Jump to content

Megadeth


Earendil

  

89 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Pa Kuruze za prvih pet od Metalike se potpuno slažemo,

dakle,

 

Kill - 9

RtL - 10

MoP - 10

AJfA - 10

Black - 9

Load - 6

ReLoad - 5,5

St.Anger - 5(dakle nešto se čuje)

DM - 7

 

Evo i za Megadjed, mada mnogo teško...

 

KimB - 8,5

PC..BWB - 9

SFSGSW - 9

RIP - 10

CtE - 10(prva ljubav jbg.)

Youth.- 8,5

CW - 8,5

Risk - 5

SHF - 8,5

Abom.- 7

Endgame - 9

Oba :mhihi: - 5,5

Dystopia - 8,5

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hell and Back je primer krša od pesme, kao da je neko spakovao DM u 7 minuta

 

Ali u stvari nije, baš obrnuto, jedna od rijetkih sa tog sessiona u kojoj se osjeti emocija i koja nije mrtvi plastikaner... Samo i dalje studijska zvuči njah, uživo je vrhunska.

 

:wub:

And when the sun goes hellbound

And the moon does resurrect the night

I'll hide within her

Not much good has come out the light

 

ne mora da bude metal, jebeš metal, samo nek valja

 

Upravo, koga boli kurac šta je, nije ni 70% Loada metal, pa je opet remek-djelo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

izašao novi Megadeth -> na temi se ocenjuju Metallica albumi

Jadni mi fanovi Metallice, nikada nećemo dočekati novi Metallica album pa moramo da ocenjujemo stare. :haha:

 

Inače, nisam uopšte oduvan albumom Dystopia. Iako je žešći i bučniji, imam isti problem sa njim kakav sam imao sa trinaesticom - sve je na mestu, ima kul ideja, ali nijedna jedina pesma me nije oduvala. Poisonous shadows bi mi bila zamalo odlična, par prosečnih, sve ostale dobre ali samo toliko.

 

Došao sam do još jednog zaključka ali već znam da teško da ima još fanova istog mišljenja - Super collider je za ovaj album otkrio toplu vodu. Bio je drugačiji, sporiji, svetliji, melodičniji, udaljen od meni nezanimljive političke tematike koja se ovde vratila. I iznad svega nije prenabudžen produkcijski i preagresivan, mislim da Dejv ponovo pati od "izvinite što je prošli album bio laganiji, sad ću ponovo da budem zao i opasan" sindroma.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Јапан, земља обећана, нама јако близу транссибирском жељезницом! Ко жели да понови МегадетХ знање у лослес формату:

 

Комплет Јапанска дискографија, ништа ремикс/ремастер!

 

Дистопија (за Јапан "Ми Х8 Ју!" бонус)!

 

Што се тиче албума новог, да је само било узети индиго и првих пет пјесама подуплати, била би то добра деветка/10 што је изузетно достигнуће за бендове који су прегурали тисућу година рада. Овако, пада интензитет, послије половине нема више никаквих изненађења, види се да ту има рециклаже шкарта и преко курца склопљених пјесама, али опет прва половина албума је изузетна, добра као оно некад, али релевантна као ово сад.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...