Jump to content

Megadeth


Earendil

  

89 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Ako hoces da znas Mustejn je izvadio Metaliku iz mora drugih bendova svojim neobicnim scenskim nastupom i pricom sa publikom koju niko u svetu Heavy metala nije na taj nacin praktikovao. On ih je izvukao iz totalnog udergrounda i otvorio im vrata slave.

 

:lol: :lol: :lol: :lol:

 

Mislim dokle ce ljudi vise da seru o Dejvu, a realno mogu samo djoku da mu blajvaju?????!!!!!?????!!!!!!

 

Zato mu ti blajvaš po forumu.

  • Upvote 2
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako hoces da znas Mustejn je izvadio Metaliku iz mora drugih bendova svojim neobicnim scenskim nastupom i pricom sa publikom koju niko u svetu Heavy metala nije na taj nacin praktikovao.

A koji je to scenski nastup?!?! o cemu ti pricas? Niko nikad nije praktikovao?! sta to nije praktikovao?!!!

Ja otkako sam pogledao prvi zabelezen koncert megadetha pa do poslednjeg..on se ni po cemu ne istice na sceni! Hetfild je za njega orator antickog kova i soumen nikad veci! pa u beogradu je rekao "ovde sam da sviram i zajebite pricu"..slemovao 2 i po puta i to je to!

Edited by Ozziris

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Razbijač-NAAĆI

Ako hoces da znas Mustejn je izvadio Metaliku iz mora drugih bendova svojim neobicnim scenskim nastupom i pricom sa publikom koju niko u svetu Heavy metala nije na taj nacin praktikovao. On ih je izvukao iz totalnog udergrounda i otvorio im vrata slave. Pa njihov prvi album je bio popularan medju metal publikom i pre nego sto je izasao. Kazes kreativni udeo bio mali? Smesno. Naparavio je samo jednu od njihovih najpoznatijih stvari i stvar koja ih je i proslavila. Mislim, uh!!

 

Mislim dokle ce ljudi vise da seru o Dejvu, a realno mogu samo djoku da mu blajvaju?????!!!!!?????!!!!!!

 

 

HEFESTE,ja te sine gotivim stvarno,ali nemoj srati,nemoj molim te.Dave je budala!

Kako ih je on izvuko iz undergrounda leba ti? Metallica je underground bila sve do Master-a.Di je tu Dave?

Drugo,jes ti gledo Cliff'em all sa snimkom di dejv svira?Koji bre kontakt sa publikom,ćovek nije znao di se nalazi,ne svira gitaru,svira kurcu,ceo nastup prošo mu u mrštenju,budala napajdirana.I edngame,ne moze da prismrdi death magnetiku.HEFESTE,VOLEM TE KO SINA KOJEG NIKAD NEĆU IMATI,ali smiri strasti malo.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

A koji je to scenski nastup?!?! o cemu ti pricas? Niko nikad nije praktikovao?! sta to nije praktikovao?!!!

Ja otkako sam pogledao prvi zabelezen koncert megadetha pa do poslednjeg..on se ni po cemu ne istice na sceni! Hetfild je za njega orator antickog kova i soumen nikad veci! pa u beogradu je rekao "ovde sam da sviram i zajebite pricu"..slemovao 2 i po puta i to je to!

 

Decko znas li ti da citas? Pricam o nastupima Metalice(pre izdavanja prvog albuma), a ne Megadeta!!! Mustejn je i u Beogradu  pricao i drzao malu govoranciju, a lika iz publike je prozivao na ferku!!! Ako to nisi video i cuo mora da si bio zesce drogiran.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A KOJI SI TI NASTUP METALIKE VIDEO PRE PRVOG ALBUMA!!?? ima onaj raspali video snimak gde sviraju 4 horsemen a to sto je bio udrogiran ko bulja i otimao drugima mikrofon i deklarisao se za budalu ne znaci da je to fantastican scenski nastup!

A to sto je lika pozvao na ferku isto kategorises kao scenski nastup? blago tebi sine moj..lepo ti je napisao razbijac!

i sledeci put ne vredjaj ljude kad nemas argumente..da ne bi zaradio isto!

Edited by Ozziris

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Razbijač-NAAĆI

Decko znas li ti da citas? Pricam o nastupima Metalice(pre izdavanja prvog albuma), a ne Megadeta!!! Mustejn je i u Beogradu  pricao i drzao malu govoranciju, a lika iz publike je prozivao na ferku!!! Ako to nisi video i cuo mora da si bio zesce drogiran.

 

Hefe,pa zar nije blam,prozivati ćoveka iz publike da se penje na binu i bije sa njim?ustvari,u slućaju dejva,ovaj bi izašo na binu,dejv bi se sklonio,uletelo bi obezbedjenje,umlatilo ga,i onda bi ga izneli napolje.a dejv bi srao,kako neće da trpi takve ispade.

koliko je dejv govno,ja sam se iznenadijo kad je otpustio dejva elefsona i isprozivo ga.a jedini ga je elefson trpeo sve ove godine,i opet se pokazo ko bolji ćovek,jer,dok Dejv i dalje sere o njemu, Elefson ćovek svira,boli ga kurac.

Dejva sam jedini put video da kenja u japanu,duze od 30 sekundi,a i to je zvucalo ko napinjanje pred sranje.u ostalim varijantama ćuti.

 

a rude wakening ne more da se poredi sa live shit, jer live shit razbija koliko je sjajan,i koliki je james showman. O,jeaaah!Creeeping Death-AH!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hefe,pa zar nije blam,prozivati ćoveka iz publike da se penje na binu i bije sa njim?ustvari,u slućaju dejva,ovaj bi izašo na binu,dejv bi se sklonio,uletelo bi obezbedjenje,umlatilo ga,i onda bi ga izneli napolje.a dejv bi srao,kako neće da trpi takve ispade.

koliko je dejv govno,ja sam se iznenadijo kad je otpustio dejva elefsona i isprozivo ga.a jedini ga je elefson trpeo sve ove godine,i opet se pokazo ko bolji ćovek,jer,dok Dejv i dalje sere o njemu, Elefson ćovek svira,boli ga kurac.

Dejva sam jedini put video da kenja u japanu,duze od 30 sekundi,a i to je zvucalo ko napinjanje pred sranje.u ostalim varijantama ćuti.

 

a rude wakening ne more da se poredi sa live shit, jer live shit razbija koliko je sjajan,i koliki je james showman. O,jeaaah!Creeeping Death-AH!

 

TO! Pogledajte koncert metalike iz '89, sijetl! ono je prvoklasan primer kako je neko suomen, kontakt sa publikom i sve sto jedan bend treba da uradi na sceni! dejv se onome nije niti ce ikad do kraja zivota na 2 svetlosne godine da se priblizi!

Edited by Ozziris

Share this post


Link to post
Share on other sites

A KOJI SI TI NASTUP METALIKE VIDEO PRE PRVOG ALBUMA!!?? ima onaj raspali video snimak gde sviraju 4 horsemen a to sto je bio udrogiran ko bulja i otimao drugima mikrofon i deklarisao se za budalu ne znaci da je to fantastican scenski nastup!

A to sto je lika pozvao na ferku isto kategorises kao scenski nastup? blago tebi sine moj..lepo ti je napisao razbijac!

i sledeci put ne vredjaj ljude kad nemas argumente..da ne bi zaradio isto!

 

Jesam li te ja uvredio? Nisam primetio. Opet ne citas ono sto sam ti odgovorio nego sam izmisljas nesto. Navedi mi recenice molim te gde je nesto uvredljivo napisano i castim te ribicem na kajmaku u Zutoj Kuci na Banovom Brdu. Ako ti nisi video snimak onda se ogradi i reci - ja nisam video. Ako mislis da postoji samo taj snimak grdno se varas. Ne znam koliko godina imas, ali ja sam za proteklih 20 godina video bar jedno 10 snimaka samo iz San Franciska. Takodje mi moj ortak iz Cikaga donosio snimke koje je njegov komsija snimao uzivo u Nju Jorku. 

Edited by HEFEST

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Razbijač-NAAĆI

HEFESTE,Ozzirise,aj dosta svađe,pomirite se pa da vas ćika Peca vodi da karate novosadske ribiće.Lepše su od Dejva,plus za manje para,lepše sviraju kurcu.Aj sad.Ljubim vas,ali i vi mene,znate gde.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hefe,pa zar nije blam,prozivati ćoveka iz publike da se penje na binu i bije sa njim?ustvari,u slućaju dejva,ovaj bi izašo na binu,dejv bi se sklonio,uletelo bi obezbedjenje,umlatilo ga,i onda bi ga izneli napolje.a dejv bi srao,kako neće da trpi takve ispade.

koliko je dejv govno,ja sam se iznenadijo kad je otpustio dejva elefsona i isprozivo ga.a jedini ga je elefson trpeo sve ove godine,i opet se pokazo ko bolji ćovek,jer,dok Dejv i dalje sere  o njemu, Elefson ćovek svira,boli ga kurac.

Dejva sam jedini put video da kenja u japanu,duze od 30 sekundi,a i to je zvucalo ko napinjanje pred sranje.u ostalim varijantama ćuti.

 

a rude wakening ne more da se poredi sa live shit, jer live shit razbija koliko je sjajan,i koliki je james showman. O,jeaaah!Creeeping Death-AH!

 

Pazi znam ja matori sve sto si rekao. Nemoj ni na trenutak da pomislis da ne znam jer ja znam na cemu nebo stoji!!!

 

 

Pricam za Mustejnov udeo u promovisanju Metalike pre prvog albuma i dovodjenja grupe do statusa najbolje Underground grupe. To potvrdjuju i clanovi Metalike. Mozda Mustejn preteruje pa svoj udeo predstavlja kao 99% sto nije tacno, ali svakako je imao ogroman uticaj na tadasnju publiku.

 

Mustejn je lika isprozivao, ali ne onako bahato, seljacki nego sa stilom i to mi se stvarno svidelo. Dejv je stao u odbranu mlade dame iz publike i savetovao lika da se lepse ophodi prema njoj. On je verovatno nesto odvalio pa je ovaj onako teatralno napravio prozivku i na kraju odmahnuo rukom u smislu - ovaj nije vredan da covek sa njim prlja ruke, ali vise u komicnom smislu nego stvarno ozbiljno.

 

:bigblue:

 

Moram da pocnem da pisem svoje memoare!!!

 

 

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hefe,pa zar nije blam,prozivati ćoveka iz publike da se penje na binu i bije sa njim?ustvari,u slućaju dejva,ovaj bi izašo na binu,dejv bi se sklonio,uletelo bi obezbedjenje,umlatilo ga,i onda bi ga izneli napolje.a dejv bi srao,kako neće da trpi takve ispade.

koliko je dejv govno,ja sam se iznenadijo kad je otpustio dejva elefsona i isprozivo ga.a jedini ga je elefson trpeo sve ove godine,i opet se pokazo ko bolji ćovek,jer,dok Dejv i dalje sere o njemu, Elefson ćovek svira,boli ga kurac.

Dejva sam jedini put video da kenja u japanu,duze od 30 sekundi,a i to je zvucalo ko napinjanje pred sranje.u ostalim varijantama ćuti.

 

a rude wakening ne more da se poredi sa live shit, jer live shit razbija koliko je sjajan,i koliki je james showman. O,jeaaah!Creeeping Death-AH!

 

Siguran sam 101% da ne znaš PRAVI razlog zašto je Eleffson napustio band, a ne znam jeli Dave mustaine ikada o tomu detaljno pričao.

 

Ntko ne živi s njima 24 sata na dan, a da bi se znala prava pozadinska priča o svemu, osim onog što prenesu portali.

 

 

Uglavnom, prepucavanja Megadeth-Metallica neće nikada prestati.

Oba banda imaju super stvari, a i groznih stvari.

 

 

U globalu, Metallica je nemjerljivo veći band po zaradi i popularnosti od Megadeth.

 

Ali nikada nisu dostigli riffovski i tekstualni kvalitet Megadeth pjesama i atmosferu niti Daveov intelektualni nivo.

  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Siguran sam 101% da ne znaš PRAVI razlog zašto je Eleffson napustio band, a ne znam jeli Dave mustaine ikada o tomu detaljno pričao.

 

Ntko ne živi s njima 24 sata na dan, a da bi se znala prava pozadinska priča o svemu, osim onog što prenesu portali.

 

 

Uglavnom, prepucavanja Megadeth-Metallica neće nikada prestati.

Oba banda imaju super stvari, a i groznih stvari.

 

 

U globalu, Metallica je nemjerljivo veći band po zaradi i popularnosti od Megadeth.

 

Ali nikada nisu dostigli riffovski i tekstualni kvalitet Megadeth pjesama i atmosferu niti Daveov intelektualni nivo.

 

Jao buraz al` ga sroci svaka ti dala!!! Ime ti se vazda spominjalo dok je pesme i dok je veselja!!! :rockdevil:

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Siguran sam 101% da ne znaš PRAVI razlog zašto je Eleffson napustio band, a ne znam jeli Dave mustaine ikada o tomu detaljno pričao.

 

Ntko ne živi s njima 24 sata na dan, a da bi se znala prava pozadinska priča o svemu, osim onog što prenesu portali.

 

 

Uglavnom, prepucavanja Megadeth-Metallica neće nikada prestati.

Oba banda imaju super stvari, a i groznih stvari.

 

 

U globalu, Metallica je nemjerljivo veći band po zaradi i popularnosti od Megadeth.

 

Ali nikada nisu dostigli riffovski i tekstualni kvalitet Megadeth pjesama i atmosferu niti Daveov intelektualni nivo.

 

 

To mu dođe ko Jura Stublić vs Džoni Štulić back in 80's. :haha:

 

A zanimljivo je da su i Metalika i Megadet iznjedrili dosta blah albume tokom devedesetih...

Ali ne znam, meni je možda ''Peace sells...'' album jači recimo od ''Ride the Lightning''.

 

Što se tiče tekstova Dave ima mnogo jači osećaj za realnost, Metalika više crpi inspiraciju iz romana, mada ne kažem Load i Reload su imali više tih life issues tema, ali opet tekstualno, Mustejn ima kvalitetniji izraz.

 

A i ovaj sad klinč što Dejv ima sa Kingom iz Slejera, haos. :haha:

A baš imam jedan staaari bootleg snimak gde Kerry King svira gitaru sa Megadethom. Bili drugari. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

A zanimljivo je da su i Metalika i Megadet iznjedrili dosta blah albume tokom devedesetih...

Metalika je izdavala do jaja albume i tada,jedini njihov loš album su izdali 2003.

Megadeth je u prvoj polovini 90-ih izdao dva albuma koja su im među najboljima(RIP i Youthanasia) dok su i ostali dobri sa izuzetkom Riska.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najnovije vest:

 

Dave Mustaine opsovao prolaznika,obucenog u majicu Death Magnetic,koji je prolazio pored njegove kuce i bacio opusak na njegovu sveze pokosenu travu.

Dave Mustaine umesto toalet papira koristi booklete iz Metalikinih diskova.

Dave Mustaine brutalno pretukao Hozea Hammeta,sestrica Kirka Hammeta,koji je pokusao da stupi u kontakt sa Dejvovom cerkom Elektrom,sa kojom inace pohadja muzicku skolu.

Dave Mustaine ubio cetvoro ljudi koji su pokusali da udju na njegov koncert bez karte.

Dave Mustaine izjavio da je Endgame definitivno najbolji thrash album koji je ikada napravljen,i da ne razume one koji su kupili Death Magnetic,nazivajuci ih retardiranom stokom.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...