Jump to content

Megadeth


Earendil

  

89 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Јеби га, много сте се искењали о коврџавој икони треш метала. Амас!

Е, а онај атински бутлег смо гледали још кад је изаш'о, док ови буналти линкови су мртви...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest HEFEST

Mars!!! Bolje da pricam kako je car nego da pricam da je slepac kao pojedinci. Covek je toliko uradio za Metal da sigrno ne zasluzuje da ga prozivaju neki nedojebani veprovi, a da niko ne stane u njegovu odbranu. Ako niko nece da govori u njegovu korist onda cu ja!!!

 

http://www.youtube.com/watch?v=3Bh0oFrGgRU

 

Za sve idiote koji kazu da Dave ne sme da kopira sam sebe u Hangar 18 evo jedno pitanje. Kako onda kauboji iz Metalike imaju pravo da ukradu pesmu Megadetha tj. ceo refren i ubace u Enter Sandman koja je postala jedna od njihovih najpoznatijih stvari? Odgovorite slepci. Izvinjavam se na potenciranju ovoga - slepci - , ali brate na vrh kurca ste mi dosli!!!

Edited by HEFEST
  • Upvote 3
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest HEFEST

Ja se slazem sa tim. Ali kada vidis da  ljudi ovde pljuju non-stop onda me boli uvo da li smaram ili ne. Kada oni smaraju sa pljuvanjem mogu i ja sa obrnutom pricom. Ovo je moj dokaz da prica kako Mustejn krade Metaliku nije tacna i da je u stvari prica obrnuta. Ako je neko u celoj prici Tr00 onda je to Megadeth. Izvini sto si pretpeo kolateralnu stetu.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

pocinje od 1:49

Fuck it all and no regrets

I hit the lights on these dark sets

I need a voice to let myself

To let myself go free

Fuck it all and fuckin' no regrets

I hit the lights on these dark sets

Medallion noose, I hang myself

Saint Anger 'round my neck

 

 

 

Welcome to our fortress tall

Take some time to show you around

Impossible to break these walls

For you see the steel is much too strong

Computer banks to rule the world

Instruments to sight the stars

 

 

 

ovo sam provalio posto sam skoro nakon par godina ponovo preslusao sve njihove albume cisto onako da se podsetim ali kad sam ovo cuo prso sam od smeha :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

A Walk This Way риф у Hangar 18 на 3:06?

Досадни сте са кењањем, Металика је неупоредиво већи бенд од Мегадета и крај приче.

Edited by Куруз
  • Upvote 1
  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

A Walk This Way риф у Hangar 18 на 3:06?

Досадни сте са кењањем, Металика је неупоредиво већи бенд од Мегадета и крај приче.

 

lol i posle ko je iskompleksiran... niko ovde nije vodio takvu raspravu a to da je metalika veci bend to stoji ali samo po broju prodatih ploca i masivnoj histeriji koja ih okruzuje (moje misljenje) a taj rif mi vise lici na immigrant song od cepelina :) i imam osecaj da kad god se ovde metalika spomene u kontekstu kome nekom iz nekih razloga ne odgovara taj mora da dodje i da ''ispravi nanetu nepravdu'' tako sto ce ili opsovati dejva ili postovati neku demorališuću tvrdnju slicnu ovoj...ja ne znam sta vam je dejv skrivio,znam da su lars i james UVEK imali lepih reci za njega: ocito je da im on nista nije lose ucinio...zato ljudi oladite malo :pivopije:

 

 

Ljudi, jel' vi zaista verujete da su ljudi iz Metallice stvarno slusali Megadeth albume? :haha: Jer ja ne verujem. :da:

 

:icon_neutral:...

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

lol i posle ko je iskompleksiran... niko ovde nije vodio takvu raspravu a to da je metalika veci bend to stoji ali samo po broju prodatih ploca i masivnoj histeriji koja ih okruzuje (moje misljenje) a taj rif mi vise lici na immigrant song od cepelina :) i imam osecaj da kad god se ovde metalika spomene u kontekstu kome nekom iz nekih razloga ne odgovara taj mora da dodje i da ''ispravi nanetu nepravdu'' tako sto ce ili opsovati dejva ili postovati neku demorališuću tvrdnju slicnu ovoj...ja ne znam sta vam je dejv skrivio,znam da su lars i james UVEK imali lepih reci za njega: ocito je da im on nista nije lose ucinio...zato ljudi oladite malo :pivopije:

 

Jeste,i on je uvijek imao lijepe rijeci za njih. Ti ocigledno nijesi upoznat sa Megadeth pricom uopste,pa pricas tako. To sto su ga oni uvijek kulirali govori o tome koliko njih boli kurac za njegove price i koliko im je nebitan. Ko je taj sto i dan-danas uporedjuje albume? Endgame ili DM? A taman kad se unormali tema,dodje HEFEST postavi video,prozove nas koji vise volimo Metallicu i opet sranja pocinju. Tacno treba da se zapitamo jesmo li MI normalni.

 

 

Cinjenica : Megadeth je odlican bend,metal bi bio osiromasen za dosta dobrih albuma,da kojim slucajem nije oformljen.. 

 

Cinjenica 2: Isto ovo vazi i za Metallica-u,s tim sto je ona JEBENO NAJVECI METAL BEND SVIH VREMENA PO SVIM PARAMETRIMA. Nije prvi,mozda nije ni najuticajniji,ali je najveci. 

 

Cinjenica 3: 15.jun 2004 - stadion JNA

 

Cinjenica 4: 14 jun.2005 - basta SKC.

 

I to bi bilo to. Zivot ide dalje,mi slusamo muziku,a Hefest stavlja tri znaka uzvika na svaku svoju nenormalnu tvrdnju,pa i na kontraargument nekoj cinjenici sa kojom se prvi put srijece (Intro TCOK i Hangar18). A onda i na pokusaj izvlacenja,kad su mu dokazi prezentovani.

 

Poz.

 

 

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeste,i on je uvijek imao lijepe rijeci za njih. Ti ocigledno nijesi upoznat sa Megadeth pricom uopste,pa pricas tako. To sto su ga oni uvijek kulirali govori o tome koliko njih boli kurac za njegove price i koliko im je nebitan. Ko je taj sto i dan-danas uporedjuje albume? Endgame ili DM? A taman kad se unormali tema,dodje HEFEST postavi video,prozove nas koji vise volimo Metallicu i opet sranja pocinju. Tacno treba da se zapitamo jesmo li MI normalni.

 

 

Cinjenica : Megadeth je odlican bend,metal bi bio osiromasen za dosta dobrih albuma,da kojim slucajem nije oformljen..

 

Cinjenica 2: Isto ovo vazi i za Metallica-u,s tim sto je ona JEBENO NAJVECI METAL BEND SVIH VREMENA PO SVIM PARAMETRIMA. Nije prvi,mozda nije ni najuticajniji,ali je najveci.

 

Cinjenica 3: 15.jun 2004 - stadion JNA

 

Cinjenica 4: 14 jun.2005 - basta SKC.

 

I to bi bilo to. Zivot ide dalje,mi slusamo muziku,a Hefest stavlja tri znaka uzvika na svaku svoju nenormalnu tvrdnju,pa i na kontraargument nekoj cinjenici sa kojom se prvi put srijece (Intro TCOK i Hangar18). A onda i na pokusaj izvlacenja,kad su mu dokazi prezentovani.

 

Poz.

 

 

 

ja mislim da sam veoma dobro upoznat sa istorijom megadeta i zato pricam tako :bigblue: sto se tice ostalog sto si napisao slazem se potpuno :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

ovo za cecu samo govori kako smo mi seljacka nacija (barem u vecini)

Metlika JESTE NAJVECI BEND, pa od '90-te im je svaki album bio prvi na svim chartovima i po prodaji i po svemu drugom, ali dave je legenda i u svakom pogledu je medju prvima odmah iza njih, i ne vidim zasto neki ovde imaju potrebu da ga blate konstantno

A to da li iz metalike slusaju megadeth... Pa sjecate se kada Lars prica kako je kupio Peace sells i slusao krisom od jamesa :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svetlana Ceca Raznatovic 15.06.2002. 100.000 ljudi

 

Metallica 15.06.2004. 20.000

 

i tu je kraj price.

 

 

Pozdravljam sve fanove Megadeth-a i Svetlane Raznatovic :)

 

 

Da,al...

 

Cena karte za Cecu-k'o krmaca Apatinca s kioska uz vracen kusur

Cena karte za Mjetalq-k'o tura Hajnekena za 15 ljudi na Blejvocu plus baksis. :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...