НИКАКО не може бити једноцифрен. Вештичин натални број је 4. Препознаје се у осмици, јер јој је то биоритамски број.

 

@ Totem

 

Тачно, ни у ком случају нису све двојке исте. Биоритамски и генерацијски број ће умногоме да ублаже/појачају ту двојку. Сад видех твој пост: стићи ће ти једна скромна анализа на пп. icon_biggrin.gif

 

edit

 

Јаоооо! Сад сам увидела. Ова шестица ти дефинитивно објашњава љубав према оружју and stuff. icon_smile.gif

Edited by Emelin

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ Totem

 

 

 

Јаоооо! Сад сам увидела. Ова шестица ти дефинитивно објашњава љубав према оружју and stuff. icon_smile.gif

Isto kao i u natalnoj karti, ph34r.gifph34r.gifph34r.gifph34r.gifph34r.gifph34r.gif

Aj da sacekam taj izvestaj.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Уз сво дужно поштовање, мало је тешко да она буде осмица, јер је њен датум рођења 21.5.1985. Чак и ако сабереш све цифре добијаш 4, а не 8.

 

Као што сам већвише пута до сада написала, према кармичкој нумерологији, рачунају се ТРИ ЦИФРЕ које дају КАРМИЧКИ КОД. Кармички код НИКАКО не може бити једноцифрен. Вештичин натални број је 4. Препознаје се у осмици, јер јој је то биоритамски број.

netju cetvorku, ne svidja mi se sta pise za nju sad.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
netju cetvorku, ne svidja mi se sta pise za nju sad.gif

Ne mozes da nosis osobine samo cetvorke, postoji tvoj individualni broj.

 

Sta znam, nisam pametan toliko stvari ima, da deluju zanimljivo a u stvari moze biti i opasno.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 months later...

Eto kad nekome i ova glupost pogodi sudbinu... haha :)

 

 

Numerološki broj 2

 

* Za sve što ste postigli u životu morali ste debelo da se potrudite.

* Često vam prilike izmiču iz ruke, iako ste ubeđeni u uspeh.

* Nesigurni ste i dežurni krivac za sve nesporazume, posebno one na emotivnom planu.

* Vezani ste za dom i porodicu. Imate šanse da budete divan roditelj, pošto decu prosto obožavate.

* Volite društvo, pa ste spremni da odgodite poslove i sastanke zarad dobrog provoda i druženja.

* Volite biljke, pa nije isključeno da ih uzgajate i da o njima puno čitate.

* Nesebično se dajete ne očekujući zahvalnost za svoje usluge.

 

Steta sto neki zaista zive po ovom principu, posebno stavke br. 2 i 3. :)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 6 months later...
Da li je neko cuo za/ili radio neki numeroloski sistem po kome se izracunavaju 3 broja...broj licnosti,karmicki i bioritamski?

 

Kad god pitam za to karmicko svi izbegavaju da objasne? Tako da dzabe se trudis.

Mada mene izbegavaju jer znaju da cu da riknem od smeha.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...