Jump to content

Megadeth


Earendil

  

89 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Ti decko stvarno nisi normalan! ja govorim o 7+ strana unazad a ti me citirao sa prosle strane!?

pa nije pljuvanje pocelo pre 2 strane nego pre 10! i jos nesto..pogledaj taj koncert iz 89 i videces da je tada izgovorio vise recenica na stejdzu nego dejv u celoj karijeri!

Inace..izlazim iz ove potpuno zaludne rasprave!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Razbijač-NAAĆI

Kad već pominjete krađu rifova,ja znam i ovo šta je rađeno na domaćoj sceni:

 

 

Đej je ukro od ac/dc rif od thunderstruck za mrak,mrak

ciganštura Baki B3 je sve pesme pokro od onog kanadskog pedera Snow-a.Pesma ''Lady with the red dress on'' je ustvari ono što je baki prepevo ''na koga ona loži se znam''.

 

ondak,oni pederi Valentino,spot i poćetni rif su kradeni od Queen hit-a: Breakthrough...

 

zato ljudi moji,ne zamerite dejvu,što bolestan kao i ovi gore idioti da krade i trpa u svoj mehur.a onda prića kako je naj,naj,lik.mozda svoj mami.

  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

баш то! ево, све ове домаће фуксе, почев од Карлеуше, преко Цеце, до разних Стоја, Смрдибуба и осталих краду од турских и грчких певача, певачица и осталих гована мелодије и аранжмане за своје "песме". а Дејв је увек био напаћени егоиста, и то је опште познато. једном сам рекао, а рећи ћу и опет: не занима ме да ли неко кења у гаће, па после то једе, нити да ли је неко такав или овакав, а можда и онакав. све док је добра музика, ја сам задовољан. а Ендгејм је сасвим добар албум.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Razbijač-NAAĆI

Ćuo sam endgame...i biću iskren,od worlds needs a heroj, na ovamo,ovo mu je najbolji album.ima dobru,raspaljevinsku muziku...ali glas mu ode u kurac.eto,pravedno od mene.

Edited by Razbijač-NAAĆI
  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

сасвим праведно, и поштено. твоје мишљење, и ја га ценим. ево ти плус за то. мени је можда за пола копља јачи од Систем хез феилд, а и свакако да је бољи од Риска, Криптика... и свега после Јутаназије.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dejv je iskompleksirao,MORAO je da on uzme four horsmen,i još kao da se zove the mechanics,ma ajde...sad više ni ne izvodi to sranje,a znao je da kuka ko malo dete,da uzme pravo na tu stvar.

Koliko momci iz metalike bolje izgledaju od njega,a on se raspade od droge i alkohola,RASPADE! I james je pio,ali je znao DA STANE!znao je.

 

Saćuvaj me bože kakva li je mustejnova žena,kad je on ovakav lud...možda ima i bradu.

 

Zena mu je ribetina ;)

 

"The Call Of Ktulu' i "Orion" su jedni od najboljih instrumentala ikada. :da: Ali opet kazem - zasto to raditi ako te boli kurac za njih? Samo mi to objasnite - ako Dave-a nije bilo briga i ako je on mogao bez njih zasto mu je to trebalo?

 

Zato sto je on koautor tih pjesama, napisao ih je dok je jos bio u Metallici.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kriptik je ekstra album! Nemoj da zezas. Malo se oseca uticaj Dann Huff-a, ali je album vrh, vrhova. Trust je i bila najbolja pesma za tu godinu, u ovim nasim neozbiljnim casopisima :mhihi: Ja sam tad bio klinac, pa sam i njih kupovao.

 

Zato sto je on koautor tih pjesama, napisao ih je dok je jos bio u Metallici.

 

 

 

E da, i ovo je tacno. Ali odlicni su i instrumentali od megadeth. into the lungs, duke nukem. mozda jos i bolji nego ktulu. Ustvari bolji su

A ni ovaj novi instrumental nije los

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

... и свега после Јутаназије.

To je i moje misljenje. Ovo mi je album koji nakon toga najvise karakterise Megadeth u svakom smislu. Daleko je od njegovih najboljih radova, ali da mi ima bas dobrih pesama - ima! Chaos, 44 minutes, Hardest Part, Head Crusher, How the Story...Moji licni favoriti! Nekako sam se i navikao na ovu super ispoliranu produkciju, koja u principu karakterise 99% albuma zadnjih nekoliko godina.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja ne znam ko je ovde rob licnosti i ko visi ovde pljuvajuci mustaine-a, ja ako nesto ne volim i ne valja mi to, ja se sa tim ne opterecujem i ne pratim to a pogotovo ne visim na toj temi

Pa sta ako je iskoristio rif iz ktulua, njegov je, da ga je maznuo tuzili bi ga james &co., napravio je jednu od najboljih metal pjesama ikada

Ja volim i metliku i megadeth mada mi je mega drazi i imam sve sto sam mogao naci od oba benda, kako sam prije rekao endgame mi je bolji od magnetica zato sto na njemu preskacem 1 pjesmu a na magnetiku 4, jednostavan razlog-moje misljenje :)

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

kako sam prije rekao endgame mi je bolji od magnetica zato sto na njemu preskacem 1 pjesmu a na magnetiku 4, jednostavan razlog-moje misljenje :)

Korektno i konkretno! :da:

Ma fascinantno je da ljudi znaju kakav je Dave privatno (koliko je los, koliko je dobar) i time se neopisivo opterecuju, a tek sto svi barataju informacijama iz 1982 i 1983, kao da su licno prozivljavali taj period, a vecina nije bila ni rodjena.

SUPPORT MUSIC NOT RUMORS! :rockdevil:

Nego koje pesme preskaces (na oba)? :mrgreen:

Edited by hate squad

Share this post


Link to post
Share on other sites

Korektno i konkretno! :da:

Ma fascinantno je da ljudi znaju kakav je Dave privatno (koliko je los, koliko je dobar) i time se neopisivo opterecuju, a tek sto svi barataju informacijama iz 1982 i 1983, kao da su licno prozivljavali taj period, a vecina nije bila ni rodjena.

SUPPORT MUSIC NOT RUMORS! :rockdevil:

Nego koje pesme preskaces (na oba)? :mrgreen:

 

endgame - istu,

magnetic - The Unforgiven III (mozda i ne bih da se drukcije zove :), The Judas Kiss ( losa skroz), Suicide & Redemption (previse se oduzi kad slusam-znaci losa), My Apocalypse

 

moje misljenje ( da ne bi neki sada osuli paljbu :) )

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...