Jump to content

Megadeth


Earendil

  

89 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Thrash metal tada nije ni postojao x)

 

Jedini bend koji je tada svirao tres metal u svom izvornom obliku je Sodom. Svi ostali su muljali sa gruvom ili sa nekim skroz dvajespetim stvarima :D

 

Naravno ovo nije tacno,to sto ti ne znas ko je u to vrijeme svirao Thrash ne znaci da ga nije ni bilo....recicu samo RAZOR - Decibels i jos gomila drugih...

 

I da Megadeth je napravio megaalbum CW ,kakav god da bio, samo Heavy ili malo Thrash nema veze...tada je David omastio brke

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naravno ovo nije tacno,to sto ti ne znas ko je u to vrijeme svirao Thrash ne znaci da ga nije ni bilo....

 

To je tada bio sve surovi underground, i nije se tu desavalo nista posebno. Al kad sam to rekao, mislio sam na velike bendove. Niko osim Sodoma nije svirao tres tada. Svi ostali su muljali sa gruvom, industrialom, a Slayer je muljao sa nu metalom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da generalno ljudi kenjaju za eksperimentalne albume a nisu im nikad pruzili sansu, niti ih preslusali, ima tu vrhunskih stvari i zabole me sto nije klasican thrash ili koji god podzanr - renewal, outcast, endorama, habit, chaos a.d., roots, cryptic, diabolus, load, one second, the burning red... bolji su mi svi ti albumi zilion puta nego neki kasniji 'povratnicki'...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

 

sa ove distance ona mi je najbolja na albumu

 

 

Album je takav da moze bilo koja pesma da ti bude najbolja. Sve su u sustini jako dobre. A meni sa ove distance je isto kao i kad sam prvi put slusao - lying in state. Nisam cuo da je jos nekom ona najbolja jbg, ali mene nesto pogadja sva ta drama u pesmi. Kad kenja po americi celu pesmu i na kraju solo majke rusije. Treba imati muda za tako nesto u periodu kad se na glavnoj sceni rusija kurci i gura amerima prst u oko. Trenutno druga najbolja mi je distopija zbog kikove solaze u prvom delu, bas je pogodio sta treba.

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...