Jump to content

Kerber


...

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Pozdrav svima koji vole Kerber!!

I ja ih mnogo gotivim, nažalost kasno sam čuo za koncert u NS, a bio sam na moru kad je bila Gitarijada.

Već dugo pratim Galeta i Najdu gde god sviraju. Bio sam u Dangubi prošlog meseca. Pitao sam Galeta šta je sa albumom, rekao je u fazonu da će biti, ali čekaju nešto da se desi, nisam ga baš najbolje razumeo šta. Tada je rekao da u Fest više ne idu, tako da je Danguba jedino mesto koliko ja znam da sviraju, ako se ne aktivira Holiday. U utorak 28.11. Najda je svirao u SKC-u, Smak tribute - Deliverance i rekao je da će se tako pojavljivati ubuduće. Nadam se samo da to ne znači da će prestati da svira sa Galetom, mada je Gale bio specijalni gost na koncertu, medjutim na moju veliku žalost nije pevao ništa od Kerbera, što je i razumljivo, ali opet..

Edited by Salee

Share this post


Link to post
Share on other sites

Isao si na to cudo od nazovi Smak tribute-a?

 

Jesam, bila je dobra svirka, baš puno energije. Medjutim ja ipak mnogo više gotivim Kerber nego Smak, koji mi je ok, ali nisam baš fan. Ali onako kao prilično neutralan mogu da kažem da je bilo sasvim ok.

 

Inače i ja imam skoro sve od Kerbera osim ovog live albuma, sa kojeg mi nedostaje par pesama. Uopšte ih nije bilo lako naći, ali na kraju eto skoro da je uspelo. Ne znam u čemu je fora sa live albumom, tim pre što ga je izdao PGP, ali nigde ga nema u komadu. Bilo kako bilo, nadam se da će uskoro izaći dugo obećavana kompilacija svih albuma.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

За Арену не знам, али за СКЦ сам поприлично проклето сигуран да би напунили, а можда и нешто веће од њега. Проблем је што нема много сала које су знатно веће од СКЦ-а а мање од Арене, а да имају добру акустику. Цврц!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...